Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile jest warta.... ?


Maxxx

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ile wg. was jest warta moja A4? Wystawiam na allegro już dość długo i cisza :( Samochód bardzo mocno doinwestowany, już tak mam, że topie kase bez sensu :confused4: lubie mieć samochód w 99,9% sprawny... Niestety jak ją kupowałem nie planowałem rodziny, teraz potrzebuję duuuuuuuże autko :>

Tutaj galeria od momentu zakupu http://www.a4-klub.pl/smf/b5_akn_audi_a4_25_v6_tdi_avant_quattro_tiptronic-t23523.0.html

Generalnie w samochód zainwestowałem całą masę sałaty... ale mniejsza,le wg. was jest warta ? Autko było lakierowane jeszcze w szwajcarii, miało porysowany tylny prawy błotnik, coś spadło na maskę (od spodu są fabryczne naklejki, grill ORI był poklejony). Audi ma autentyczny przebieg, jako, że mam kumpla w ASO VW/Audi sprawdził mi jego całą historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu zrobiłbym z niego serię (jak masz stare graty na wymianę) - nigdy ci się modyfikacje nie wrócą a wręcz możesz spotkać się z narzekaniem czego tak a kto to tym jeździł itp. (no to zależy oczywiście od kupca-ja przy sprzedaży poprzedniego samochodu miałem taki przypadek)

Tym bardziej że dodatki S4 sprzedasz z marszu.

Mimo tego każdy towar ma swojego kupca - tylko trzeba na niego poczekać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogos kto do diesla nakleja znaczek S4 bym w zyciu auta nie kupil

Za to Ty mozesz miec logo S4 w 2.8 FWD... :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj cenę i czekaj ,auto z wypasem chce mieć każdy,ale mało kogo stać na dołożenie 20-30% więcej,ale są tacy maniacy i na takiego "kogoś" musisz poczekać.

a tak w ogóle ile za nią wołasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogos kto do diesla nakleja znaczek S4 bym w zyciu auta nie kupil

Za to Ty mozesz miec logo S4 w 2.8 FWD... :naughty: :naughty:

o kurde ... nieźle... czyli nie warto pierd... bez sensu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją kiedyś i coś mi się zdaje,że ok. 30tyś. wołasz.Oj..ciężko będzie..Chociaż wygląda solidnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz za nią 22-23 tysiące to powinieneś się cieszyć i ją puścić.

Silnik 2,5 oraz skrzynia automatyczna w 9 letnim aucie to już pewne ryzyko finansowe dla kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam cene juz dosc dlugo i cisza, sek w tym, ze mam juz nagrane auto i musze sptrzedac a4, najbardziej mnie denerwuje to ze moja 2.5 jest super zadbana i zainwestowalem w nia o wiele za duzo kasy :wallbash: a kolega andrzej z unitronnic mowil zeby nie inwestowac :no:

co do chetnego na dane auto to sie zgodze, mialem kiedys honde prelude w ktora zainwestowalem w tuning ok. 20.000 pln, sprzedalem ponizej kosztow zakupu serii ale i tak kilka tysiecy drozej nizeli cena rynkowa :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 23:18_________________________________________________

Na twoim miejscu zrobiłbym z niego serię

Kiedys sie juz w to bawilem, kaze moje auto jest po modyfikacjach, takie hobby... Useryjnialem lanosa ktory byl dosc mocno przerobiony, juz mi sie nie chce :) teraz pora na duuuuze rodzinne autko i zero tuningow :)[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 23:22_________________________________________________

od kogos kto do diesla nakleja znaczek S4 bym w zyciu auta nie kupil

ten znaczek był zeby podpuszczac ludzi... Juz go dawno nie ma :) Swoja droga sie ludziska nabierali hehe. Szkoda diesla, do killowania po miescie mam niewygledna honde :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogos kto do diesla nakleja znaczek S4 bym w zyciu auta nie kupil

Za to Ty mozesz miec logo S4 w 2.8 FWD... :naughty: :naughty:

tak publicznie chwalic sie nie umiejetnoscia czytania ? :gwizdanie:

pisalem wyraznie na ten temat ze zaraz po kupieniu auta zdjalem go z tylnej klapy - nawet przed przerejestrowaniem na siebie

na grillu jest KAMEI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ciężko będzie "odzyskać" zainwestowane w samochód pieniądze przy odsprzedaży. Jedyna opcja wtedy to duża doza cierpliwości: zarówno w czekaniu na kupca jak i słuchaniu "eee Panie za drogo... taką to można za 6 tyś taniej kupić".

Musi być kupiec, który mówiąc krótko doceni dotychczasową pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dochodzi problem że dla ludzi ogromną satysfakcją jest to że samodzielnie dokonywują modyfikacji a nie kupują na gotowe ... co w drugą stronę zawęża listę potęcjalnych kupców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem tą furke na zywo :kox: Jesli bym szukał furki nie majac jeszcze swojej pojechałbym oglądać jak nic jako potencjalny kupiec :good: Mi by nie przeszkadzało to że ma mody porobione nawet lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ludzie sa psychiczni. nie przemowisz wiekszosci ze auto zadbane pewne i zadbane. bo on sobe sprawdzi cene na mobile , doliczy 1000 na transport i 1500 na rejestracje i zgrywa speca od importu... :wallbash: :wallbash:

zdecydowana wiekszosc kupujacych niestety nie ma pojecia o samochodach i wola auta swiezo polakierowane, z cofanymi licznikami i pozniejszymi problemami niz taka perelke...

przykre ale jezeli chcesz ja sprzedac szybko to musisz dac cene taka, jakbys nie robil tych wszystkich modow.... ale ja bym pozdejmowal te rzeczy tak jak ktos sugerowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...