Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Brak kontrolek


xmnichx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie jakie kontrolki powinny być wyświetlane w a4 z 95 roku 2.8 quattro

myślę że powinno być ich sporo a już na pewno kontrolka oleju bo ona się nie pali po włączeniu zapłonu

to samo jest z kontrolką świateł mijania, nie pali się wcale.

Proszę o małą rozpiskę z kontrolkami i o informację jak dostać się do zegarów żeby wymienić żarówki. a może wina jest gdzie indziej (padnięty czujnik ciśnienia oleju??) no i jakie tam są żarówki.

Z góry dziękuję za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żarówkach było bardzo dużo jak również o tym jak się demontuje zegary użyj funkcji :szukaj: i wszystko znajdziesz.

Co do świecenia się kontrolki od świateł mijania to nie w każdym modelu jest ona podświetlana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kontrolki oleju to musi się zapalić po przekręceniu kluczyka chyba, że żarówka jest spalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki w takim razie czeka mnie rozbiórka zegarów.

A po co ?

Podłącz VAGa i zrób pełny test zegarów (wchodzisz w 17-INSTRUMENTS i wybierasz Output Tests) - jeden z nich włącza wszystkie kontrolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie orientujesz się jak jest z kontrolką oleju może zapala się tylko gdy coś jest nie tak???

Jeśli masz FIS'a to jest dokładnie tak jak napisałeś.

Odnośnie kontrolki oleju to musi się zapalić po przekręceniu kluczyka chyba, że żarówka jest spalona.

Jeśli nie masz komputera pokładowego to jest dokładnie tak jak napisał chudineze .

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest FIS (proszę o wyrozumiałość kupiłem auto tydzień temu)

a komputer mam na pewno bo wyświetla mi różne komunikaty. Ostatnio pokazywał "brems light" no i faktycznie miałem spaloną żarówkę od stopu ale komunikat dalej się pokazuje, znika dopiero po wciśnięciu hamulca. Może trzeba skasować ten błąd VAGiem? Zamówiłem na allegro: http://allegro.pl/item517514577_polski_vag_2_5_usb_obd2_vw_audi_skoda_seat_f_v.html

co o nim sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie tak wyglądają u mnie zegary tylko w miejscu gdzie wyświetla Ci tą wielką kontrolkę temperatury mi pokazuje temperaturę, spalanie itp i nie wiem czy tak powinno być bo jednak ciśnienie oleju to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem kiedyś B-5 z 99r i nie miała typowej kontrolki od ciśnienia oleju tylko na FIS-e wyświetlała się olejarka.

Zrób test FIS-a to powinna ci się pokazać(jakaś kombinacja przycisków na desce ,ale nie pamiętam jaka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego wątku wiec zapytam się tutaj.W moim a4 po przekręceniu zapłonu zapalają sie standardowo; kontrolka ciśnienia oleju, ładowania , air bag, no i właśnie jeszcze jedna świecąca na pomarańczowo z narysowanym samochodem.czy ktoś moze mi powiedzieć co to jest za kontrolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...