Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Temat troszkę umarł :) Jak na razie kompletuję graty do samochodu, do tej pory co wpadło to:jerk:

- Pompei 19 et33 9J z audi S5

- Pełny komplet hebli z wszystkim od S4 B7  345x300

- Gwint KW V2 ( Jak coś to moje springi -45mm H&R później będą na sell )

Teraz powoli będę szukał bixów, a potem reszty gratów do S4 body jak wpadnie jakaś mamona ;)

Ogólnie zanim wszystko wpadnie na samochód to minie trochę czasu, muszę oddać jeszcze felgi do renowacji - pójdą w grafit i myślę nad kupnem opon 225/35, obecnie mam 235/35:kox:

Podziękowania dla Dev 'a, Wandej a' i Trewor87 za udane transakcje

forum1_zpsvmpjpq8h.jpg

 

forum2_zpswebczjda.jpg

 

Do fotki wszystkiego nie rozkładałem, za dużo tego byłoby :grin:

Edytowane przez niwet

Opublikowano

Widzę grubo poszedłeś , te felgi robią robotę. Jeszcze przód od S4 do kompletu.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Rob@k napisał:

Widzę grubo poszedłeś , te felgi robią robotę. Jeszcze przód od S4 do kompletu.

Jak to mawiają grubo albo wcale :grin: bixy i grill od S4/RS4 z progami na pewno będę szukał:decayed: Potem zostanie kwestia już tylko malowania 

 

Opublikowano

Zakładałem ostatnio przód od S4 do siebie i ciężki temat (do znalezienia i w rozsądnej kasie)

Opublikowano
2 godziny temu, Rob@k napisał:

Zakładałem ostatnio przód od S4 do siebie i ciężki temat (do znalezienia i w rozsądnej kasie)

Nic nie mów bo ja też chcę przód od s4 i jak tylko pomyślę to mnie portfel boli :mellow:

A fela i heble.. ach :jerk::lol:

Opublikowano

Zacne zakupy, a te zaciski + pompeiki będzie wizualnie sztos :kox:

Opublikowano

Ładnie to będzie wyglądać ;) Sprężyny nowe ale te odświeżysz i będzie malina :naughty:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Norbas napisał:

Ładnie to będzie wyglądać ;) Sprężyny nowe ale te odświeżysz i będzie malina :naughty:

Jeżeli chodzi o sprężyny to nie wiem czy będę je wymieniał, pewnie nie 

Nie wiem czy jest sens w ogóle je odświeżać, przeczyściłem je już co nieco, ale w niektórych miejscach po prostu "odchodzi" kolor :kwasny: a jak będą na samochodzie to wątpię, aby ktoś się schylał i zaglądał w nadkole 

Opublikowano
7 godzin temu, niwet napisał:

Nie wiem czy jest sens w ogóle je odświeżać, przeczyściłem je już co nieco, ale w niektórych miejscach po prostu "odchodzi" kolor :kwasny: a jak będą na samochodzie to wątpię, aby ktoś się schylał i zaglądał w nadkole 

Nie o zaglądanie chodzi, a raczej o zabezpieczenie antykorozyjne. ; )

Opublikowano
  • Autor
Nie o zaglądanie chodzi, a raczej o zabezpieczenie antykorozyjne. ; )
To tak, na pewno psiknę czymś antykorozyjnym [emoji5]

Malować sprężyn nie widzę sensu żeby je odświeżyć, jeżeli o to chodziło

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ładne zakupy i ciekawie to bedzie sie prezentowac. :) Daj znac jakiej firmy bedziesz kupowal opone 225 na te 9j.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Felgi odebrane po renowacji ( piaskowane, malowane proszkowo) 

Teraz trzeba będzie nałożyć powłokę kwarcową na felgi oraz heble i poszukać jakiś opon 225/35 które się ładnie naciągną ;) 

Jeżeli chodzi o kolor jest to ciemny grafit, normalnie są ciemne ale jak padnie trochę światła to momentami wchodzą aż w stalowy 

1_zpsfq84pmae.jpg

 

2_zpshu6smhde.jpg

 

3_zpsfbwykuag.jpg

Opublikowano

Ładnie te fele wyszły :) 

 

Opublikowano

Chodzi ci o to zdjęcie tak..

 

T7ojOCrl.jpg

No fajnie będzie wyglądało :good:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, Adam87 napisał:

Chodzi ci o to zdjęcie tak..

 

T7ojOCrl.jpg

No fajnie będzie wyglądało :good:

Haha:lol: przejadły mi się już i kto inny będzie je użytkował z forum :whistling:

Opublikowano
W dniu 11.03.2018 o 13:01, niwet napisał:

Teraz trzeba będzie nałożyć powłokę kwarcową na felgi oraz heble...

...ceramiczna ;)

Opublikowano

Gyeon Q2 Rim na felgi pakuj.

Opublikowano
52 minuty temu, blade13 napisał:

...ceramiczna ;)

Mohsa zalecają ale reszta......to kwarce:whistling:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, blade13 napisał:

...ceramiczna ;)

 

44 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Gyeon Q2 Rim na felgi pakuj.

 

40 minut temu, FroS-t napisał:

Mohsa zalecają ale reszta......to kwarce:whistling:

Po dłuższej dyskusji z Krystianem na dniach będzie powłoka ceramiczna Fireball - talon, a nie powłoka kwarcowa - Gyeon Rim :D  Przekonał mnie skubany jak zwykle :facepalm:

Opublikowano

Mam pytanie na co montowałeś dokładkę od cupry :)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.