Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plują na moją A4


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

nie no temat o sikaniu przez psy czytałem, nawet sam się wypowiadalem bo mi koty po masce łaziły ale poskutkowała jedna metoda...

ja bym na Twoim miejscu specjalnie tam zaparkował, i czaił się w innym aucie gdzieś niedaleko zaparkowanym że widzisz swoje, chociaż lepszym wyjściem będzie kamerka...nagrasz dupka i później mu choćby walniesz gów...m na szybe :>

obstawiam jakiegoś mohera z pieskiem :naughty: dzieciaki raczej codziennie tak by nie robiły, i czemu akurat specjalnie Ciebie...

SERIO powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz podrzucić granat, gdy ktoś się zbliży - fakt - auta szkoda, ale tylko w ten sposób unicestwimy wszystkich winnych Twojej tragedii;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sector, a tego gościa z Omegi dorwałeś..? :D

Wydaje mi się, że masz problemy nie tylko z wyprzedzaniem Opli, parkowaniem etc., ale też z powstrzymywaniem negatywnych emocji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż próbkę śliny, zrób badanie DNA i już będziesz wiedział kto Ci pluje na A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż próbkę śliny, zrób badanie DNA i już będziesz wiedział kto Ci pluje na A4.

Zapomniałeś dodać, żeby na to badanie dostarczył jeszcze jakiś 1000 sąsiadów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sikania do dzisiaj mnie nerwy biorą ( temat rzeka non stop płynie)

Plucie doszło raz na jakiś czas ale z tym DNA to tylko na filmach badania robią ( pytałem i koszta takiego badania są podobno strasznie drogie)

gościa z Opla dorwałem odrazu -ale takiemu to bym musiał łomem po szybie machnąć i by zapamiętał ( ale po co sobie problem robić)

U mnie normalnie na osiedlu ludziska się nadają do filmu na " Dzień świra"

No ale jak z tą kamerką - bo dalej nie wiem

ma ktoś takie coś ? ( podejrzewam ,że nie - bo tylko na moją a-4 sikają itd)

słyszał ktoś czy to się sprawdzi wieczorem w aucie ?

zresztą taka kamera była by super nawet przed złodziejem - ( gość się niespodziewa a tu jego maska na moim kompie nagrana - podobno nawet głos się da nagrać) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bezprzewodowa musialbys zalozyc z diodami nad poczerwien tooby ladnie w nocy widziala, albo bardzo czula. I by sie ladnie nagrywalo wszystko tylko jescze zasilanie pociagnac lub znalesc kamerke na akumlatorki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiam nad małym aku. do bagażnika plus antenka w domu za oknem do odbioru sygnału -

tylko jakieś propozycje zestawu by się przydały ( takie sprawdzone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiam nad małym aku. do bagażnika plus antenka w domu za oknem do odbioru sygnału -

tylko jakieś propozycje zestawu by się przydały ( takie sprawdzone).

ja to myslalem ze Ty zartujesz ale Ty powaznie... :shocked: :shocked: :polew: :polew:

masz zajawke widze na plujacego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiam nad małym aku. do bagażnika plus antenka w domu za oknem do odbioru sygnału -

tylko jakieś propozycje zestawu by się przydały ( takie sprawdzone).

chłopie ... przeparkuj i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiam nad małym aku. do bagażnika plus antenka w domu za oknem do odbioru sygnału -

tylko jakieś propozycje zestawu by się przydały ( takie sprawdzone).

nic ci to nie da że będziesz wiedział kto to :polew: Powiesz mu coś to Ci gwoździem objedzie auto do okoła i co wtedy??? Narobisz sobie biedy i po co ci to??? Do sądu go podasz??? Morde mu obijesz? to on cię poda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiam nad małym aku. do bagażnika plus antenka w domu za oknem do odbioru sygnału -

tylko jakieś propozycje zestawu by się przydały ( takie sprawdzone).

chłopie ... przeparkuj i tyle...

Balem sie tego proponowac :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiam nad małym aku. do bagażnika plus antenka w domu za oknem do odbioru sygnału -

tylko jakieś propozycje zestawu by się przydały ( takie sprawdzone).

chłopie ... przeparkuj i tyle...

nie przeparkuj twardy bądź... :silacz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...