Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o intercooler do a4 b5 TDI lub prosze o propozycje ;)


kubuspomaranczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! Jak w tytule czy takie cos sie nada do mojego TDI?? Aktualnie turbo od 130km, maly program i 139km oraz 350niutkow (tyle wyszlo na hamowni) podaje linka i prosze o pomoc lub jakiej propozycje. Dodam ze u mnie seryjnie 116km AJM ;) pozdrawiam kolegow od najlepszej marki 

http://allegro.pl/intercooler-zestaw-ja-dedykowany-audi-a4-1-9tdi-b5-i6582479205.html

Edytowane przez kubuspomaranczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wrzuciłeś powinno się zmieścić bez ryzania belki. Tylko jaki cel zostajesz przy 140 km, czy opcja na modzenie w przyszłości bo jeśli tak to od razu 550x230x65 tylko trzeba pamiętać że bez ryzania w zderzaku się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czeslaw187 napisał:

To co wrzuciłeś powinno się zmieścić bez ryzania belki. Tylko jaki cel zostajesz przy 140 km, czy opcja na modzenie w przyszłości bo jeśli tak to od razu 550x230x65 tylko trzeba pamiętać że bez ryzania w zderzaku się nie obejdzie.

Powiem tak, ze moja audiczka szybko "puchnie" i brakuje jej troszke oddechu co rowniez bylo widac na hamowni... ogolnie nie myslalem o innych modyfikacjach jedynie moze po zamontowaniu malego cenralnego icka delikanie liznac program na 150 ale to wszystko ;) dzieki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem Ci w drugim takim samym temacie, który założyłeś, że to jest kawałek złomu, kupowany na kontenery w Chinach, będziesz miał gorszą temp niż na zwykłym ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruuuum napisał:

Już napisałem Ci w drugim takim samym temacie, który założyłeś, że to jest kawałek złomu, kupowany na kontenery w Chinach, będziesz miał gorszą temp niż na zwykłym ori...

Dzieki za odp ;) po prostu jestem ciekawa roznych opini pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gówno z chin ale jeśli wrzucisz  550x230x65 lub 550x180x65 to bankowo będzie lepiej niż na ori, najlepiej celować od razu w średnice we/wy 2,5 cala! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...