Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALL] Nie pasuje pas przedni z silnikiem


patrysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie nie pasuje mi poduszka pasa ze silnikiem (samochod uszkodzony A4 b6) robiac blacharke musze silnik podnosic do góry patrzałem na poduszki to prawa widze jest dobra ale ciekawi mnie lewa ta olejowa czy czasami nie poszła ;)

Mogę podesłać zdj tej poduszki może ktoś mi powie bo stoje i mysle bo wszystko ładnie pasuje ale silnik sciaga pas na dół ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pokaż, bez chociażby zdjęcia to nic nie wymyślimy. Wiesz że jarzmo poduchy tej przy misce olejowej ma regulacje nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja raz, a możliwość założenia złego pasa przy składaniu auta po strzale to dwa.

Poduszka, choćby wylana, nie ma wpływu na wysokość silnika.

Nie kupiłeś czasem pasa od innego motoru niż powinien być? Bo już się z tym spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię zdjęcie i podeśle ale pas na pewno jest dobry bo patrzalem na stary i tak samo wyglada o regulacji wiem ze jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, nie wymieniałeś czasem miski? Zrób zdjęcie jeszcze miski. Bo może silnik był tak już ustawiony przed strzałem, a nawet o tym nie wiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi były dwa rodzaje mocowania odboju. Jeden z poduszką na pasie, w drugim wariancie kielich na pasie a mocowanie poduszki na ramieniu przykręconym do miski...

W tym poście o tym pisałem kiedyś: https://a4-klub.pl/topic/62132-b6b7-poduszka-silnika-gumowo-olejowa-z-elektrozaworem-błąd-17994/?do=findComment&comment=5039514

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil-vag napisał:

W audi były dwa rodzaje mocowania odboju. Jeden z poduszką na pasie, w drugim wariancie kielich na pasie a mocowanie poduszki na ramieniu przykręconym do miski...

W tym poście o tym pisałem kiedyś: https://a4-klub.pl/topic/62132-b6b7-poduszka-silnika-gumowo-olejowa-z-elektrozaworem-błąd-17994/?do=findComment&comment=5039514

 

Dlatego chciałem foto miski dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...