Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim. Panowie-nowo urodzony temat-znajomek szuka tego samego co niegdys ja (może i ja wroce do tego :) ) otóz, chodzi mu po glowie a6 po lifcie tak przynajmniej 2003 rok a najlepiej 2004, moze być nawet i diesel ale preferowana benzyna oczywiscie 1.8 T ale nie 2.4... Auto ma byc w kombi i cos w miare wyposazone (a6 i tak mają sporo tego ) może ktoś z Was ma znajomego , ktory oferuje cos takiego do sprzedania?? jesli coś wiecie na ten temat, podeślijcie na priva info albo odezwijcie sie tutaj. dzięki, hej

ps - Elmo, kiedy to piwo robimy? :P nie pilem od miesiaca to może teraz cos chlapniemy, mam przecie dług ;) pozdro 600


jeszcze małe sprostowanie: moze byc jednak od 2001 roku i jak w dieslu to 130 KM i 6 biegów a benzyna to tylko 1.8 T

Edytowane przez jasiecz3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem B6 z BFB mieszkam obecnie w Holandii,ale moim rodzinnym miastem jest własnie Zamość

10 lipca będę w Pl i będę pewnie chciał zawitać na spota, bo tutaj w NL kpl cisza nic się nie dzieje :(

Was jest spora grupa także milo będzie poznać nowych nie znajomych , a może i kogoś znam tylko o tym nie wiem :)

Edytowane przez radson8333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem B6 z BFB mieszkam obecnie w Holandii,ale moim rodzinnym miastem jest własnie Zamość

10 lipca będę w Pl i będę pewnie chciał zawitać na spota, bo tutaj w NL kpl cisza nic się nie dzieje :(

Was jest spora grupa także milo będzie poznać nowych nie znajomych , a może i kogoś znam tylko o tym nie wiem :)

CZEŚĆ!

Lipcowy spot będzie chyba 12-go, więc wpadaj i nic się nie bój

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógłby ktoś wziąć kompa bo chciałbym wykasować service

oil service? jak tak to nie trzeba kompa do tego, jest gdzieś w necie instrukcja jak to zrobić tymi pokrętłami w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starszych b5 się nie da. Trzeba w adaptacjach licznika zmieniać. Albo mi się coś pomieszalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starszych b5 się nie da. Trzeba w adaptacjach licznika zmieniać. Albo mi się coś pomieszalo :)

Tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wziąć kompa bo chciałbym wykasować service

oil service? jak tak to nie trzeba kompa do tego, jest gdzieś w necie instrukcja jak to zrobić tymi pokrętłami w liczniku.

Dopiero 97 rok i wyżej ma taką możliwość.Starsze niestety nie obejdą się bez kabla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy posiada ktoś starszego vcds ponieważ robie TV u siebie i potrzebuje by ktoś mi sie zalogował w radio, By odblokować oglądanie podczas jazdy.



Ponieważ posiadam nowe kable i wszystkiego nie można zrobić...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...