Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tam orlenowi podziękowałem już jaaakis czas temu... i własnie po nim walków się spodziewam ... no ale co kto lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swojego czasu sporo tankowałem na Orlenie, potem długo śmigałem na ropie z UA a od jakiś 2-3 lat tankuję tylko na lotosie. I jak dotąd problemów nie miałem.
A co tam Ci Orlen wykręcił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Lotosie już 8 rok, wcześniej PB teraz ON, jestem zadowolony i nie zamierzam zmieniać stacji, a na UA to nie wiem jak z tym paliwem, opinie są podzielone, jak kto trafi, ja osobiście nie mam paszportu i nie jeżdżę, (nie mam zamiaru wyrabiać, bo mam na codzień styczność z tymi "dziwnymi ludźmi"),

Edytowane przez Aragon99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Aragon99 lostos polecam. Ja osobiście tankuje na statoilu już kilka ładnych lat, bo mam najbliżej ale orlen mi kiedyś wykręcił nr ze jakieś chrzczone paliwo zalałem i dławił się niemiłosiernie. Mam zarazę i już. Poza tym kogo nie zapytam ze znajomych to odradza orlen. jestem tego samego zdania. Lotos, shell, statoil... Kolejność dowolna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowe paliwo nawet latem można stosować więc na luzie można lać. Wałów też bym się nie spodziewał po orlenie.

polecam Ci tankowanie na Hrubieszowskiej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję 17 cali z oponami (opony mogą być na sezon czy coś w ten deseń) 5x112 do a4 b5 ,ktoś coś ma albo wie kto ma albo zna kogoś kto wie kto ma?? Maksymalnie 7 stówek mogę dać na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jakiś zaufany człowiek od polerki w okolicach Zamościa? ;)

Up

Edytowane przez Kaanntt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po orlenowskim on w lublinie kiedyś stanęło parę aut. jeden gość tylko wygrał , bo miał zamontowany gps , i był wstanie udowodnić że tankował tylko u nich . reszta bujała się za swoje .


koledzy jakiś zaufany człowiek od polerki w okolicach Zamościa? ;)

elmo , klient ... :wink:

Edytowane przez Sherlock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty menadzer


Poszukuję 17 cali z oponami (opony mogą być na sezon czy coś w ten deseń) 5x112 do a4 b5 ,ktoś coś ma albo wie kto ma albo zna kogoś kto wie kto ma?? Maksymalnie 7 stówek mogę dać na to.

sory sajmon :grin:

za 17 z oponami ? mówisz o stalowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nam było miło.

A tymczasem, co powiecie o takim "felunku" na lato

DSC_0112.jpg

No i nie nabieram. Dwie okazały się krzywe tak że do prostowanie, dwie kolejne od bidy by uszły. Opony tak jakby ktoś jeździł bez zbieżności odpowiedniej - zużyte bardziej od środka niż na zewnątrz, do tego chińskie nankangi no i co najgorsze - felga to zwykły chamski chińczyk, więc pewnie proste byłyby do pierwszej dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sprzedawała to osoba bez pojęcia o felgach, która odzyskała je za długi - więc szansa była. Dobrze że dokładnie je sprawdziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty menadzer

Poszukuję 17 cali z oponami (opony mogą być na sezon czy coś w ten deseń) 5x112 do a4 b5 ,ktoś coś ma albo wie kto ma albo zna kogoś kto wie kto ma?? Maksymalnie 7 stówek mogę dać na to.

sory sajmon :grin:

za 17 z oponami ? mówisz o stalowych

da się załatwić znalazłem za 900 z oponami w db stanie.Tylko no jakby 2 stówki ponad mój budżet

Dokładnie takie jak te http://images.krajoweogloszenia.pl/nlarge/felgi_aluminiowe_audi_a3_vw_golf_v_touran_jetta_orgina_17_4-sztuki_94634.jpg

I nam było miło.

A tymczasem, co powiecie o takim "felunku" na lato

DSC_0112.jpg

No i nie nabieram. Dwie okazały się krzywe tak że do prostowanie, dwie kolejne od bidy by uszły. Opony tak jakby ktoś jeździł bez zbieżności odpowiedniej - zużyte bardziej od środka niż na zewnątrz, do tego chińskie nankangi no i co najgorsze - felga to zwykły chamski chińczyk, więc pewnie proste byłyby do pierwszej dziury.

Ja też zostałem bez felg jak na razie.Pojechałem to Teratyna juz przekonany,że zabiorę ładne felgi..Rozmawiałem z oszustem tzn sprzedającym kilka dni wcześniej.Pytałem się czy felgi proste - taaak prościuteńkie można sprawdzić na wyważarce.Czy 5x112 ? - tak 5x112 .W jakim stanie opony ? -słabe ale do jazdy.Zajeżdżam na miejsce,pierwsze co rzuciło mi się w oczy to gula na jednej oponie..no dobra trudno,sprawdzam na wyważarce - miota całą wyważarką są tak krzywe ,że nie da się ich wyważyć tylko prostowanie..szczytem szczytów okazało się to,że jednak nie jest to rozstaw 5x112 tylko 5x100..Myślałem,że wyjdę z siebie.Takie cuda w wulkanizacji w Teratynie.Serdecznie nie polecam

Edytowane przez Sajmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Jak z tą polerka jest ktoś godny polecenia? ;)

pisz PW do chudineze...

jak znajdzie trochę czasu, to ci ogarnie ręcznie (bez rotacyjnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Jak z tą polerka jest ktoś godny polecenia? ;)

Co chcesz polerować.pisz na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cały samochód, bo jak co innego to by tu napisał :P Ja mam komplet felg 17" 5x112

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laughing2::nabijasie:

Ty, a tak wogóle to dlaczego nie byłeś na spocie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...