Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wielowahacz, to jakiej firmy ??


czerwonaaczwórka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów .

Mam problem z wyborem zawieszenia do mojej A4 . Przeczytałem już chyba wszystkie fora na temat wielowahaczy i ile producentów tyle opinii .

Zastanawiam się nad wahaczami firmy FEBI.  Trafiłem na opinie negatywne ale tez na pozytywne . Czy ktoś może jasno określić czy warto wydać na nie 1000zł   ?

Wahacze z półki typu kamoka odpadają, nie zamierzam zmieniać ich znowu za pół roku .

Najlepsze są ponoć Lemfordery, ale raz że mnie na nie nie stać a dwa czy jest sens inwestować prawie 2000zł w wahacze do samochodu wartego 5 tys ? :)

Ciekawi mnie jeszcze dlaczego komplet wahaczy FEBI w InterCarsie kosztuje prawie 1600zł a na allegro taki zestaw można kupić za 925zł, czyżby to była jakaś podróbka ? A może wahacze z allegro mają taką cene bo są jakieś stare, zleżane ?

Proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co kupić a nie chcę bez sensu utopić pieniędzy .

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sam sobie odpowiedziałeś,nie ma sensu wkładać zawiasu za 2k do auta wartego 5k. Pomysl nad Tańszym produktem MS lub Skv.Na naszych drogach każdy zawias pójdzie się walić.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszysko w kwocie kolo 400zł z alle  wytrzyma jakies 40 tys,  ms kamoka i  teraz jakies parcie maja na skv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, elmo814 napisał:

wszysko w kwocie kolo 400zł z alle  wytrzyma jakies 40 tys,  ms kamoka i  teraz jakies parcie maja na skv

A czy wiesz cos jak sprawuje się febi ? Jakos największe zaufanie mam do tej marki ale chciałbym poznac opinie innych . I pytanie tj na początku, czy ktoś wie skad taka roznica w cenach pomiędzy intercarsem a allegro ? Czy te z allegro to podróbki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj  cokolwiek, nie przezywaj ja mialem kamoki 30 tys zrobilem autko sprzedalem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłem SKV w sobotę montuje i zobaczymy ile na nich przelatam. 

Bo szkoda właśnie kasy na zawias za ponad tysiaka jak dla mnie, miałem Fortunę, pojeździłem zrobiłem 40-50 tysi i coś tam pukać zaczęło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy ile chcesz latać jeszcze autem, jak zostaje na dłużej to raczej febi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem kiedyś do B5 febi a później MS-różnica tylko w cenie....Obydwa komplety wytrzymały ok 80 tyś. Za cenę ok 500zł MS są bardzo przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to te febi chyba podrobki mieliscie. wagowo febi sa ciezsze. maja sztywniejszy sworzen oraz odlew alu jest lepszy. u mnie febi gorne w przedlifcie przezyly 6lat. ms 2 lata i juz pukaly. wniosek nasuwa się sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...