Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Fotki mojej A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Autko kupiłem latem zeszłego roku. Sprowadzone z Niemiec przez mojego kolegę. Podobno nie bite :cool1: serwisowane. Z :audi: jestem bardzo zadowolony, po dokonaniu paru drobnych napraw śmiga świetnie. Dla rodzinki 2+2 :good: Wyposażenie: klimatronik, xenony, podgrzewane fotele, 4 poduchy, lusterka grzane, szybki tylko 2 elektr. Przebieg 220 tyś. (podobno dobrze dotarty) A oto fotki 909880b40c36ffafm.jpg f1f4b5388fd66257m.jpg 6d5b0674760db1eem.jpg 37a316bcc8a13ba8m.jpg d3415900b6cdc1f4m.jpg 8f274f3b676aeffcm.jpg 70bfd56ee5b0e09bm.jpg 723e7a079c0cc379m.jpg dd4222a24bcd458dm.jpg No i jak :rolleyes:
Opublikowano

ladne to ladne:D :):cool1: i nawet kolko daje rade hehe:D:) Dbaj o nia a bedziesz sie nia dlugo cieszyl;)

a co do przebiegu to jakas setke krecony ;(

Opublikowano

ładna i na dodatek te felaszki :good: mi sie podobaja mam ochote sprawic sobie takie :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje, cieszy oko :good:

btw.

ładna i na dodatek te felaszki :good: mi sie podobaja mam ochote sprawic sobie takie :naughty:

nie tylko Ty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Teraz śmigam na komplecie zimowym, a te chętnie zmienią właściciela :cool1: Mam na oku inne, ale czekam do wiosny :naughty:

Opublikowano

widze ze wszystkim podoba sie 17" silv :gwizdanie:er OEM;)

Opublikowano

@lucas-9: jakbyś je sprzedawał podaj cenę na PW :good:

EOT

Opublikowano
widze ze wszystkim podoba sie 17" silv :gwizdanie: er OEM;)
Przyłączam się do fanclubu tych kół ;)

Szkoda tylko że komuś kołpaczki/dekielki się spodobały :kwasny:

Autko fajniutkie, tylko pozbył bym się brewek i zrobił relingi w chromie :kox: a na wykończenie trzasnął polerkę końcówek :gwizdanie:

Opublikowano

No bardzo ladna bryczka :) Ciekawy klolor drewna. Acha i masz ciemnogranatowe plastiki czy tak na fotce wyszlo?? Chyba zawsze sa czarne :gwizdanie:

Opublikowano

napisz mi cene ile bys chcial za te kolka :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:hi: Co do brewek to są solidnie przyklejone a mi się podobają mają swój urok :naughty: Środek jest taki jak na zdjęciach granacik :cool1: tylko ta skóra na kierownicy trochę wytarta :chytry: Ale samochodzik jest cacy :>
Opublikowano

Fajna - CB masz założone tak jak ja.

Opublikowano

ładna :good:

znajome fele, nasza ma takie felgi ale na lato albo na wiosnę planujemy zmienić na inne :rolleyes:

Opublikowano

autko fajne ale z tym miejscem na 4 osoby to trochę przesadziłeś :).

Ja u siebie jak przesunę odpowiednio fotel kierowcy z tyłu już nikt nie usiądzie :wallbash:

Opublikowano

Na powiekszeniu fotki zauwazylem ze miedzy tym brazowym paskiem co imituje drewno i schowkiem jest szczelina... mam tak samo tylko ze bardziej widoczne... jak to usunac..... chyba trzeba rozebrac cala konsole przednia..?;/

Opublikowano

wystarczy schowek spasowac. -roboty na 5min.

Opublikowano

Hehe, widzę że fanklub tych felg się powiększa, ale i podaż rośnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.