Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje!!! Podziwiam zapału do B8 ;) u ciebie jak rollercoster z autami ;) przyjedź kiedyś na spota do Krakowa.  ale rezać będzie co na zewnątrz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, edraven napisał:

Gratulacje!!! Podziwiam zapału do B8 ;) u ciebie jak rollercoster z autami ;) przyjedź kiedyś na spota do Krakowa.  ale rezać będzie co na zewnątrz ;) 

Dzięki edraven. Może kiedyś wpadne, ale ciężko z czasem ;) co do rezania już tam jakieś plany w głowie powstają. Na razie dotyczą tyłu bo jest taki nijaki jak dla mnie. Obecnie mam 4rury po 2na stronę i zastanawiam się czy dać zderzak od S4 czy S-line i zmienić na jedną rurkę po każdej ze stron fi100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gibons napisał:

Dzięki edraven. Może kiedyś wpadne, ale ciężko z czasem ;) co do rezania już tam jakieś plany w głowie powstają. Na razie dotyczą tyłu bo jest taki nijaki jak dla mnie. Obecnie mam 4rury po 2na stronę i zastanawiam się czy dać zderzak od S4 czy S-line i zmienić na jedną rurkę po każdej ze stron fi100

Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć odnośnie tyłu...

Teraz jakbym zmieniał to na coś takiego Dyfuzor S4 i do tego zamiast dwóch podwójnych końcówek np. 

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/54

Coś w stylu c7 lift.

C7 nie ma co prawda końcowe tylko sa imitacje w zderzaku Ale chodzi mi mniej więcej o ten efekt 

Taka moja mała sugestia której nie musisz podzielać :wink:

Nie widziałem jeszcze a4 z takim tyłem...

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian miałem kiedys w b5 taka koncówke , lufa jak nic , to nie był by dobry pomysł uwierz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomekhxc napisał:

Krystian miałem kiedys w b5 taka koncówke , lufa jak nic , to nie był by dobry pomysł uwierz ;)

Nie chodzi mi dokładnie ze musi być ta 

To tylko przykład 

Gneralnie chodzi mi o uzyskanie podobnego zadka 

https://goo.gl/images/puiPNe

A tylko dyfuzor S4 ma po obu stronach takie szerokie miejsca na końcówki wydechu

https://goo.gl/images/vshTw9

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zderzak polift S4 półki co. Zobaczymy jak to na żywo będzie wyglądać jak mi się nie spodoba to będzie s-line 3.0TDI z końcówkami fi 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, krystian3769 napisał:

Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć odnośnie tyłu...

Teraz jakbym zmieniał to na coś takiego Dyfuzor S4 i do tego zamiast dwóch podwójnych końcówek np. 

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/54

Coś w stylu c7 lift.

C7 nie ma co prawda końcowe tylko sa imitacje w zderzaku Ale chodzi mi mniej więcej o ten efekt 

Taka moja mała sugestia której nie musisz podzielać :wink:

Nie widziałem jeszcze a4 z takim tyłem...

 

To może chcesz się wymienić dokładką ? skoro masz taką wizję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gibons napisał:

To może chcesz się wymienić dokładką ? skoro masz taką wizję :)

Powiem Ci że może jak się uporam z liftem przodu to i tak się zrobi 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zderzak polift S4 półki co. Zobaczymy jak to na żywo będzie wyglądać jak mi się nie spodoba to będzie s-line 3.0TDI z końcówkami fi 100


Z tym zawsze w b8 dylemat. Wydech z s4 jest taki grzeczny i ułożony ze aż nudny. Sline 2 x 100 rura fajnie może wyglądać.

Jeszcze dwie opcje RS tylko ciężko w PL dostać te dyfuzory: http://www.esetuning.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/5/5/55470-pic3_2_1_1.jpg

Druga opcja niektórzy robią w dyfuzorze z s4 w miejsce 2x2 rurki 2x duża owalna np MG motorsport ma taka opcje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak tył S-line polift na dwa kominy z końcówką Ulter fi100mm daje radę. ;) niebawem będę robił u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 08:34, edraven napisał:

Gratulacje!!! Podziwiam zapału do B8 ;) u ciebie jak rollercoster z autami ;) przyjedź kiedyś na spota do Krakowa.  ale rezać będzie co na zewnątrz ;) 

A kiedy robicie spoty w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek godzina 20. Galeria Kazimierz parking pomarańczowy, ostatnie piętro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka Gibons, jakie oznaczenie literowe silnika tam masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Z tym zawsze w b8 dylemat. Wydech z s4 jest taki grzeczny i ułożony ze aż nudny. Sline 2 x 100 rura fajnie może wyglądać.

Jeszcze dwie opcje RS tylko ciężko w PL dostać te dyfuzory: http://www.esetuning.com/media/catalog/product/cache/1/image/800x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/5/5/55470-pic3_2_1_1.jpg

Druga opcja niektórzy robią w dyfuzorze z s4 w miejsce 2x2 rurki 2x duża owalna np MG motorsport ma taka opcje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Ładne. Ja mam u siebie klasyk podwójny wydech. Ten dyfuzor to na pokaz jest czy rzeczywiście generuje docisk? d817b9548e98642072d4fd3c37d1da08.jpg

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turzol napisał:

Ładna sztuka Gibons, jakie oznaczenie literowe silnika tam masz?

Takie jak w profilu..... CAPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons gratki kolejnej B8 to już chyba twoja trzecia :eusathink:a jakieś foty środka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomi_81 napisał:

Gibons gratki kolejnej B8 to już chyba twoja trzecia :eusathink:a jakieś foty środka ??

Dzięki ;) tak to już trzecia sztuka i wreszcie z takim silnikiem jak zawsze chciałem :) Foty będą tylko muszę znaleźć trochę czasu i pogoda musi dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...