Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zablokowane średnie spalanie 6,7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, cos mi się zawiesiło i średnie spalanie pokazuje ciągle 6,7, a spadnie w danym momencie jazdy działa .Coś chyba jeszcze jest zablokowane bo jak przełączyłam to w jakimś momecie pokazuje same 9999 .Wiecie co może być przyczyną jak to naprawić ???. Może trzeba tylko wykasować serwis bo chyba mi się pali i musze zmienić klocki bo kontrolka zapaliła sie

Opublikowano

Kolego serwis oraz klocki nie mają nic do średniego spalania przedstawianego na fisie. Proszę przeczytaj to co napisałeś, bo tego się nie da czytać.

Opublikowano

Działa Ci wskaźnik poziomu paliwa?

Opublikowano
  • Autor

ok rozumiem że serwis nie ma nic z tym wspólnego, i działa wskaźnik paliwa, ale średnie spalanie zawiesiło się pokazuje ciągle 6,7

Zawartość dodana 18 minutes later

a jakbym odłączył akumulator na chwile to cos by pomglo czy by było jeszcze gorzej ? Hmm moze faktycznie sie pływak zaciął lekko

Opublikowano
2 godziny temu, gilbert55 napisał:

ok rozumiem że serwis nie ma nic z tym wspólnego, i działa wskaźnik paliwa, ale średnie spalanie zawiesiło się pokazuje ciągle 6,7

Zawartość dodana 18 minutes later

a jakbym odłączył akumulator na chwile to cos by pomglo czy by było jeszcze gorzej ? Hmm moze faktycznie sie pływak zaciął lekko

Spalanie chyba nie jest obliczane na podstawie poziomu w zbiorniku, ale przez komputer na podstawie dawki

Opublikowano
  • Autor

aha, to co mam zrobić z tym zawieszeniem średniego spalenia hmm

Opublikowano

Skasować wynik przyciskiem (RESET) na manetce.

Opublikowano
  • Autor

dzieki reset pomógł. Ja się słabo znam da tej całej elektronice eh

Zawartość dodana 39 minutes later

Mam jeszcze pytanie. Jak wciskałem ten przycisk reset to w jednym momencie wyskoczył mi napis display time, do czego to służy i jak coś w tym ustawić. Drugie pytanie, ostatnio ja przekroczyłem prędkość 40 albo 50 na godzinę to mi pipało. Nie wiem za bardzo jak to zrobiłem, może włączyłem tempomat i przełączałem tymi przyciskami na manetce od wycieraczek  hmmm

Opublikowano
3 godziny temu, gilbert55 napisał:

Mam jeszcze pytanie. Jak wciskałem ten przycisk reset to w jednym momencie wyskoczył mi napis display time, do czego to służy i jak coś w tym ustawić. Drugie pytanie, ostatnio ja przekroczyłem prędkość 40 albo 50 na godzinę to mi pipało. Nie wiem za bardzo jak to zrobiłem, może włączyłem tempomat i przełączałem tymi przyciskami na manetce od wycieraczek  hmmm

Z tym pierwszym się nie spotkałem a to drugie to ustawiłeś sobie powiadomienie o przekroczeniu prędkości i teraz Ci pipczy jak się mocniej rozpędzisz ( powyżej ustawionej prędkości ) :P

A co do średniego spalania to sama nazwa wskazuje że uśredniany jest wynik spalania od ostatniego skasowania, co w długim czasie przy podobnym stylu jazdy daje właśnie prawie stały wynik :decayed:

Po bardzo długim czasie od ostatniego kasowania to trzeba się naprawdę mocno postarać by go zmienić :grin:

Opublikowano
  • Autor

aha, dzięki

Zawartość dodana 8 minutes later

Z tym pierwszym się nie spotkałem a to drugie to ustawiłeś sobie powiadomienie o przekroczeniu prędkości i teraz Ci pipczy jak się mocniej rozpędzisz ( powyżej ustawionej prędkości ) :P

jak ustawia się to przekroczenie prędkości możesz mi wytłumaczyć, z góry dziękuje za pomoc

Opublikowano

Jak kupiłem swoją 9 lat temu to się bawiłem manetką od fisa , ustawiałem , kasowałem, zabawa była fajna  :decayed:

Ale nie widziałem dla tego bajeru realnego zastosowania i jak go wtedy wyłączyłem tak do tej pory nawet nie próbowałem w tym temacie nic zmieniać:D

Nie mam tak dobrej pamięci żeby Ci to teraz wytłumaczyć jak to się robi , kombinuj aż się wyłączy ...:P:)

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

ok

Opublikowano

Jadąc wciskasz check albo przytrzymujesz i pojawi Ci się na fisie kółko a w środku km

Opublikowano
  • Autor

dzięki

Zawartość dodana 12 minutes later

Macie może instrukcje obsługi radia, u mnie jest zamontowane takie radio z dużym wyświetlaczem (ale wyświetlacz nie jest obracany). W radio ma nawigacje  , bluetooth, telefon , sterowanie z kierownicy. Najbardziej interesuje mnie bluetooth do  komunikacji z telefonem i jak wpisać numer telefonu w to radio hmmmm

Opublikowano
12 godzin temu, gilbert55 napisał:

 

dzieki reset pomógł. Ja się słabo znam da tej całej elektronice eh

 

Wystarczyło poczytać instrukcję obsługi auta, jest tam to wszystko wyjaśnione.

Instrukcja za free na necie.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.