Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, black4 napisał:

Będzie pięknie!

Duży obecnie koszt takiej przeróbki?

Pozdrawiam

Na tą chwilę częsci kosztowały mnie 4,5tyś wszystko zależy jaki wkładasz zderzak. Czy zwykły czy s-line czy C+

 

liftjpg_qnwwheq.jpg

 

lift-swia_qnwwhwp.jpg

 

 

Edytowane przez Gibons

Opublikowano
  • Autor

Do tego wpadną jeszcze nowe wlementy zawieszenia. Oczywiście wszstko OEM Audi

444c6ae15cca92f1.jpg

Edytowane przez Gibons

Opublikowano
Dawno nic się nie działo, więc fota z dzisiejszych prac [emoji4]
 
zapowjpg_qnweqrs.jpg
 
W końcu... [emoji106]

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hey Damian,

Pakuj Competition + jest bajka !

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, black4 napisał:

Hey Damian,

Pakuj Competition + jest bajka !

Pozdrawiam

Części w sumie mam na C+ ale chyba półki co wpadnie S-line. Zobaczymy :)

Opublikowano

Dzięki za info!

Będzie świetnie coś czuję :D 

Wesołych Świąt!

Opublikowano
1 minutę temu, Gibons napisał:

Części w sumie mam na C+ ale chyba półki co wpadnie S-line. Zobaczymy :)

Eee no coś Ty. Taki brzydki zderzak sline będziesz zakładał...:decayed:

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, krystian3769 napisał:

Eee no coś Ty. Taki brzydki zderzak sline będziesz zakładał...:decayed:

Zobaczymy mam i zestaw S-line i C+ przymierze oba i zobacze co bardziej mi się widzi na tą chwilę :) Narazie składam przód i potem do mechanika na wymianę zawiechy. Potem lakiernik

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

:thumbup1:

 

Opublikowano

No proszę , tyle czasu nic a teraz na bogato :D powodzonka w modzeniu :D

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, reikeb napisał:

No proszę , tyle czasu nic a teraz na bogato :D powodzonka w modzeniu :D

Gratów jest jeszcze sporo do zmiany, ale gorzej z czasem dlatego nic się nie dzieje ;)

Opublikowano

Witam w klubie, ja odkładam wszytko na maj bo wtedy będzie więcej czasu i zacznę działać :D może jeszcze zdąży wpaść co  szukam , wiesz co mam na :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, reikeb napisał:

Witam w klubie, ja odkładam wszytko na maj bo wtedy będzie więcej czasu i zacznę działać :D może jeszcze zdąży wpaść co  szukam , wiesz co mam na :decayed: 

Wiem wiem mam 50% dla Ciebie na razie ;)

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Wiem wiem mam 50% dla Ciebie na razie ;)

Super :D czyli jest szansa że na lato wymodzę :D

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, reikeb napisał:

Super :D czyli jest szansa że na lato wymodzę :D

Na pewno ;)

Opublikowano

Super :banan: dobra już nie róbmy spamu, jak coś pw i Wesołych Świąt ! :D

Opublikowano
7 godzin temu, Gibons napisał:

Do tego wpadną jeszcze nowe wlementy zawieszenia. Oczywiście wszstko OEM Audi

444c6ae15cca92f1.jpg

Ile wyniosły Cie wahacze ? Bo mnie chyba czeka wymiana bo jak przy zmienie kół patrzyłem to gumy popękane niestety... 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, reikeb napisał:

Ile wyniosły Cie wahacze ? Bo mnie chyba czeka wymiana bo jak przy zmienie kół patrzyłem to gumy popękane niestety... 

Nie powiem Ci bo i tak byś nie uwierzył :P do Ciebie przychodzą inne wahacze i sworznie.

Opublikowano
4 godziny temu, Gibons napisał:

Zobaczymy mam i zestaw S-line i C+ przymierze oba i zobacze co bardziej mi się widzi na tą chwilę :) Narazie składam przód i potem do mechanika na wymianę zawiechy. Potem lakiernik

gdzie w końcu malujesz ? :) 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

gdzie w końcu malujesz ? :) 

Szczerze to jeszcze nie zdecydowałem. Musze jeszcze odwiedzić dwóch lakierników i wtedy podejme decyzje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.