Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B6] Radio pasujące do A4 2002


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi A4 B6 2001 r model 2002 i mam w nim radio na kasety Audi Chorus by Grundig, jednak chce zmienić sobie na radio mp3 z USB oraz jakie radio proponujecie żeby sie wkomponowało z czerwonym podświetleniem Climatronika, czarnym panelem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori hmmm a możesz coś wiecej napisać ;]:>? bo ja ciemnyw tym temacie jestem ;)

Concert II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że bardzo pasowałoby Ci do twoich potrzeb i wyglądu odpowiedniego w aucie - RNS E :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2009, 10:44_________________________________________________ORI znaczy oryginalny jeśli o to pytasz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to radio drogo wyjdzie aq do tego jeszcze z kombinowaniem zeby usb zalozyc, odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze jestes nastawiony na bajeranckie radyjko na wypasie :gwizdanie:co do podswietlenia to musisz sam sobie dopasowac w sklepie no i nie zapomnij o kupnie ramki do radia od A4 B6 bo inaczej nie zamontujesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze jestes nastawiony na bajeranckie radyjko na wypasie :gwizdanie:co do podswietlenia to musisz sam sobie dopasowac w sklepie no i nie zapomnij o kupnie ramki do radia od a4 bo inaczej nie zamontujesz. :)

... i przeróbce kostki :wallbash:

Najlepszym wyjsciem było by kupno Concert2 plus emulator zmieniarki SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to radio drogo wyjdzie aq do tego jeszcze z kombinowaniem zeby usb zalozyc, odpada

a bardzo zależy Ci na USB?? w RNS E masz dwa czytniki kart plus napęd CD mp3/DVD więć ponad tysiąc utworów możesz zmieścić z palcem w dupce ja mam 792 utwory na samych kartach SD :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze kolega nie chce inwestowac za duzo kasy, co oczywiscie wiazalo by sie z RNS-E, wiec tak jak poprzednicy polecam Concerta II z emulatorem, mialem taki zestaw u siebie przez dosyc dlugo i szczerze polecam, zreszta w emulatorze mp3 tez masz wejscie USB :good: mysle ze za kilka dni bede mial ten zestaw do sprzedania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a może kolega będzie rozbudowywał swoje ca w takim razie moze coś z Alpiny z serii cda(podświetlenia do wyboru),jeżeli ma być standart nagłośnienie to tak jak koledzy wyżej piszą tylko ori radyjko...takie moje skromne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm radio Sony czy innej Japońskiej firmy też kosztuje :naughty: a RNS-E to RNS-E jest super :good: i super wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm radio Sony czy innej Japońskiej firmy też kosztuje :naughty: a RNS-E to RNS-E jest super :good: i super wygląda :good:

Wygląda :kox: ale cena mówi sama za siebie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio nie ma MP3/USB i trzeba kosz na radio kupowac i całą konsole wiec koledze też nie podejdzie pewnie bo to juz moze przekroczyć koszt wstawienia Concerta2 plus Emulatora zmieniarki :gwizdanie: a za taką kase to mozna nawet fajne juz radio kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh koledzy ja własnie to radyjko mam zamontowane w tej chwili bo miałem chorusa wczesniej ale to kolega mi sprzedał bo chciał sie pozbyc z rozbitka :D:D za 50 zł wszystko działa tylko teraz mp3 no usb niekonieczne jest mogą byc juz te karty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh koledzy ja własnie to radyjko mam zamontowane w tej chwili bo miałem chorusa wczesniej ale to kolega mi sprzedał bo chciał sie pozbyc z rozbitka :D:D za 50 zł wszystko działa tylko teraz mp3 no usb niekonieczne jest mogą byc juz te karty ;)

za taka kase to i ja bym kupił takiego concerta, w sumie kto by nie chciał :kox:

Kupuj emulator zmieniarki na USB/SD będziesz zadowolony wielu juz to sprawdziło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie chce emulatora bardzo myslalem o jakims fajniejszym radiu bo ten chorus na kasetki nie za bardzo sie prezentuje :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony Alpine CDA-9812RR... Nie ma USB ale ma MP3.

A prezentuje się tak...

90b525e349dcb513med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...