Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Szczerze to jeszcze nie zdecydowałem. Musze jeszcze odwiedzić dwóch lakierników i wtedy podejme decyzje.

tego mojego lepiej odpuść bo potem będzie na mnie jak coś będzie nie tak ;) 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

tego mojego lepiej odpuść bo potem będzie na mnie jak coś będzie nie tak ;) 

Czyli nie do końca się sprawdził ?

Opublikowano
Teraz, Gibons napisał:

Czyli nie do końca się sprawdził ?

nie no sprawdził się , tylko ja nie lubię za kogoś ręczyć :) zresztą możesz kolegę z forum podpytać tego co kupił ode mnie auto, bo ja to tak średnio się znam na malowaniu .

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

nie no sprawdził się , tylko ja nie lubię za kogoś ręczyć :) zresztą możesz kolegę z forum podpytać tego co kupił ode mnie auto, bo ja to tak średnio się znam na malowaniu .

Już pytałem :) ten "Twój" to taka alternatywa. Prawdopodobnie będę malował w Krakowie, ale najpierw muszę poskładać i podjechać na wycenę :) w Przyszłym tygodniu myślę że ogarnę sprawę. Półki co rozglądam się za nowymi oponami bo na ten sezon wpada 20 cali :)

Opublikowano
W dniu 18.07.2017 o 20:52, Gibons napisał:

Dzisiaj jeszcze takie foto ustrzelone ;)

201707181_qpwwane.jpg

Molo Osiek ?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Pabloo82 napisał:

Molo Osiek ?

Si :decayed:

Opublikowano

Piekna fura niestety nie widzialem cie jeszcze w moim miescie A to dwa kroki od molo( Oświęcim). 

Opublikowano

Gibo!

A gdzieś widziałem Twój post w którym pisałeś, że nigdy więcej nie będziesz robił polifta z przed lifta. bo już raz to przechodziłeś :kox:

To jest nałóg Panie!

Powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.04.2018 o 12:30, Pabloo82 napisał:

Piekna fura niestety nie widzialem cie jeszcze w moim miescie A to dwa kroki od molo( Oświęcim). 

Dość często jestem. Widocznie fura nie rzuca się w oczy :)

 

14 godzin temu, Veiru napisał:

Gibo!

A gdzieś widziałem Twój post w którym pisałeś, że nigdy więcej nie będziesz robił polifta z przed lifta. bo już raz to przechodziłeś :kox:

To jest nałóg Panie!

Powodzenia :wink:

Na pewno nie ja to napisałem. Bo to moja pierwsza zmiana z przed lifta na polifta. Wcześniej miałem polifta więc nie musiałem zmieniać :) Co zo zmiany jest trochę roboty i trochę niespodzianek po drodze.

Opublikowano
  • Autor

Powoli do przodu... jutro wycieczka do lakiernika.

bbbjpg_qnwqhaq.jpg

 

 

Opublikowano
20 minut temu, Gibons napisał:

Powoli do przodu... jutro wycieczka do lakiernika.

bbbjpg_qnwqhaq.jpg

 

 

Coraz bardziej podobają mi się te lifty wygląda fajnie

Opublikowano
39 minut temu, Gibons napisał:

Powoli do przodu... jutro wycieczka do lakiernika.

bbbjpg_qnwqhaq.jpg

 

 

Czyli jednak C+ :D

Opublikowano



Coraz bardziej podobają mi się te lifty wygląda fajnie


Jak swoja młodsza siostra. Grill zostaje czy plaster?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, qlimazz napisał:


 

 


Jak swoja młodsza siostra. Grill zostaje czy plaster?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Grill jest tymczasowy taki zeby tylko byl. Jaki wpadnie jeszcze zobaczymy. C+ zostaje :)

Opublikowano
26 minut temu, Gibons napisał:

Grill jest tymczasowy taki zeby tylko byl. Jaki wpadnie jeszcze zobaczymy. C+ zostaje :)

Widział bym tu plaster miodu do kratek będzie pasować

Opublikowano
Powoli do przodu... jutro wycieczka do lakiernika.
bbbjpg_qnwqhaq.jpg
 
 
Fajnie wyszlo. Duzo zachodu ze swapem? Mocowania lamp, zderzak itp?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, GacekUK napisał:

Fajnie wyszlo. Duzo zachodu ze swapem? Mocowania lamp, zderzak itp?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Powiem Ci ze jest troche roboty. Mocowania blotnikow i lamp do wymiany.

 

Opublikowano
Powiem Ci ze jest troche roboty. Mocowania blotnikow i lamp do wymiany.
 
To grubo. Projekt ze swapem konkret. No i jeszcze C+. Pozazdroscic. Ja na tych wyspach to nawet nie mial bym skad czesci brac!!!

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Powoli do przodu... jutro wycieczka do lakiernika.
bbbjpg_qnwqhaq.jpg
 
 
Dobra robota [emoji106] C+ to C+[emoji41]

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, Gibons napisał:

Powiem Ci ze jest troche roboty. Mocowania blotnikow i lamp do wymiany.

 

 Oj tam nie przesadzaj :wink: W pojedynkę z przerwą na obiad dzień uczciwej pracy :)

Siadło lux :thumbup1:

Edytowane przez krystian3769

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.