Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AML] '01 V6 Black Avant | Recaro | Bose | K&W | 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super czarny avant. Wnetrze marzenie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejna drobnostka do wykreslenia z listy

IMG_0212_zpsc8ldvfsg.jpg

Troche sie naszukałem fotochromow w takim stanie, ale wazne ze sie udalo i to niedrogo :)
Moj lewy mial juz dosc, mimo ze wciaz dzialal

IMG_0217_zpslqjcjst0.jpg

IMG_0223_zpsteeo61fe.jpg

IMG_0224_zpsiiavz7rq.jpg

IMG_0276_zpsxtzug5ld.jpg

IMG_0226_zpssxx4oauv.jpg

IMG_0270_zpsqn29napb.jpg

IMG_0271_zpshca4mhx5.jpg

Opublikowano

Kozacka maszyna[emoji6] na czarnej chrom detale + grill S4 robią robote[emoji106]
To są nakładki chrom na lusterka?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Niee, całe obudowy ;)

Opublikowano

Gdzie takie dorwałeś?[emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ciezko bylo dorwac wlasnie, to trzeba bylo cos wyrezac we wlasnym zakresie :P

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka dni temu wleciała do auta instalka LPG
Elektronika Stag 300-6 Qmax Basic
Wtryski Hana
Reduktor AC R-01 250KM
Butla 55l w kole, wlew pod klapką
Wszystko fajnie pochowane, jak narazie zrobilem raptem 200km, ale juz czuc roznice w portfelu :)

yf4kND2.jpg

Ce4azU7.jpg

No i troszke odmłodzilem sobie srodek, wsadzajac kierownice i gałke z mieszkiem z B6

7URKrVb.jpg

kYkf4gt.jpg

jxzAwha.jpg

 

Czas sie pomału rozglądac za gwintem :D

Opublikowano

Bardzo ładnie się to komponuje :) Kierownica ,gałka, 2 din i navi :) I te Recaro :) Fajna sztuka Ci się trafiła :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Odrobinka lepszych jakosciowo zdjec..

DSC_0024_zpsx2qrlinz.jpg

DSC_0035_zpsx5tnllji.jpg

DSC_0022_zps9p6dkuqn.jpg

DSC_0040_zpsr1zcowqt.jpg

DSC_0038_zpsgk6tmnsz.jpg

Pojezdzilem juz troche na LPG i tak sie klaruje spalanie
- miasto 15l
- trasa delikatnie 10-11
- trasa dosc zwawo 12.5

Mysle co by tu podzialac z wydechem, zeby cos mruczal, bo ciche to jak jakas hybryda..
Kojarzy ktos jaka jest srednica ori glosnikow bose w przednich drzwiach?

P.S. Kupie;
- ori dywanik kierowcy czarny w ładnym stanie
- jarzma przod 451 pod 312mm
- Gwint KW

Edytowane przez SebaVR6

Opublikowano

Bose 130.

Vałki ciche są strasznie, kumpel ma 2.8 w a4 i cichutko jak na cmentarzu.

Walnij przelot, na końcu ostatni wydech i lalka.

Opublikowano
2 godziny temu, Brzeziak napisał:

Bose 130.

Vałki ciche są strasznie, kumpel ma 2.8 w a4 i cichutko jak na cmentarzu.

Walnij przelot, na końcu ostatni wydech i lalka.

Potwierdzam, tylny przelot i będziesz zadowolony. Ja u siebie w swoim 2.4 mam strumienice zamiast katów i tylny tłumik przelot z kwasu. Ładnie mruczy

Opublikowano

Ja z kolei polecam Remusa(w moim przypadku całość ale końcowy też fajnie mruczy ;) )

 

Opublikowano
  • Autor

Ciezko cos trafic dedykowanego do fałki, ale bede sie rozgladal, mysle ze sam koncowy powinien juz troszke poprawic wrazenia akustyczne :D

Opublikowano

REMUSa moge polecac o kazdej porze  dnia i nocy.  Nie jest wulgarny a nadaje piekne hrapliwe brzmienie. Mam niezapomniane wspomnienia z nim przy  zwyklej czterocylindrowce w 200sx a dzwiek w jaki dobywal z Audi 90 2.2 sni mi sie nadal po nocach. A dla purystow moge polecic Supersprint'a.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Obserwuje co sie bedzie teraz dzialo, dzieki za transakcje i polecam sie :decayed:

Opublikowano

Gałkę masz z s3?:)

Opublikowano
Dnia 30.04.2017 o 15:07, SebaVR6 napisał:

Kilka dni temu wleciała do auta instalka LPG
Elektronika Stag 300-6 Qmax Basic
Wtryski Hana
Reduktor AC R-01 250KM
Butla 55l w kole, wlew pod klapką
Wszystko fajnie pochowane, jak narazie zrobilem raptem 200km, ale juz czuc roznice w portfelu :)

yf4kND2.jpg

Ce4azU7.jpg

No i troszke odmłodzilem sobie srodek, wsadzajac kierownice i gałke z mieszkiem z B6

7URKrVb.jpg

kYkf4gt.jpg

jxzAwha.jpg

 

Czas sie pomału rozglądac za gwintem :D

Siemka,

 

Nie słyszysz pracy reduktora podczas jazdy? (szczerze ;) ) Już bliżej ucha kierowcy wrzucić go nie mogli ;)

Edytowane przez demoniszcze

Opublikowano

Ooo :) Widzę,że prawie bliźniacze autka mamy :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gałka z mieszkiem jest z A6 C5 sline, ale jest taka sama jak w S3, tylko ze na 5 biegów i wsteczny do tyłu
Reduktora szczerze mowiac nie slysze

Ostatnimi czasy zrobilem przeglad klimy, proznia szczelnosc, nabicie i odgrzybianie

Wpadło nowe podszybie z ASO i klapka na akumulator, poprzednie jak widac na foto wyzej bylo zmeczone, złamane w kilku miejscach, a klapka nie miala zaczepów

IMG_1905_zpsnbxijuws.jpg

 

No i z grubszych spraw wyrwałem gwincik KW V1 Inox od pablo15005 dzieki jeszcze raz!
Narazie nie szalałem z obnizeniem, bo nie ma docelowego koła, ale cos tam siadlo i jezdzi sie bajecznie :D
Przy okazji okazalo sie ze do wymiany sa tuleje tylnej belki i laczniki stabilizatora, takze czym predzej trzeba bedzie sie tym zajac

Kopia%20IMG_1869_zps9bmigfr1.jpg

IMG_1916_zpsbzxchqwf.jpg

IMG_1921_zps8dwfnj6h.jpg

Kopia%20IMG_1928_zpsi8xvamdg.jpg

IMG_1938_zpslvs7tof9.jpg

 

Edytowane przez SebaVR6

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cos sie pochrzanilo z photobucketem i szlag trafil wiekszosc fotek :(
W luzniejszej chwili je poprawie a tymczasem maly aktual.

Wleciały kółeczka Brock 8.5x18 et 45 z oponkami 225/40
Narazie testujemy wlasciwosci jezdne, na dniach prawdopodobnie dokrece troszke nizej gwint :wink:
Nieskromnie mowiac, wydaje mi sie, ze siadlo to dosc fajnie i oryginalnie :P

xSypQ2m.jpg

f28UHYx.jpg

ANSd07n.jpg

lCeQMAN.jpg

Iqa89bU.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.