Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2017 o 10:19, tomekhxc napisał:

Głosniczek jest średnicy 30 ? wrzuć jakiś filmik jak to gra bo strasznie ciekawy jestem :whistling:

30 niestety nie mieście się w boczek :D to jest mój najmniejszy sub jaki miałem czyli 10cali ( 25cm ) i powiem Ci że daje radę :D 

W weekend będę miał chwilkę na modzenie więc podmienię konwerter i coś nagram :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2017 o 07:26, egon47 napisał:

widzę mody idą w dobrym kierunku :naughty: ciekawe jak te kolo wygląda na żywo 

A dziękuję:D koło daje radę, nie wiem czy uda mi się jeszcze jakieś fotki zrobić na letnich kołach bo niedługo chyba zimę wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem lekki porządek z graniem, podmieniłem konwenter i teraz jest o niebo lepiej :wink:

Podmieniłem bezpiecznik na ori audi :)

No i dorezałem maskownicę na głośnik, nawet nie drga przy mocnym basie, jest git :ad:

Jak na taki mały głośniczek to ma moc i nieźle trzącha autem :D jutro za dnia może coś nagram i wrzucę link :D

Untitled 3.jpgUntitled 2.jpgUntitled 1.jpg

Pozdroo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, black4 napisał:

Witaj, 

No b.estetycznie ta maskownica wyszła :D

Jeszcze ten wzmacniacz można by ukryć,

Pozdrawiam

 Dzięki ! Nad wzmacniaczem ciągle myślę jak go ukryć ale ciężko jest :decayed:

 

Dziś żaróweczki udało się wymienić w halogenach, teraz pasują do ledów w postojówkach :) ciekawe jak długo poświecą :wink:

IMG_20171022_140923.jpgIMG_20171022_142030.jpg

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2017 o 10:19, tomekhxc napisał:

Głosniczek jest średnicy 30 ? wrzuć jakiś filmik jak to gra bo strasznie ciekawy jestem :whistling:

Nagrałem coś dla Ciebie na 2/3 mocy ale w garażu nie widać za bardzo, jak zamontuje system przedni to nagram jakiś fajniejszy filmik ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie daje :kox: Bylem ciekawy czy właśnie będzie takie typowe dudnienie że nic poza tym nie słychać ale fajny basik , czysto ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mateusz16 napisał:

Można wiedzieć jakie żarówki w halogenach?

Żaróweczki takie Untitled 1.jpg

2 godziny temu, tomekhxc napisał:

Przyjemnie daje :kox: Bylem ciekawy czy właśnie będzie takie typowe dudnienie że nic poza tym nie słychać ale fajny basik , czysto ;) 

Właśnie też myślałem na początku że będzie tylko łupało a tu przyjemnie podbija po prostu niskie tony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za ledy dawałeś do oświetlenia wnętrza? Zabudowa w bagaju wyszła przyjemnie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2017 o 22:55, KoJ@K napisał:

Co to za ledy dawałeś do oświetlenia wnętrza? Zabudowa w bagaju wyszła przyjemnie :thumbup1:

Do wnętrza kupiłem na allegro jakieś lepszawe białej barwy, jak narazie dają rade :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dziś miałem chwilkę i pogoda dopisała to ogarnąłem autko na zimę i przygotowałem koła ale jeszcze nie zmieniłem :wink:

img1509815407055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2017 o 15:18, Kosmita napisał:

Widziana na żywo, bardzo ładna sztuka :) pzdr

Wielkie dzięki :)

Wrzucam aktualny wykres z grupowego hamowania, jednak co hamownia to inny wynik :D albo moc spadła przez zmianę wydechu od 3.0 :wink: generalnie nie jest źle ;)

wykres hamownia a4 b8 2017r.jpgPB076010.JPG

Pozdroo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, reikeb napisał:

Wielkie dzięki :)

Wrzucam aktualny wykres z grupowego hamowania, jednak co hamownia to inny wynik :D albo moc spadła przez zmianę wydechu od 3.0 :wink: generalnie nie jest źle ;)

wykres hamownia a4 b8 2017r.jpgPB076010.JPG

Pozdroo :hi:

temp oleju 12 stopni? :) słabo coś to wyszło. Jeśli temperatura otoczenia byłaby około 20 stopni to moc spadnie poniżej 200Hp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2017 o 23:16, l.e.s.t.e.r napisał:

temp oleju 12 stopni? :) słabo coś to wyszło. Jeśli temperatura otoczenia byłaby około 20 stopni to moc spadnie poniżej 200Hp 

Taka słaba temperatura oleju bo już zdążył ostygnąć, nie było czasu żeby zagrzać dobrze bo nie tylko ja hamowałem...

 

Mam teraz trochę czasu więc postanowiłem ogarnąć końcówki wydechu. 

Na pewno chce wrzucić fi100 bo pasują idealne pod seryjną dokładkę ale moje pytanie brzmi czy lepiej wyglądają z cięte tak jak seryjnie są w 3.0 czy równe żeby lekko wystawały? Macie jakieś fotki jak u Was wyglądają ?  Z góry dziękuję za rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie mniej więcej wystają jak ori. 

Wystają  a i tak sporo musiałem je przyciąć.

 

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, krystian3769 napisał:

Umnie mniej więcej wystają jak ori. 

Wystają  a i tak sporo musiałem je przyciąć.

 

No i powiem Ci że u Ciebie robi robotę pod tą dokładkę :) Ciekawe jak by to wyglądało pod seryjną taką jak ja mam, ale wydaje mi się że z cięte do b8 będą najlepiej pasować. Może i ja się na te ultery skuszę :unknown: tylko bym chętnie podpatrzył u kogoś jak wyglądają pod seryjnym zderzakiem ...

Edytowane przez reikeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...