Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski


jack3631

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem chce wstawic wieksze wtryski do swojego ahu mam od afn-a wymagaja regeneracji moze ktos poleci mi kogos kto to dobrze zrobi I w miarę rozsadnej cenie ?Czy od razu montowac 216 turbo juz wstawilem wieksze :-)

Edytowane przez jack3631
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze sterowanie turbiny cale masz ogarniete? 

Jak kupujesz uzywki jakies sprawdzone u pompiarza to bierz od afn a jak chcesz regenerowac to tylko i wylacznie oplaca sie, wieksze.

Jak zmieniales turbo mogles od razu awx wkladac bo w podobnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2017 o 17:32, jack3631 napisał:

Siema mam problem chce wstawic wieksze wtryski do swojego ahu mam od afn-a wymagaja regeneracji moze ktos poleci mi kogos kto to dobrze zrobi I w miarę rozsadnej cenie ?Czy od razu montowac 216 turbo juz wstawilem wieksze :-)

mam od afn nowe bosch składane w Niemczech 800zl i twoje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po regeneracji to nie nowe. boscha gdzie masz w środku wszystko nowe a nie nowa koncowke i jakas lipna regulacja ciśnien i zapewne w tej cenie to wzm sa. bosch 1 zestaw to 220zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taksówkarze jeżdżą na wzm i nie narzekają.
Co do ciśnień to są pomiarze którzy potrafią ustawić oba ciśnienia.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bosch ich nie musi ustawiać?
Jeśli na obu wtryskach ustawione te same ciśnienia to logiczne że, ori i zregenerowany będą się otwierać przy tym samym ciśnieniu.
Różnica może polegać na jakości użytej końcówki, tym samym na to jak zostanie rozpylona mieszanka.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze tego żeby zrobić komuś na złość, po prostu denerwuje mnie jak ktoś usilnie pisze że regeneracja wtryskow lub czego kolwiek innego jest lipne. Choć nie zaprzeczam, są rzeczy w przy których regeneracja się nie spisuje i lepiej kupić chociażby sprawną używkę.
Sam kowboy z forum golfa pisał, że jest kilku pompiarzy w polsce którzy potrafią odpowiednio ustawić drugie ciśnienie wtrysku... przez to korekcje dawki na cylindrach nie są rozjechane w trzy d*py.
W regenerowany wtrysku jest wymieniona końcówka, iglica i coś jeszcze ale w szczegóły nie wnikałem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...