Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 DTM] Czym się cechuje ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ykk

Czekam az ktos 2.0 TDi przerobi na DTM look.. kox

ja miałem ochotę zrobić tak mojego ale o tyle co tylny zderzak jest za***isty o tyle przedni mi nie za bardzo leży (no i nie ma miejsca na halogeny...) :decayed:

można ledy wstawić :)

Opublikowano

ledy mi nie leża... :wink4: EOT :decayed:

Opublikowano

kurde piekna sztuka , tylko w tej klubowej nie pasi mi że nie ma Q.

Opublikowano

chyba musi być limitowana serja bo ja innej opcji za tą cenę nie widzę... Ma ktoś jakiś cennik B7-ek ile taka DTM w "standardzie" kosztowała ? :mysli:

No ja pamiętam , że DTM'ka jak kupowałem moją A4'ke była w okolicach dwoch stowek :blink::polew: Pamietam , ze utkwilo mi to znacznie w pamieci bo zastanawialem sie za co tyle sobie licza , tzn w sumie wyposazenia tam bylo grubo ale 2.0TFSI za prawie 200tys zl to chyba lekka pomylka :gwizdanie:

Mi osobiscie bardzo podoba sie tyl , tzn sam dyfuzor i koncowki wydechu wlasnie taka srednice i taki wyglad chcialbym miec w mojej .

W ogole nie podchodzi mi przod i felgi :confused4:

Opublikowano

ledy mi nie leża... :wink4: EOT :decayed:

Alv,to walnij se szperacze z kombajnu na lusterka :kox:

Opublikowano

Dla mnie ten DTM nie podchodzi :P Bardziej mi się podoba zwykła wersja, a najbardziej linia S :naughty:

Opublikowano

chyba musi być limitowana serja bo ja innej opcji za tą cenę nie widzę... Ma ktoś jakiś cennik B7-ek ile taka DTM w "standardzie" kosztowała ? :mysli:

No ja pamiętam , że DTM'ka jak kupowałem moją A4'ke była w okolicach dwoch stowek :blink::polew: Pamietam , ze utkwilo mi to znacznie w pamieci bo zastanawialem sie za co tyle sobie licza , tzn w sumie wyposazenia tam bylo grubo ale 2.0TFSI za prawie 200tys zl to chyba lekka pomylka :gwizdanie:

Mi osobiscie bardzo podoba sie tyl , tzn sam dyfuzor i koncowki wydechu wlasnie taka srednice i taki wyglad chcialbym miec w mojej .

W ogole nie podchodzi mi przod i felgi :confused4:

To w salonie można było kupić B7 zrobioną przez DTM :mysli: Obstawiałem że ktoś kupił ori i pojechał do DTMu na tuning.

Opublikowano

To w salonie można było kupić B7 zrobioną przez DTM :mysli: Obstawiałem że ktoś kupił ori i pojechał do DTMu na tuning.

Można bylo kupić, to było coś w stylu limited edition.

Opublikowano

Piękna wersja :naughty: szkoda że nie robili avantów

Opublikowano

Piękna wersja :naughty: szkoda że nie robili avantów

i dlatego wiem ze jej nie kupie :>

Opublikowano

korby z tyłu :shocked:

A4050013.jpg

Opublikowano

korby z tyłu :shocked:

Audi czasem zaskakuje :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

korby z tyłu :shocked:

Audi czasem zaskakuje :shocked: :shocked: :shocked:

No juz to na poczatku zauwayzlem pytag wielki i dwie szelki :) pewnie lusterka tez nie ogrzewane :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie lusterka tez nie ogrzewane

:polew: :polew: :polew:

ale to Sobie mozna dorezać :tongue4:

Opublikowano

pewnie lusterka tez nie ogrzewane

:polew: :polew: :polew:

ale to Sobie mozna dorezać :tongue4:

dac 200tys i miec z tylu korby to jakis dowcip chyba :tongue4:

p.s. tak maty za 5zl :) nie ori...

Opublikowano
  • Autor

jak RS4 może mieć z tyłu korby to DTM tymbardziej ma prawo :)

Opublikowano

jak RS4 może mieć z tyłu korby to DTM tymbardziej ma prawo :)

Porazkowa polityka :audi::polew:

Opublikowano

jak RS4 może mieć z tyłu korby to DTM tymbardziej ma prawo :)

Porazkowa polityka :audi::polew:

Skape Helmuty :polew:

Opublikowano

korby z tyłu :shocked:

Mnie bardziej dziwi brak Q w standardzie DTM.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.