Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 minut temu, Adam87 napisał:

Kurcze Norbi, uwierz mi, ale z tej zimy nie mam żadnej fotki:lol1:

Ale nic się narazienie zmieniło... 

Mała aktualizacja niebawem:guma:

Warunki na fotki fenomenalne i bez zmian :wink:

Rób jakieś zdjęcia, jest na co popatrzeć :cwaniak:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, R4xx napisał:

Warunki na fotki fenomenalne i bez zmian :wink:

Rób jakieś zdjęcia, jest na co popatrzeć :cwaniak:

Dziękuję za miłe słowa, ale niestety autko jest aktualnie u tunera na zmianie turbawki, a tak ogólnie to niestety jestem 1600km od domu:facepalm:

Na poczatku kwietnia będę w Pl to coś się pofoci, bo mam nadzieję, że już będzie można lato założyć:buhaha:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z niewielkich nowości jakie dopadły moje B7, to tak jak pisałem kilka postów wcześniej, nowa turbinka z nowszych modeli Audi tj. m.in. A6 C7, A5, A7, chyba A4 B8 też, ale nie jestem pewien. 

Do wymiany skłoniła mnie w sumie Żonka, bo nieraz mówiła, że wolno się zbiera ten samochód.., tak sobie myślę.. wolno??? Przecież ma prawie 200 koni:lol1: 

Jak każdy wie, BRD nie jest kwintesencją wczesnego wstawania, więc wymieniamy, a oto efekty:buhaha:

 

received_133576231973882.jpeg

Nie jest mi dane się przewieźć narazie, ale po wykresie widać poprawę:guma:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Do wymiany skłoniła mnie w sumie Żonka, bo nieraz mówiła, że wolno się zbiera ten samochód.., tak sobie myślę.. wolno??? Przecież ma prawie 200 koni:lol1: 

I taką księgową to ja rozumiem :decayed: Czekamy na kolejny stage :grin:

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, R4xx napisał:

I taką księgową to ja rozumiem :decayed: Czekamy na kolejny stage :grin:

Jak chciała, to ma:cool1:

Teraz muszę pomyśleć zawieszeniu, żeby pasowało pod felgi na lato:decayed:

Opublikowano

Jak już pisałem , ładnie kreski wyszły , zazdroszczę tych 45 Nm momentu więcej niż u mnie , turbo masz GTC1549VZ  z silnika CGLC  z a4 b8.5 , a6 itp , q5 , taka sama jak u mnie :D

Porównałem Twój wykres z moim i jest bardzo podobnie na dole , także przypomnij sobie jazdę moim i będziesz wiedział :D

 

Edytowane przez karol1981

Opublikowano
  • Autor

Właśnie przejażdżka Delfinkiem przypominała mi jak ma z dołu jechać samochód (przynajmniej nasze klekoty):drool3:

To i tak u Ciebie lepiej wyszło, bo start był z ori 140km, a u mnie 170km.

 

Opublikowano

Fajnie wyszły kreski :wink:

Myśle że patrząc na wykres to będzie spora poprawa wstawania :decayed:  jednak z BRD można zrobić coś fajnego :wub:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No poprawiło się i parę koników doszło teraz już ponad 220 :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, rafal12331 napisał:

No poprawiło się i parę koników doszło teraz już ponad 220 :)

I podobno o wiele lepiej się zbiera, ale ja jeszcze nie jeździłem:disgust:

Opublikowano

Niuty z dołu pięknie doszły,od dołu będzie wciskało w fotel.

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, pila24 napisał:

Niuty z dołu pięknie doszły,od dołu będzie wciskało w fotel.

No napewno lepiej niż było:witch: 

Tak jeszcze się zastanawiam czy to już wystarczy, czy może jeszcze coś w górę z KM:eusathink:

Teraz to raczej kolej na wtryski, tylko jakie do BRD..

 

Opublikowano

Z mocą to już chyba wyżej nie pójdziesz, bo jak dobrze mi się pamięta to mniej więcej tak wychodzą CGL z którego masz turbinkę ;)

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Teraz toto jedzie ,. :thumbup1:

Wykres w Norwegii robiłeś ?   I data z 2018 ?   :mellow:

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, staniek napisał:

Z mocą to już chyba wyżej nie pójdziesz, bo jak dobrze mi się pamięta to mniej więcej tak wychodzą CGL z którego masz turbinkę ;)

Czyli nie ma co zawracać sobie głowę wtryskami??? 

Moje jeszcze dobre:wink4:

5 minut temu, dekiel 13 napisał:

Teraz toto jedzie ,. :thumbup1:

Wykres w Norwegii robiłeś ?   I data z 2018 ?   :mellow:

Podobno już jakoś jedzie:decayed:

W Polsce robiłem, bo to żonka jeździ tym autkiem:facepalm:

Widziałem też tą datę, ale niewiem czemu taka..

Opublikowano
15 minut temu, Adam87 napisał:

Czyli nie ma co zawracać sobie głowę wtryskami??? 

Moje jeszcze dobre:wink4:

Do gtc którą masz seryjne pompki są jak najbardziej oki :)

Poza tym to chyba raczej ciężko o wydajniejsze pompki do BRD :(

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, staniek napisał:

Do gtc którą masz seryjne pompki są jak najbardziej oki :)

Poza tym to chyba raczej ciężko o wydajniejsze pompki do BRD :(

Czyli 222/445 musi wystarczyć:wink4::evil:

Opublikowano

Nie jest źle przeca, ja byłbym całkiem zadowolony z takich cyferek :) ale u mnie w 8V nie ma szans na taki wynik, raczej będzie coś koło tego co u Ciebie wcześniej (jak już w końcu umówię się na korektę programu po wymianie sprzęgła).

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, staniek napisał:

Nie jest źle przeca, ja byłbym całkiem zadowolony z takich cyferek :) ale u mnie w 8V nie ma szans na taki wynik, raczej będzie coś koło tego co u Ciebie wcześniej (jak już w końcu umówię się na korektę programu po wymianie sprzęgła).

Oczywiście nie mówię, że jest jeszcze słabo.. Takie cyferki już są fajne przy 2.0TDI:wink4:

Pochwal się wykresem, jak ogarniesz już sprzęgło:cool1:

Opublikowano
14 godzin temu, Adam87 napisał:

Czyli nie ma co zawracać sobie głowę wtryskami??? 

Moje jeszcze dobre:wink4:

Podobno już jakoś jedzie:decayed:

W Polsce robiłem, bo to żonka jeździ tym autkiem:facepalm:

Widziałem też tą datę, ale niewiem czemu taka..

Pewno ma jakąś autodate zainstalowaną na kompie z lewym crackiem i musi date mięc wstecz :grin::grin:

Jak pali dobrze, kreski wyszly dobrze, nic nie szarpie przy dodawaniu gazu to nie mysl o wtryskach. U mnie w BRD palilo spoko ale dymilo strasznie, pojechałem na rolki i wyszlo 140 ps. 

Edytowane przez Mordeliuss

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.