Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA


Piotr Zieliński

Rekomendowane odpowiedzi

ulala :) zapraszamy na maly zlot w malborku :) jest nas wielu hehe
piekna bestia!

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, woojtas1985 napisał:

ulala :) zapraszamy na maly zlot w malborku :) jest nas wielu hehe
piekna bestia!

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

kiedy zlocik?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj nr na pw to sie zgadamy. podesle Ci swoj.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to co to za silnik? ;) Ten znaczek S4 powinieneś jak najszybciej odkleić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bruuuum napisał:

A tak na serio to co to za silnik? ;) Ten znaczek S4 powinieneś jak najszybciej odkleić...

A co z tym znaczkiem nie tak ? Silnik 3.2 V6 zrobiony na 280km : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Piotr Zieliński napisał:

A co z tym znaczkiem nie tak ? Silnik 3.2 V6 zrobiony na 280km : )

bo S-ka miała 4.2 :D i 340 lub  RS 420 kuni :)

Edytowane przez Klawisz-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Zieliński napisał:

A co z tym znaczkiem nie tak ? Silnik 3.2 V6 zrobiony na 280km : )

Bo to nie jest S4, co widać na pierwszy rzut oka...? :D Masz jakiś wykres? Bo zrobienie z tego wolnossaka 260 to już 'sztuka'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bruuuum napisał:

Bo to nie jest S4, co widać na pierwszy rzut oka...? :D Masz jakiś wykres? Bo zrobienie z tego wolnossaka 260 to już 'sztuka'.

Dla mnie z tyłu to jest S4 i znzczek zostawiam : ) A na hamownie może sie kiedy wybiore .

Zawartość dodana 2 minutes later
14 godzin temu, Rumaq napisał:

Fajna sztuka. Planujesz jakieś dodatkowe mody :wink:?

Pewnie z czasem jakiś pomysł wpadnie do głowy, co by  tu jeszcze zmienić : ) Masz pomysł co by poprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gustu i grubości portfela. Może na początek pakiet LED? Z fotek widzę, że drl na zwykłych żarówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Zieliński napisał:

Dla mnie z tyłu to jest S4 i znzczek zostawiam : ) A na hamownie może sie kiedy wybiore .

Zawartość dodana 2 minutes later

Nawet z tyłu S4 ma lotkę na klapie bagażnika, nie mówiąc już, że ogólnie to nie jest S4, nigdy nie zrozumiem doczepiana znaczków od innych aut :D Zaraz, to nie hamowałeś tego auta? To skąd wiesz o tych 280km...? Co zrobiłeś na te dodatkowe co najmniej 30km od serii, która i tak zazwyczaj jest niższa przy wolnossakach? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Zieliński napisał:

Dla mnie z tyłu to jest S4 i znzczek zostawiam : ) A na hamownie może sie kiedy wybiore .

 

:facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr Zieliński napisał:

A co z tym znaczkiem nie tak ? Silnik 3.2 V6 zrobiony na 280km : )

 

3 godziny temu, Piotr Zieliński napisał:

A na hamownie może sie kiedy wybiore .

 

Godzinę temu, Bruuuum napisał:

Zaraz, to nie hamowałeś tego auta? To skąd wiesz o tych 280km...? Co zrobiłeś na te dodatkowe co najmniej 30km od serii, która i tak zazwyczaj jest niższa przy wolnossakach? :huh:

Tak ogólnie, to coś mi tutaj bardzo nie pasuje ... :mellow:

Generalnie weź sobie rady ludzi do serca, pościągaj te "fake" znaczki eSki, zrób to tak jak się należy... I przede wszystkim: DODAJ OPIS SAMOCHODU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy się tak chłopaka czepiacie? Lubi emblemat s4 to niech z nim jeździ. Modujecie swoje auta i nikt Was nie krytykuje że macie gust taki i taki, on chce s4 i ma. Czasami ludzie tutaj zachowują się jak serio jacyś " bogowie " (specjalnie z małej) :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, reganajax napisał:

A co wy się tak chłopaka czepiacie? Lubi emblemat s4 to niech z nim jeździ. Modujecie swoje auta i nikt Was nie krytykuje że macie gust taki i taki, on chce s4 i ma. Czasami ludzie tutaj zachowują się jak serio jacyś " bogowie " (specjalnie z małej) :facepalm::facepalm::facepalm:

Brak opisu, a na zdjęciach zbliżenia na przyklejone znaczki -> każdy komentuje to co widzi :)

Przydał by się jakiś opis auta kolego, a jak już S4 Ci leży to zmień znaczek w grillu bo się to kupy nie trzyma z przodu s-line z tyłu S4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, m-nokian napisał:

Brak opisu, a na zdjęciach zbliżenia na przyklejone znaczki -> każdy komentuje to co widzi :)

Przydał by się jakiś opis auta kolego, a jak już S4 Ci leży to zmień znaczek w grillu bo się to kupy nie trzyma z przodu s-line z tyłu S4 :D

dodatkowo cały zderzak z przodu z grillem + listwy na drzwi + lotka z tyłu bo narazie z S4 to tylko dyfuzor do zderzaka + emblemat na klapie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na forum dużo "esek"z tyłu z klekotami z przodu i marne 200+ ... wygladaja ale czy jada? octavia rs je objedzie a spompowane jak esy. Jak Ci się podoba tak to najważniejsze.

Moje ulubione klasyczne elegancki felgi RS. To do pakietu jeszcze zderzak przód s-line i będzie ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama gorycz na dzien dobry,a auto ladne :) silnik mimo ilosci? koni?! tez wolalbym niz moje 2l tdi [emoji23][emoji23][emoji23]no i quatro...pozazdroscic... jak kupilem swoja to tez taki znaczek byl ale jak dla mnie to wszystkie znaczki sa profanacja [emoji23][emoji23][emoji23] ja mam fake 19" bbs i koze...a jakos mi sie podoba...i da sie jezdzic wygodnie ;) a nie zamiatac ulice... kazdy robi jak lubi i na co go stac [emoji39] gusta i gusciki Panowie [emoji123] lepszy taki niz zwykle 1.6 bez zadnej opcji ;)
PS dodaj opis kolego bo tego faktycznie brakuje na dzien dobry...

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...