Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Policyjne nieoznakowane furki


...:::BRYLANT:::...

Rekomendowane odpowiedzi

Te listy to można sobie w buty wsadzić.Zanim zdążysz pomyśleć i zerknąć na listę to już będziesz widziała przed sobą napis "Policja....Jedź za nami" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja bardziej czepia sie lamania przepisow jak,wyprzedzanie na trzeciego,na podwojnej,na pasach,zmiana pasa bez sygnalizacji-wszystko to,co mozna zaliczyc do niebezpiecznej jazdy...predkosc czasem przejdzie,bo i oni wiedza,ze przepisowo czasem nie da sie jechac,zeby gdzies zdazyc...wiec moze zamiast uczyc sie ich numerow,moze lepiej o tym pomyslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB super sprawa. Co do numerów - fakt - nie potrzeba się ich uczyć na pamięć, bo jak nam coś za długo siedzi na ogonie, to raczej jest to zauważalne. Ja zawsze się patrzę, czy przypadkiem "coś" za mną nie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem "coś" za mną nie jedzie.

i ja robie cos podobnego-jesli widze,ze jakies auto dosyc szybko sie do mnie zbliza-pozwalam sie wyprzedzic,a jak sie ustawia za mna,-to juz wiem co to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na tvn turbo w programie uwaga pirat widzialem niebieskich w starym nissanie maxima (3.0 V6 z automatem) oraz saaba 9-5. jak dodac do tego vectry, passaty, octavie, mondeo, megany to co drugi samochod za nami bedzie sie wydawal podejrzany... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nie w kazdym siedza dwaj panowie tak samo ubrani-pozwol sie wyprzedzic i bedziesz ich widziec lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moc 155 KM, maksymalna prędkość 249 km/h, przyspieszenie do 100 w niecałe 5s."

No i dlatego w razie czego mialbym szanse zniknac gdybym jechal na K4 :naughty: ale tak na powaznie to nawet bym nie probowal, za duze ryzyko, szkoda zycia swojego i innych.

Fakt faktem maja czym ganiac ludzi w autach i nie tylko.

Z tego co sie orientuje w Wawie tez maja te maszyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w anglii tez maja takie sprzety od jakiegos czasu-moj szef przekonal sie o tym osobiscie,na poczatku myslal,ze to jakis zwykly dawca nerek,ale jak zaswiecil czerwono-niebieskie lampki,bylo juz za pozno na zwalnianie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zgarneli przede mna typa. jechali nowym fiatem bravo....a w wawie jest motorek BMW taki caly granatowy, nie wiem czy tez ma taki silnik ale kiedys eskortowal "mase krytyczna" na ktorej jechalem i widzialem jak pogonil za jakims moto ktory na krzywy ryj skorzystal z pustej ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie kupili im jeszcze jakichś porządnych :audi: bo czuł bym się bardzo zniesmaczony :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazł się sposób na wariatów drogowych, bo po naszych ulicach pełno ich jeździ. Policja musi mieć lepszy sprzęt, bo nie wyobrażam sobie jak smiga za takim wariatem polonezem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...