Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg


Marcintorun

Rekomendowane odpowiedzi

Dotz nie może odstwać wytrzymałością od Dotz Michał :wink4::)

hehe no tak, ale ze mnie gapa :rolleyes:

nie mniej jednak reszta sie zgadza :)

reszta się zgadza jak cholerka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 225/40/18 :kox:

Nie odczujesz roznicy, a w wygladzie bedzie roznica.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lepiej 17"(opony 215/45 czy 225/40?) czy 18"(jakie opony?)? co prawda mam 2.8 193KM ale może mniejsze spalanie bedzie i zrywniejsza będzie na 17? jak sądzicie?

18" będą idealne dla takiego silnika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nr 3 jest najlepszy ale to zalezy jeszcze jak będzie sie przentować przy twoim aucie, kolor itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 18", nawet się nie zastanawiaj :wink4: Jak załozysz 17" to mozesz stwierdzić za jakiś czas że są za małe. Poza tym do takiego silnika to aż się prosi o duże felgi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 18, ja w tym sezonie też będę zmieniał z 17-18. Jak masz duża glebę to 18/225/40 i et35 będzie tak na pograniczu przy naprawde szybkim wchodzeniu w zakręt przednie koło może czasem przytrzeć o nadkole. ET jakiego możesz szukać to od 48-35, mówię oczywiście bez dystansów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że to co piszę to właśnie stwierdziłem po jeżdzie byłym samochoem marcina j, który teraz jest w posiadaniu nike21. Ale to tak jak piszę sporadycznie coś tam przytrze i to tylko przy naprawde ostrym pkonywaniu zakrętów, na dziurach ani przy szybkiej jeżdzie cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździ ktoś na 18 calowych felgach 225/40? dużo większe jest spalanie? i czuć gorsze osiągi? bo bym się zdecydował na 18 Dotzy Mugello http://moto.allegro.pl/item510606239_dotz_mugello_17_19.html

a najlepiej jakby ktoś miał takie felgi żeby pożyczyć na 5 minut i przymierzyć czy taki rozmiar wejdzie ? może ktoś poratuje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim motorem niespecjalnie poczujesz różnicę w osiągach, chyba że na Gtechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nosi 18 225/40 spalanie nieznacznie podskoczylo osiagi coz ciezko powiedziec przy ropopijcu ale u jak juz wspomniano przy Twoim silniku nie poczujesz Uwazaj tylko na opony jakie wybierasz nie bierz tego koreanskiego scierwa bo co niektore szumia tak jakbys mial lozyska wylatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...