Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B8 QUATTRO LIFT 215KM/460Nm


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, krystian3769 napisał:

Zakładaj Ulter 100 

100% odpowiednie

Tak też chyba zrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba końcówki ogarną jakoś w przyszłym roku dopiero ale teraz biorę się za zmiany w systemie car audio bo już mam dość seryjnego w którym nie ma wcale niskich tonów :facepalm:

Wczoraj udało mi się podmienić spryskiwacze na mgiełkowe ale nie udało mi się uwiecznić efektu na zdjęciu, ogarnąłem sobie też w końcu bagnet do sprawdzeniu poziomu oleju :D więc powoli do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu pogoda dopisała i można było ogarnąć autka na zimę :D i tak z pomocą żonki jej a3 i moje a4 się błyszczą :D

Wosk, środek, niewidzialna wycieraczka ogarnięte :)

a4.jpgwydech done.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux :wink:
Ja też dzisiaj ogarnąłem swojego[emoji4]


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ekipa :hi:

Jak każdy wie seryjne granie w b8 jest beznadziejne więc trzeba coś z nim zrobić :)

Jako że lubię dużo dobrego basu wiec zaczynam od tej sekcji, ale z czasem i z przodu wjedzie 3 drożny system odseparowany :)

Nigdy nie miałem tak małej skrzyneczki i tak małego suba ale powinien dać radę , w końcu DD znawy wiedzią co te głośniki potrafią zdziałać :)

Jutro mam nadzieję że starczy mi czasu i wszystkie klocki będą w autku a ja będę mógł cieszyć sie dobrym basem w drodze do pracy i nie tylko :wink:

Untitled 1.jpgUntitled 2.jpgUntitled 3.jpg

Mozę zrobię małą fotorelację , pozdrooo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rafik84 napisał:

Napisz jak to gra bo planuje coś takiego u siebie

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Dziś nie udało mi się jeszcze zestroić wszystkiego ale powiem Ci że daje radę na tą chwile, teraz słychać chociaż bass choć w kombi trochę miejsca jest :)

 

Dzisiejsze postępy,  sub zamontowany solidnie, zasilanie pociągnięte, tylko muszę pokombinować z zamocowaniem wzmacniacza który jednak nie mieści się tam gdzie planowałem, ale mam już pewien pomysł, jutro dalsza walka ;) 

Kilka fotek:

Untitled 4.jpgUntitled 3.jpgUntitled 1.jpgIMG-20171007-WA0000.jpeg

Jeszcze muszę wykombinować zamaskowanie suba żeby tylko sam głośnik wystawał :D

Pozdroo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Szacunek profi robota !

Komponenty też zacnych brandów.

BTW. Przy pracy suba zamknięcie wnęki boczka nie będzie rzęzić?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, black4 napisał:

Witaj, 

Szacunek profi robota !

Komponenty też zacnych brandów.

BTW. Przy pracy suba zamknięcie wnęki boczka nie będzie rzęzić?

Pozdrawiam

 

Powiem Ci że nie ma opcji nawet z zamknięciem wnęki bo membrana uderza, w wolnej chwili będę coś kombinował żeby to przerobić i zamaskować :) 

 

Generalnie dziś dalej powalczyłem i udało mi się wpasować wzmaka tam gdzie chciałem ale nie do końca bo myślałem że uda mi się go całkiem schować ale nie dało rady, więc muszę coś wykombinować żeby go zabudować, ale generalnie efekt taki jak chciałem, zapas został i całe oprzyrządowanie, miejsca w bagażniku jest ile było, bas w koncu zagościł :D

Tylko konwerter muszę kupić jakiś lepszy bo ten nie daje rady, wzmacniacz gra do połowy mocy potem już jest constans i przy wyciszonym radiu sub buczy przez co jest lekki przester więc muszę pokombinować i to wyeliminować :)

Tak na tą chwilę to wygląda: 

Untitled 1.jpgUntitled 2.jpg

Powoli do przodu, pozdroo.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Już fajnie setup wygląda :D

Boczek zawsze możesz zmodyfikować np.wkomponować jakiś grill głośnika.

Wzmak jakąś plexą chcesz przysłonić?

Najważniejsze, że bagażnik nadal w pełni użyteczny :D

BTW. Jaki konwerter chcesz wrzucić?

Pozdrawiam

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej było zrobić jakąś formę do wnęki koła i tam schować wzmacniacz? Jak dla mnie średnio to teraz wygląda. Osobiście nie chciałbym tak mieć u siebie. Ale skoro Tobie to pasuje :good: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, black4 napisał:

Witaj,

Już fajnie setup wygląda :D

Boczek zawsze możesz zmodyfikować np.wkomponować jakiś grill głośnika.

Wzmak jakąś plexą chcesz przysłonić?

Najważniejsze, że bagażnik nadal w pełni użyteczny :D

BTW. Jaki konwerter chcesz wrzucić?

Pozdrawiam

W wolnym czasie będę kombinował jak to zabudować żeby lepiej wyglądało, więc spokojnie, narazie złożyłem do kupy żeby móc jeździć ;)

Teraz kupie ten konwerter http://sklep.soundpower.pl/pl/p/MOSCONI-HLA-SLIM/251 polecił mi znajomy z warsztatu car audio. 

2 godziny temu, TOM3K napisał:

Nie lepiej było zrobić jakąś formę do wnęki koła i tam schować wzmacniacz? Jak dla mnie średnio to teraz wygląda. Osobiście nie chciałbym tak mieć u siebie. Ale skoro Tobie to pasuje :good: 

Właśnie kombinowałem żeby wsadzić w zapas ale jak masz b8 to sam wiesz że dojazdówka wchodzi na styk i za bardzo nie ma gdzie wpasować...  Początkowo zakładałem że wzmacniacz wejdzie pod tą zabudowę podłogi ale nie wziąłem pod uwagę tego że ona idzie ku górze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw naprawczy wiec nie znam tematu...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rozwiazanie, też kiedys myslalem w b7 takie cos wykombinowac tylko najlepiej na zywo u kogos oblookać bo tak to strach nie pozwala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomekhxc napisał:

ciekawe rozwiazanie, też kiedys myslalem w b7 takie cos wykombinowac tylko najlepiej na zywo u kogos oblookać bo tak to strach nie pozwala :decayed:

Nie ma co się bać, do odważnych świat należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 tygodniach oczekiwania dotarły żaróweczki w halogeny :) w weekend jak czas pozwoli zrobię podmiankę i dam znać czy do czegoś się nadają :wink: ja pierwszy rzut oka wyglądają całkiem spoko.

Untitled 1.jpgUntitled 2.jpgUntitled 3.jpg

Oprócz żarówek dotarł też nowy konwerter, który mam nadzieję że poradzi sobie z sygnałem do wzmacniacza i będzie grało jak powinno ;) 

Untitled 1.jpg

Edytowane przez reikeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2017 o 14:55, reikeb napisał:

Mam nadzieję że uda mi się w miarę szybko ogarnąć temat :) dokładka doszła jeszcze na graty z ASO czekam.

Dziś miałem chwilkę to wpadły nakładki na pedały i podstupnica :)

img1502715132033.jpgimg1502715054053.jpg

Jak dla mnie daje radę :)

Gdzie kupowałeś i w jakiej cenie? Planuje takie same u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...