Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pytałem o brd ? Słupek ? Hmmmm.... No nie przypominam...chyba że to bylo pytanie o turbo ?! 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, KoJ@K napisał:

Ja pytałem o brd ? Słupek ? Hmmmm.... No nie przypominam...chyba że to bylo pytanie o turbo ?! 

Kurde :facepalm: sorki to nie Ty tylko shakal pytał... faktycznie w B7 CREW jest..... przepraszam za zamieszanie:whistling: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo... Bo juz mi tu szpiegi wypisują i pytajo co to się porobiło, że szukam słupka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2018 o 21:37, Adam87 napisał:

Kurde :facepalm: sorki to nie Ty tylko shakal pytał... faktycznie w B7 CREW jest..... przepraszam za zamieszanie:whistling: 

Dokładnie, to ja pytałem o słupek :wink:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak?

Autko jest dziś do odbioru od tunera..

CLH zrobione-same halogeny świecą 20sek. 

Turbo po regeneracji i wpadło stage 1:wink4:

Sczerze to myślałem, że więcej wyjdzie, choć pomiar był robiony na hamowni jezdnej, więc wydaje mi się, że na podwoziowej więcej by wyszło:whistling:

A efekt taki:

 

20181123_090019.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapomniałem dopisać, że jest zrobiona odcinka do 4200rpm:wink4: tak dla bezpieczeństa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać tuner postawił na bezpieczny program ;)

Jak u mnie będzie powtarzał sie problem z DPF po zmianie silnika to nawet do wiosny nie będę czekał tylko auto oddam do Gregor10.pl i tam się już nim dobrze zajmą B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wystarczający (bezpieczny)?

A to masz jeszcze DPF u siebie???

Ja już wywaliłem go dawno temu. Napewno dlatego, że za często mi wypalał i nie było mocy wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

Taki wystarczający (bezpieczny)?

A to masz jeszcze DPF u siebie???

Ja już wywaliłem go dawno temu. Napewno dlatego, że za często mi wypalał i nie było mocy wtedy.

Jeszcze mam :facepalm: ale tylko dlatego, że auto zarejestrowane jest w Austrii i tutaj bardziej rygorystycznie podchodzą do tematu spalin. 

Jeśli wytnę DPF to program tez będzie musiał być nastawiony bardziej na mniejszą chmurkę z wydechu niż moc, więc nie myślę nawet o 200PS. 

Bardziej chodzi mi o to by auto nie sprawiało żadnych problemów w trasie bo od stycznia będę robił więcej kilometrów niż dotychczas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, shakal napisał:

Jeszcze mam :facepalm: ale tylko dlatego, że auto zarejestrowane jest w Austrii i tutaj bardziej rygorystycznie podchodzą do tematu spalin. 

Jeśli wytnę DPF to program tez będzie musiał być nastawiony bardziej na mniejszą chmurkę z wydechu niż moc, więc nie myślę nawet o 200PS. 

Bardziej chodzi mi o to by auto nie sprawiało żadnych problemów w trasie bo od stycznia będę robił więcej kilometrów niż dotychczas :wink:

Co będzie ciężkie raczej w osiągnięciu, żeby nie kopciło...

@Gremlin0209 w swoim BRD zamiast DPF miał jakiś emulator zastosowany.. ciekawe jak to wogule działało, na jakiej zasadzie. Może u Ciebie takie coś by zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adam87 napisał:

Co będzie ciężkie raczej w osiągnięciu, żeby nie kopciło...

@Gremlin0209 w swoim BRD zamiast DPF miał jakiś emulator zastosowany.. ciekawe jak to wogule działało, na jakiej zasadzie. Może u Ciebie takie coś by zadziałało.

Dowiadywałem się już i jeden diagnosta powiedział, że niektóre auta po wycięciu DPF mają lepszą emisję spalin niż przed ;) więc myślę, że jest to do ogarnięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shakal napisał:

Dowiadywałem się już i jeden diagnosta powiedział, że niektóre auta po wycięciu DPF mają lepszą emisję spalin niż przed ;) więc myślę, że jest to do ogarnięcia :)

W sumie racja:wink4:

Nie pamiętam w którym wątku i kto pisał, ale było właśnie, że jak w silniku wsjo sprawne to i emisja będzie odpowiednia..

A powiedz czy w Austrii nie będą patrzeć na fizyczną obecność DPF-a?? Bo wiesz emisja emisją no ale ... ... ciekawe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

W sumie racja:wink4:

Nie pamiętam w którym wątku i kto pisał, ale było właśnie, że jak w silniku wsjo sprawne to i emisja będzie odpowiednia..

A powiedz czy w Austrii nie będą patrzeć na fizyczną obecność DPF-a?? Bo wiesz emisja emisją no ale ... ... ciekawe..

Rozmawiałem już wstępnie z ludźmi od Gregor10.pl i fizycznie (dla oka) wszystkie graty zostają w aucie tyle że wybebeszone i programowo oczywiście wyłączone :wink: więc diagnosta który wejdzie pod auto będzie widział wszystko jak dotychczas :naughty:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, shakal napisał:

Rozmawiałem już wstępnie z ludźmi od Gregor10.pl i fizycznie (dla oka) wszystkie graty zostają w aucie tyle że wybebeszone i programowo oczywiście wyłączone :wink: więc diagnosta który wejdzie pod auto będzie widział wszystko jak dotychczas :naughty:

No ja też mam tak zrobione, że cała puszka jest ze wszystkimi "kabelkami" :wink4:

Bo nie ma innego sposobu na sprawdzenie na przeglądzie czy jest w środku dpf??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam87 napisał:

No ja też mam tak zrobione, że cała puszka jest ze wszystkimi "kabelkami" :wink4:

Bo nie ma innego sposobu na sprawdzenie na przeglądzie czy jest w środku dpf??? 

Wydaje mi się, że tylko komputer, ale w Austrii raz mi się zdarzyło, że podpiął kompa, jeszcze jak miałem inną B7, ale sam nie wiem co on tam szukał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shakal napisał:

Wydaje mi się, że tylko komputer, ale w Austrii raz mi się zdarzyło, że podpiął kompa, jeszcze jak miałem inną B7, ale sam nie wiem co on tam szukał ;)

Może czy licznik nie kopany.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...