Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli auto będzie odpowiednio przygotowane i dopracowane to wyjdzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję :D 

Dziś hamulce tylne zrobione, olej i filtry wymienione, nieszczęsna rurka od układu chłodzenia wymieniona ( okazało się że jakiś zwierz ją pogryzł :facepalm: ).

No i na szybko zrobione dziś foto na nowych kołach :

img1496350963471.jpg.1692131540db522f7341a9b04773f752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło bardzo podobne do s-line pięcioramiennej felgi z B8. wygląda całkiem fajnie, choć na żywo pewnie lepiej niż na foto.

a co to za ceramika którą kładłeś na felgi - może jakiś link byś mi podesłał?

ja będę szukał fajnej 18 tki na wiosnę w przyszłym roku - i celuję w pięcioramienną s-linę (rozcinane ramiona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2017 o 16:07, tomi790 napisał:

koło bardzo podobne do s-line pięcioramiennej felgi z B8. wygląda całkiem fajnie, choć na żywo pewnie lepiej niż na foto.

a co to za ceramika którą kładłeś na felgi - może jakiś link byś mi podesłał?

ja będę szukał fajnej 18 tki na wiosnę w przyszłym roku - i celuję w pięcioramienną s-linę (rozcinane ramiona)

Powiem Ci ze mi ten model felgi podpasował bo jest trochę inny niż większość i na żywo prezentuje się dyzo lepiej niż na foto które jest słabej jakości w sumie, może w niedługim czasie zrobię jakieś fajniejsze zdjęcia.

Ja kładłem taka ceramikę: https://pielegnacjasamochodu.pl/powloki-ceramiczne/1101-max-protect-ultimate-nano-coat-r-unc-r-15-membranowa-powloka-kwarcowa-30ml.html? Jak dla mnie jest spoko, fajna aplikacja, trwałość się ukarzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór jest ciekawy i mało spotykany, na tych kołach świetnie byłoby widać jakiś ładny duży zacisk :naughty: szukaj takich 20" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Seikokilla napisał:

wzór jest ciekawy i mało spotykany, na tych kołach świetnie byłoby widać jakiś ładny duży zacisk :naughty: szukaj takich 20" :decayed:

Większe heble są w planach wiec spokojnie, wszystko w swoim czasie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z nudów lekko ulepszyłem lampki wewnętrzne bo audi poskąpiło na ledach i ledwo co świecą :) po co kupować moduły  jak można samemu zrezać :ad:

IMG_20170715_232030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ekipa :hi:

Powoli zbieram graty żeby zacząć coś konkretniej modzić ;)

Ostatnio dotarł kompletny wydech od 3.0TDI w całości :wink:

IMG_20170807_154246.thumb.jpg.20109d1a0cc5fe44a9857331654681ff.jpg

Czekam na dyfuzor , niestety pod seryjny zderzak narazie bo pln-ów brak :P

Do tego też idzie osłona termiczna nowa bo nie mogłem żadnej używki znaleźć a na dniach mam urlop i chce ogarnąć temat :ad:

Do tego idą też spryski mgiełkowe. Czeka też komplet ledów do całego auta dopiero na urlopie się pojawią tak samo jak komplet nakładek na pedały :)

Myślę też nad zrobieniem odlewu z żywicy i stworzeniem władnego subwoofera w boczek żeby troche dać niskich tonów temu seryjnemu systemowi :D tylko muszę obadać jak to podłączyć :decayed:

Narazie tyle, na dniach będę wrzucał co się dzieje z autkiem , pozdroo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie wydechu od razu będzie lepiej ;) Tylko żeby nie skończył tak jak mój poprzedni do tego auta.... leżał rok w garażu i nie założyłem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2017 o 17:24, Gibons napisał:

Po zmianie wydechu od razu będzie lepiej ;) Tylko żeby nie skończył tak jak mój poprzedni do tego auta.... leżał rok w garażu i nie założyłem hehe

Mam nadzieję że uda mi się w miarę szybko ogarnąć temat :) dokładka doszła jeszcze na graty z ASO czekam.

