Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czarne kombi, januszowóz mientkiego


nie_mientki

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszła taka wesoła historia że odbierając żonę i syna Wojtusia ze szpitala po porodzie okazało się że pas z tyłu samochodu (Mondeo MK1) jest za krótki aby wpiąć fotelik. No to przyspieszyliśmy planowaną na koniec przyszłego roku zmianę auta.
 
Nie miałem czasu szukać, zdałem się na znajomego specjalistę-doradcę i okazyjnie sprowadzacza. I oto mam. Audi A4 B5 Avant z 2000 roku. Podobno był jeden właściciel, ma do mnie zadzwonić posłuchać jak układam samochód do snu.
Do lipca 2017 ma nawet szwabski przegląd wbity, więc jest szansa że nie ulep z czterech.
 
Wyposażenie ani bogate ani ubogie, klimatronik, szyberdach, elektryczne szyby, taka śmieszna czerwona diodka oświetlająca wnętrze podczas jazdy. Ponieważ nie było radia poprosiłem o znalezienie oryginału. Jakoś tak ładnie wygląda i się wkomponowuję w deskę. Podobnie felgi. Takie eleganckie, nieburaczane alu.
 
Muszę tylko pomyśleć o emulatorze zmieniarki żeby móc puszczać muzykę z pendrajwa.
 
65b6c043e2233.jpg
9c667ee1d43f3.jpg
6ac2fc2560469.jpg
92371182f15d4.jpg
ae0dd2ae75ac6.jpg
 
Miałem okazję obejrzeć jeszcze przed wyszykowaniem, generalnie zadbany, miał lekko robiony prawy tył (dwie warstwy lakieru) i wymienioną tamże szybę w drzwiach. Do tego przednia wymieniana w ASO. Poza tym bez zastrzeżeń.
 
 
Cenowo nie była to szczególna okazja.
 
Ale nie ma okazji. Są tylko frajerzy :D
 
 
Plany? Pakiet startowy czyli olej rozrząd i filtry, potem się zobaczy :D
 
Edytowane przez nie_mientki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj kola conajmniej 17stki :D

A według mnie chociaż to najprostrze felgi do b5, to w tym samochodzie mogą zostać. Cały jest w stanie fabrycznym, to ma swój urok. Choć jeden nie bedzie ulepem na drodze, jak nic szykuje się rarytasem.

Co do radia, wiem że to kłóci się z koncepcją pozostawienia w wyglądzie fabrycznym, ale polecam Sony CDX-G1100U, symetryczne radio 55W z podświetleniem takim samym jak kokpit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ fabryka poskąpiła mi oznaczenia silnika, sam o nie zadbałem

Z tym że odrobinkę za małe, jak będzie chwila zrobię większe :D

WP_20171007_13_19_03_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17293_A__DAFD%5B1%5D.jpg56482_A__BF0E%5B1%5D.jpg

 

Pan jadący za tatą uznał, że lepiej jechać w korku niż stać w korku. I zasugerował tacie wjazd pod izotermę stojącą przed nim:/
Nic nikomu, to najważniejsze, poszło całością (patrzcie drzwi z tyłu, wzięły rozwód z dachem) i nie wyobrażam sobie żeby nie była całkowita.

Dobre ałto było, dożywotkę w rodzinie miało :D

Edytowane przez nie_mientki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu masakra jakaś, szkoda autka. :sad:

Kupuj następną a tą weź na graty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hiper napisał:

Uuuu masakra jakaś, szkoda autka. :sad:

Kupuj następną a tą weź na graty :D

Powiem tak. W wątku od dłuższego czasu była cisza, bo auto totalnie bezproblemowe. Ale okazało się za małe i dałem tacie, a sam przesiadłem się na coś co ma więcej przestrzeni z tyłu - Misiek Outlander. Oglądałem też A6 i bajka jeśli chodzi o przestrzeń, ale dla wygody żony wziąłem coś nieco wyższego. Tak czy siak przy Audi w mojej głowie postawiłem wieeeeelki plusik i na pewno kiedyś powrócę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem czytam wątek, myślę ale ładna jest ta sztuka, fakt, nie oszczędzone zapłacone i można śmiało użytkować, a tu zong. Dzięki Bogu, że wszyscy cali. Przykre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...