Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kapitalny BEX


gacyek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały dylemat odnośnie mojego auta. Posiadam A4 B6 1.8T Avant S-line BEX z przebiegiem 306 000. Auto jest zadbane lecz myślę o zmianie na V8 D11. Jestem dość przywiązany do BEX a i wkład finansowy jaki poczyniłem w to auto nie pozwala mi łatwo się go pozbyć. Teraz pytanie czy dobrym pomysłem jest doinwestowanie BEX ( do wymiany nastawnik, pompa oleju, tarcze hamulcowe przód i to tyle z rzeczy niezbędnych), porobienie innych rzeczy wizualnych oraz mechanicznych aby jeżdziła drugie 300 000, czy odpuścić temat i zmienić na D11 co wiąże się z innymi kosztami utrzymania i eksploatacji takiego auta? Dodam że w BEX wymienione jest sprzęgło i dwumas, pompka paliwa kompletna, obie przetwornice xenon z żarówkami, zawieszenie przód, wszystkie klocki hamulcowe..... Nie oddam jej za  bezcen a i mało ludzi którzy zapłacą  pieniądze warte tego auta...Oto mój ból głowy.

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W naszym kraju to lepiej kupić dołożyć  wyjezdzic a potem sprzedać. Jak znajdziesz kogoś kto chce naprawdę dobre auto i się zna to Ci dobrze zapłaci. Ludzie przwaznie wola kupić tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety u nas kult ceny rządzi, miałem kilku chętny typu ,,Panie na allegro po 12.000 chodzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jeżeli Ci się auto nie znudziło, i chciałbyś jedynie więcej mocy, to ja bym zrobił co niezbędne i ew. wgrał wirusa i jeździł dalej. Nikt Ci nie odda tego co włożyłeś, a poza tym znalezienie egzemplarza godnego uwagi będzie stanowiło duży problem. potem zaczniesz się zastanawiać czy aby na pewno dobrze zrobiłeś sprzedając auto. tu wiesz co masz, a kupując inne będziesz od nowa musiał dojść do stanu jaki Cię będzie zadowalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o ile można podnieść moc bez dużej ingerencji mechanicznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja byłem w firmie która zajmuje sie wirusami i tam człowiek twierdził ze 30% wiec ze 190 KM daje 57KM :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i warto w DP zainwestować z fotum za 300zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samym wirusem nie podniesie mocy o 57koni mowy niema . Trzeba.zmienic wtryski, możliwe że turbo , trzeba kąta out no i centralny by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bez sensu, nie mógł ten "spec" powiedzieć jak jest naprawdę tylko wciska kit że 30%, tak myślałem że to mało prawdopodobne ale niby polecany zakład to myślałem że to realne jest, jakie są realne przyrosty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam program do 20-30KM jeśli wszystko z motorem i osprzętem ok. Większe moce to już w hybrydę trzeba inwestować. BEX już jest dość wysilony i trudno o większe przyrosty małym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jaki stan silnika no i czy warto ryzykować jakieś usterki.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...