Dziś miałem chwilkę to wpadły nakładki na pedały i podstupnica :)

img1502715132033.jpgimg1502715054053.jpg

Jak dla mnie daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra się prezentują :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2017 o 18:39, D4NTE napisał:

Ekstra się prezentują :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuje :hi:

Wszystko już do zamontowania wydechu czeka plus parę gratisów :wink:

wydech2.jpg

Dziś reanimuję wydech żeby trochę dłużej posłużył i jakoś pod koniec tygodnia myśle że uda mi się wsio załadować na autko :)

A tak gratis w weekend kładłem znajomemu na nowe a6 ceramikę i niewidzialną wycieraczkę więc mamy małe porównanie :D

a4 vs a6.jpg

Pozdrooo !!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, reikeb napisał:

Wszystko już do zamontowania wydechu czeka plus parę gratisów :wink:

Dziś reanimuję wydech żeby trochę dłużej posłużył i jakoś pod koniec tygodnia myśle że uda mi się wsio załadować na autko :)

A tak gratis w weekend kładłem znajomemu na nowe a6 ceramikę i niewidzialną wycieraczkę więc mamy małe porównanie :D

Co Ty porównujesz przykurzone auto do czyściocha, pewnie stał tam z godzinę :grin:

Coś mi się widzi, że podążam tą samą wydechową drogą ;) Czekam na foty po montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6/1/2017 o 23:11, reikeb napisał:

Mam nadzieję :D 

Dziś hamulce tylne zrobione, olej i filtry wymienione, nieszczęsna rurka od układu chłodzenia wymieniona ( okazało się że jakiś zwierz ją pogryzł :facepalm: ).

No i na szybko zrobione dziś foto na nowych kołach :

img1496350963471.jpg.1692131540db522f7341a9b04773f752.jpg

Nie wiem czemu jeszcze tego nikt nie napisał być może ja mam jakieś zboczenie ale jak dla mnie te felgi to tragedia w b8:kwasny: Auto nie wygląda dobrze bo jest za wysoko a i komfortu pewnie  wielkiego nie ma. Jeśli auto stoi wysoko to szedłbym w kierunku bardziej "pełnych" wzorów. oczywiście tak jak piszę to moje subiektywne odczucie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wandej napisał:

Nie wiem czemu jeszcze tego nikt nie napisał być może ja mam jakieś zboczenie ale jak dla mnie te felgi to tragedia w b8:kwasny: Auto nie wygląda dobrze bo jest za wysoko a i komfortu pewnie  wielkiego nie ma. Jeśli auto stoi wysoko to szedłbym w kierunku bardziej "pełnych" wzorów. oczywiście tak jak piszę to moje subiektywne odczucie:wink:

Powiem Ci szczerze że na żywo prezentuje się dużo lepiej i jesteś pierwszą osobą której sie nie podoba. Koła są kupione z myślą zjechania w dół, ale wszystko w swoim czasie ;)

58 minut temu, l2k2 napisał:

Co Ty porównujesz przykurzone auto do czyściocha, pewnie stał tam z godzinę :grin:

Coś mi się widzi, że podążam tą samą wydechową drogą ;) Czekam na foty po montażu.

Bardziej porównanie modelowe bo mój to uwalony że szok, jak to sie mówi szewc w dziurawych butach chodzi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Wydech troch odświeżony, końcówki spolerowane , dokładka w auta zdemontowana, w tygodniu mam nadzieje będzie już wsio na aucie :)

Untitled 1.jpg

Pytanie pod seryjna dokładkę końcówki fajnie podchodzą czy pasuje wymienić na nowe albo może macie jakieś nakładki do polecenia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:po kilku tygodniach w końcu udało mi się wykonać tego moda, poszło w sumie lekko :) tylko te seryjne końcówki wydechu giną w tej dokładce jak było też w b6 więc będzie trzeba zmienić na większe :) 90mm lub 100mm albo jakieś nakładki bo widziałem też takie cuda :facepalm:

Takie zdjęcie na szybko bo nawet nie było kiedy auta umyć ... img1504988771303.jpg

Kolejnym modem będą lusterka składane elektrycznie i mgłowe spryski które czekają aż je zamontuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mod, bez porównania lepiej tył wygląda :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...