Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zderzak na tył od S4 sam bez przedniego będzie głupio wyglądał . A jak będziesz może zmieniał środek to ja się pisze na Twoje fotele. :hi:

nie ma problemu jak będę zmieniał to dam cynk,a zderzak tył juz jest od s-line[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 15:37_________________________________________________Najnowsze foty ze zmiany felunku i zawiasu w pierwszym poście :hi:
Opublikowano

pikne wentyl :) Kiedy rezanko frontu?

Opublikowano

ale super siadła :kox: no i to ET robi robotę z taką szerokością feli :good:

Opublikowano

Nie przyciera Ci nic przy takim ET?

Opublikowano
  • Autor

nie na razie ale dzis założyłemi na razie jest oki :good: :good: :good:[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________

pikne wentyl :) Kiedy rezanko frontu?

front jeszcze troche brak kaski na razie

:good: :good: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

super prezencja na tym kole i zawiasie... widze ze kolejny "nasz" rezacz swojej B6 idzie w dobrym kierunku :)

Opublikowano

Hmm, tak lookam na nowe fotki i... w zasadzie to nawet bym jej już nie obniżał...

Opublikowano

Hmm, tak lookam na nowe fotki i... w zasadzie to nawet bym jej już nie obniżał...

przecież zawias już założony... :mysli:

Opublikowano

Hmm, tak lookam na nowe fotki i... w zasadzie to nawet bym jej już nie obniżał...

przecież zawias już założony... :mysli:

no wlasnie... moze chodzilo mu ze jeszcze bardziej by nie obnizal? :mysli:

Opublikowano

Nie nie, dobrze mi zwracacie uwagę - popieprzyły mi się foty, wydawało mi się że na 18 ma jeszcze standard. Wszystko jasne....

Opublikowano
  • Autor

Nie nie, dobrze mi zwracacie uwagę - popieprzyły mi się foty, wydawało mi się że na 18 ma jeszcze standard. Wszystko jasne....

Bart a Ty co niedowidzisz kolego :polew::cool1:
Opublikowano

No najwyraźniej :kox: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Wentyl - i co robleś camel trophy - jak dobrze pociśniesz po zakręach, to nie ociera Ci przód o laczki? Tył zresztą też nieco jakby wystaje.. :good:

Opublikowano

dobra robota Marcin .... :kox::good: :good:

Opublikowano

wentyl pełen szacunek, teraz avant nabrał charakteru :)

Opublikowano

kumpel ma te same felusie w A6... pieknie wygladaja na niskim zawiasie ;)

Opublikowano
  • Autor

Wentyl - i co robleś camel trophy - jak dobrze pociśniesz po zakręach, to nie ociera Ci przód o laczki? Tył zresztą też nieco jakby wystaje.. :good:

jest wszystko oki nic nie ociera a wystaje delikatnie tył strona pasażera ale to normalne w każdym aucie że ta strona zawsze delikatnie wystaje od drugiej ,ale za pare dni ten mały szczególik będzie rozwiązany :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: zdjęcia najnowsze w poście pierwszym :hi:
Opublikowano

Rewelacja :a4fan: pieknie wszystko wyglada jeszcze tylko zderzak przod i bedzie miazga

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo dobry silnik też mam taki, była lekka obawa bo ludzie straszyli że to się sypie że co 100 tys trzeba wymieniać rolki i to jest nie prawda... Zmianę Audi dokonało od 2001 roku i już te V6 2.5 chodzą super i mało palą. Osobiście wole 2.5 TDi niż 1.9 na pompowtryskach pozdrawiam :cool1:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Bardzo dobry silnik też mam taki, była lekka obawa bo ludzie straszyli że to się sypie że co 100 tys trzeba wymieniać rolki i to jest nie prawda... Zmianę Audi dokonało od 2001 roku i już te V6 2.5 chodzą super i mało palą. Osobiście wole 2.5 TDi niż 1.9 na pompowtryskach pozdrawiam :cool1:

tak, tak, chodzą super, mało palą, są najlepsze..... :gwizdanie:

sorry za OT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.