Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz listwy na dzien dziecka :P mam nowe ori w dobrej cenie. Zreszta hebel tez Ci zrobie w dobrej cenie. Za rok sobie kupisz na urodziny tarcze i klocki :P hehe

Fajnie widzien jak auto sie zmienia

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Gibons napisał:

Bierz listwy na dzien dziecka :P mam nowe ori w dobrej cenie. Zreszta hebel tez Ci zrobie w dobrej cenie. Za rok sobie kupisz na urodziny tarcze i klocki :P hehe

Fajnie widzien jak auto sie zmienia

I myślisz że będę rok czasu czekał i patrzył jak heble leżą na półce xD nie sądze :D jak już kupie to cały komplet do zamontowania :D

Narazie chyba najpierw strzele grill :D 

Coś takiego wynalazłem i się zastanawiam, tylko nie wiem jak z jakością wykonania tego.

http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b8-12-rs4-look-black-polysk-i6894724640.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema :)

Dawno się u mnie nic nie działo z powodu braku czasu ale powoli nadrabiam.

Dziś w końcu przełożyłem lusterka na elektrycznie składane i przy okazji zamontowałem blendy które już od dawna czekały :)

IMG_20180515_180113.thumb.jpg.8f6f5ecfb1

P5156722.thumb.JPG.38dc349a5cece1e3bb791

W sobotę będę miał chwilkę to zacznę swoją przygodę z kodowaniem żeby wsio śmigało jak trzeba ?

No i oczywiście ciągle czekam aż mój mechanior będzie miał chwile wolną na przekładkę zawieszenia ?

Opublikowano

Zawias ori masz BA i zakladasz tylko spręźyny z BE, czy całość z amorkami ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Zawias ori masz BA i zakladasz tylko spręźyny z BE, czy całość z amorkami ?

Całość z amorkami zakładam ;)

Opublikowano
2 godziny temu, reikeb napisał:

Siema :)

Dawno się u mnie nic nie działo z powodu braku czasu ale powoli nadrabiam.

Dziś w końcu przełożyłem lusterka na elektrycznie składane i przy okazji zamontowałem blendy które już od dawna czekały :)

IMG_20180515_180113.thumb.jpg.8f6f5ecfb1

P5156722.thumb.JPG.38dc349a5cece1e3bb791

W sobotę będę miał chwilkę to zacznę swoją przygodę z kodowaniem żeby wsio śmigało jak trzeba ?

No i oczywiście ciągle czekam aż mój mechanior będzie miał chwile wolną na przekładkę zawieszenia ?

Mała pierdoła a cieszy co ;) ? blendy zmieniają dużo :) a lusterka fajny bajer jak się składają :)

To teraz listwy s-line i przy nizszym zawiasie bedzie fajnie wygladac :)

 

Opublikowano

Wdzięczny modzik z lusterkami. Cieszy oko :)

Blendy też podbijają wygląd środka. Leżą w pudle i nie mam kiedy się za nie zabrać?

 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Gibons napisał:

Mała pierdoła a cieszy co ;) ? blendy zmieniają dużo :) a lusterka fajny bajer jak się składają :)

To teraz listwy s-line i przy nizszym zawiasie bedzie fajnie wygladac :)

 

Oj cieszy, w weekend tylko pobawię się w kodowanie i będzie malina :) powiem Ci że narazie zmieniałem wizję lekko i najpierw chcę zmienił grill z przodu na czarne plastry miodu i obramówkę czarny połysk :D do tego myślę że na dniach zajmę się moimi dekorami w końcu :D a potem pewnie wlecą listwy.

10 godzin temu, krystian3769 napisał:

Wdzięczny modzik z lusterkami. Cieszy oko :)

Blendy też podbijają wygląd środka. Leżą w pudle i nie mam kiedy się za nie zabrać?

 

Już nie mogę doczekać się efektu końcowego :D a co do blend to ładuj, super się prezentują :D jeszcze muszę znaleźć te na podszybie :)

Opublikowano
  • Autor

Trochę walki z kablem było ale udało się w końcu ogarnąć i lusterka śmigają jak trzeba :)

Teraz działamy dalej :D 

Opublikowano

Ja kupiłem 19 i super się wpasowały 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.05.2018 o 21:16, finhy napisał:

Ja kupiłem 19 i super się wpasowały 

A jak komfort jazdy ? :D

Opublikowano

Mam oponę 235/40 wiec nie jest źle 

Opublikowano

A to, że lusterko od str. kierowcy składa się wolnej to tak ma być? ?

Fajny mod, nie mogę się zebrać żeby u siebie wrzucić.

A nad 19'' się nie zastawnawiaj tylko wrzucaj ✌️

Opublikowano
1 minutę temu, Veiru napisał:

A to, że lusterko od str. kierowcy składa się wolnej to tak ma być? ?

Fajny mod, nie mogę się zebrać żeby u siebie wrzucić.

A nad 19'' się nie zastawnawiaj tylko wrzucaj ✌️

Tak ma być z tym lusterkiem.

Opublikowano
3 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Tak ma być z tym lusterkiem. 

Dokładnie.

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Veiru napisał:

A to, że lusterko od str. kierowcy składa się wolnej to tak ma być? ?

Fajny mod, nie mogę się zebrać żeby u siebie wrzucić.

A nad 19'' się nie zastawnawiaj tylko wrzucaj ✌️

Mam fajne 18 które i tak wyglądają na większe więc zmieniać nie będę , zjadę tylko w dół jak się doproszę mojego mechaniora xD

A co do lusterek tak jak mówią chłopaki, tak ma być :D

Opublikowano

Spoko loko ;) Pytam, bo kiedyś koleś za spocie podjechał b8 z elektrycznymi lustrami i żalił się, że jedno jest ''zamulone'' i składa się wolniej ? - nie znałem wtedy tematu ?

Jak siądzie w doł to i koła opytcznie będą większe ?

Opublikowano

Dokładnie tak te lusterka się składają. Nawet lewe mniej jest złożone jak prawe.

Chyba to jest po to żeby szybciej się rozłożyło 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siema  :D

Dziś nadeszła ta wiekopomna chwila i wleciał nowy zawias i w końcu zawitało lato  cały dzień ale siadło xD standardowo tył bardziej i koła delikatnie się schowały choć przód nadal wystaje  tył idealnie pasuje. 

Narazie takie foty z garażu bo cały dzień dziś walczyliśmy i już nie mam mocy i chęci wyjeżdżać , o ile wyjadę bez problemu :D
 

Może jutro coś cykne jak teraz auto prezentuje się w całej okazałości ?

e5d9a653e979495d8dd0f32dd3c7d7bc.jpg

e427df01fb9fedc478a7152d8c865855.jpg

16513b33fe7f0c4bdcb2f0210a87dcc1.jpg

0b49ec98c36016882e92b2b3e3b746d8.jpg

Pozdrawiam :hi::)

Opublikowano

Fajny model tych felg. Wrzucaj zdjęcie całego auta, zobaczymy jak to siedzi. Z tym wystającym przodem co będziesz robił? 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.