Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje!!! Podziwiam zapału do B8 ;) u ciebie jak rollercoster z autami ;) przyjedź kiedyś na spota do Krakowa.  ale rezać będzie co na zewnątrz ;) 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, edraven napisał:

Gratulacje!!! Podziwiam zapału do B8 ;) u ciebie jak rollercoster z autami ;) przyjedź kiedyś na spota do Krakowa.  ale rezać będzie co na zewnątrz ;) 

Dzięki edraven. Może kiedyś wpadne, ale ciężko z czasem ;) co do rezania już tam jakieś plany w głowie powstają. Na razie dotyczą tyłu bo jest taki nijaki jak dla mnie. Obecnie mam 4rury po 2na stronę i zastanawiam się czy dać zderzak od S4 czy S-line i zmienić na jedną rurkę po każdej ze stron fi100

Opublikowano
4 godziny temu, Gibons napisał:

Dzięki edraven. Może kiedyś wpadne, ale ciężko z czasem ;) co do rezania już tam jakieś plany w głowie powstają. Na razie dotyczą tyłu bo jest taki nijaki jak dla mnie. Obecnie mam 4rury po 2na stronę i zastanawiam się czy dać zderzak od S4 czy S-line i zmienić na jedną rurkę po każdej ze stron fi100

Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć odnośnie tyłu...

Teraz jakbym zmieniał to na coś takiego Dyfuzor S4 i do tego zamiast dwóch podwójnych końcówek np. 

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/54

Coś w stylu c7 lift.

C7 nie ma co prawda końcowe tylko sa imitacje w zderzaku Ale chodzi mi mniej więcej o ten efekt 

Taka moja mała sugestia której nie musisz podzielać :wink:

Nie widziałem jeszcze a4 z takim tyłem...

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Krystian miałem kiedys w b5 taka koncówke , lufa jak nic , to nie był by dobry pomysł uwierz ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, tomekhxc napisał:

Krystian miałem kiedys w b5 taka koncówke , lufa jak nic , to nie był by dobry pomysł uwierz ;)

Nie chodzi mi dokładnie ze musi być ta 

To tylko przykład 

Gneralnie chodzi mi o uzyskanie podobnego zadka 

https://goo.gl/images/puiPNe

A tylko dyfuzor S4 ma po obu stronach takie szerokie miejsca na końcówki wydechu

https://goo.gl/images/vshTw9

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Jak nie podoba się tył to zawsze pod rs można zrobić :)

Opublikowano
19 minut temu, daniell-gda napisał:

Dobra cena za kawałek plastiku :D

Opublikowano
  • Autor

Będzie zderzak polift S4 półki co. Zobaczymy jak to na żywo będzie wyglądać jak mi się nie spodoba to będzie s-line 3.0TDI z końcówkami fi 100

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, krystian3769 napisał:

Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć odnośnie tyłu...

Teraz jakbym zmieniał to na coś takiego Dyfuzor S4 i do tego zamiast dwóch podwójnych końcówek np. 

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/54

Coś w stylu c7 lift.

C7 nie ma co prawda końcowe tylko sa imitacje w zderzaku Ale chodzi mi mniej więcej o ten efekt 

Taka moja mała sugestia której nie musisz podzielać :wink:

Nie widziałem jeszcze a4 z takim tyłem...

 

To może chcesz się wymienić dokładką ? skoro masz taką wizję :)

Opublikowano
1 godzinę temu, Gibons napisał:

To może chcesz się wymienić dokładką ? skoro masz taką wizję :)

Powiem Ci że może jak się uporam z liftem przodu to i tak się zrobi 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
Będzie zderzak polift S4 półki co. Zobaczymy jak to na żywo będzie wyglądać jak mi się nie spodoba to będzie s-line 3.0TDI z końcówkami fi 100


Z tym zawsze w b8 dylemat. Wydech z s4 jest taki grzeczny i ułożony ze aż nudny. Sline 2 x 100 rura fajnie może wyglądać.

Jeszcze dwie opcje RS tylko ciężko w PL dostać te dyfuzory: http://www.esetuning.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/5/5/55470-pic3_2_1_1.jpg

Druga opcja niektórzy robią w dyfuzorze z s4 w miejsce 2x2 rurki 2x duża owalna np MG motorsport ma taka opcje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zderzak tył S-line polift na dwa kominy z końcówką Ulter fi100mm daje radę. ;) niebawem będę robił u siebie.

Opublikowano
Dnia 10.05.2017 o 08:34, edraven napisał:

Gratulacje!!! Podziwiam zapału do B8 ;) u ciebie jak rollercoster z autami ;) przyjedź kiedyś na spota do Krakowa.  ale rezać będzie co na zewnątrz ;) 

A kiedy robicie spoty w Krakowie?

Opublikowano

Wtorek godzina 20. Galeria Kazimierz parking pomarańczowy, ostatnie piętro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna sztuka Gibons, jakie oznaczenie literowe silnika tam masz?

Opublikowano


Z tym zawsze w b8 dylemat. Wydech z s4 jest taki grzeczny i ułożony ze aż nudny. Sline 2 x 100 rura fajnie może wyglądać.

Jeszcze dwie opcje RS tylko ciężko w PL dostać te dyfuzory: http://www.esetuning.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/5/5/55470-pic3_2_1_1.jpg

Druga opcja niektórzy robią w dyfuzorze z s4 w miejsce 2x2 rurki 2x duża owalna np MG motorsport ma taka opcje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Ładne. Ja mam u siebie klasyk podwójny wydech. Ten dyfuzor to na pokaz jest czy rzeczywiście generuje docisk? d817b9548e98642072d4fd3c37d1da08.jpg

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, turzol napisał:

Ładna sztuka Gibons, jakie oznaczenie literowe silnika tam masz?

Takie jak w profilu..... CAPA

Opublikowano

Gibons gratki kolejnej B8 to już chyba twoja trzecia :eusathink:a jakieś foty środka ??

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Tomi_81 napisał:

Gibons gratki kolejnej B8 to już chyba twoja trzecia :eusathink:a jakieś foty środka ??

Dzięki ;) tak to już trzecia sztuka i wreszcie z takim silnikiem jak zawsze chciałem :) Foty będą tylko muszę znaleźć trochę czasu i pogoda musi dopisać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.