Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Castrol Magnatec 10w40 na Valvoline 10w40


louzan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sorki za offtop ale do działu oleje silnikowe rzadko kto zagląda. :kox:

Mam pytanie przyszedł czas na wymianę oleju przy 134000 tys. dotychczas wymieniałem 4 razy olej za pierwszym razem był Mobil 1 15w40 później zmieniłem na Castrol 10w40 i mam pytanie czy moge teraz zalać valvoline 10w40 czy moze się to odbić "czkawką" dla niuni????

ps. bede wymienial olej samodzielnie przed domem jaki tam klucz trzeba do spuszczenia oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniaj smialo. ja mialem zalany castrol 10w40 z beczki i chyba byl to walek bo zawory walily jak glupie. wymienilem na valvoline 10w40 i jest suuper. smigam juz pol roku na nim i jestem zadowolony. mysle ze nie bedziesz mial problemu z przejsciem z 15w na 10w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam też zamiar zmienić olej ii zastanawiam sie czy lać Mobil S 10W40 czy valvoline10W40 co propnujecie? i co jest lepsze? ogółem w serwisach leją chyba mobila nie? aha i ile musze kupić litrów oleju?

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zalanego valvoline w Audi i nie narzekam w poprzednim aucie tez miełem ten olej bo na castrolu szkalnki waliły a jak zalałem valvoline to ucichły.Także lej smiało.

Ehh w tej Irlandii to jest masakra najeździłem sie po sklepach juz mialem kupowac tego valvoline i sie okazało że rok produkcji to :shocked: 2001 i pytam gościa czy nie ma nowszego albo czy mógłby zamówić a on do mnie że tych olei się już nie robi :polew: wiec sobie odpusciłem i pojechałem po castrola 10w40 nic następna wymiana w polsce( w końcu :tongue4: juz więc będzie valvoline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...