Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA


INFOLUDEK

Rekomendowane odpowiedzi

Najświeższy news auto wchodzi na produkcje w połowie czerwca. Odbiór koniec czerwca już w Polsce. Wiec z 3  miesięcy zrobi sie tak naprawdę 1 z małym hakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w napięciu na odbiór i pierwsze fotki! Wygląda super, wyposażenie mega!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu przy sprzedazy bedziesz mogl napisac FULL OPCJA ;)

Co do rabatow, to np Vw na nowego tuarega 3.0 tdi przy rabacie flotowym ponad 30 aut grupy vag, przy cenniku ponad 300k zszedl do 250k ( netto ) czyli ok 17%

Kiedys user Szymeniu pisal ze ktorys diler dawal nawet 25% w 1 kwartale roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem 460 instrukcji:) moje pytanie czy ogrzewanie postojowe ma osobny kluczyk czy wyświetlacz i regulacja jest z drugiej strony podstawego pilota. Niejest tombigdzie napisane..

Edytowane przez INFOLUDEK
Dodanie wiadomosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest osobny kluczyk. Ale lepszą opcją jest włączanie ogrzewania telefonem, skoro masz Audi Connect ;)

A tak z ciekawości - po co brałeś ogrzewaną szybę i Webasto jednocześnie? :naughty:

PS. bardzo mnie ciekawi czy HomeLink będzie Ci banglał z bramami. Mi nawet w ASO powiedzieli, że w 90% przypadków w Polsce nie działa, ale teraz trochę żałuję, że nie wziąłem.

Screenshot_3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w A6 homelink nie komunikuje się ze sterownikiem Nice.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jedrekx napisał:

u mnie w A6 homelink nie komunikuje się ze sterownikiem Nice.. :/

Nie wiem po co Audi wypuszcza wyposażenie, które w Polsce jest niekompatybilne z większością urządzeń. 

Podobnie Audi Connect w B9 pozwala na słuchanie muzyki online z Napstera. Tylko że Napster jest w Polsce niedostępny - nie da się nawet zainstalować aplikacji na iPhone :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sowiq napisał:

Nie wiem po co Audi wypuszcza wyposażenie, które w Polsce jest niekompatybilne z większością urządzeń. 

Podobnie Audi Connect w B9 pozwala na słuchanie muzyki online z Napstera. Tylko że Napster jest w Polsce niedostępny - nie da się nawet zainstalować aplikacji na iPhone :facepalm:

A zwyklego YouTube'a nie dali.. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YouTube po Smartphone Interface jest zablokowany przez iPhone. Podobnie jak Google Maps i inne przydatne aplikacje.

Nie wiem jak to wygląda na Androidzie, ale zakładam, że lepiej.

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homelinki - tak zgadza sie jak w dwóch salonach sie o to pytałem to widziałem przerażenie w oczach... kolega gdzie zamówiłem auto potwierdził ze mówią tak każdemu bu pózniej nie było męczenia w serwisie o ten produkt... biorę pod uwagę ze nie będzie to działało ale przy takiej wartości auta to jest pomijalny aspekt.

 

wabasto przednia szyba - brałem wszystko bo może zauważę różnice zalety szyby podgrzewanej w swoim użytkowaniu:) tak jak pisałem wcześniej zakupiłem co konfigurator mimzaproponowal... pojeżdżę i na własnej skórze stwierdzę co mi potrzebne co nie...  

 

jeszcże 2 tygodnie i bedą foty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto już wyprodukowane;)

czekamy na transport do poznania pociągiem... pózniej do salonu laweta...

 

mam nadzieje ze w 2. Tyg sie ogarną...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę będzie w Poznaniu zapewne. Najgorszy okres jak czekasz aż przywiozą do salonu, a potem na rejestracje.. Każdy dzień to katorga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś dane?:) bo mi głupio dzwonić co 2 dni by dowaiadywac się o status auta..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1 lipca 2017 o 16:50, INFOLUDEK napisał:

Masz jakieś dane?:) bo mi głupio dzwonić co 2 dni by dowaiadywac się o status auta..;)

Oni widzą dokładnie gdzie jest samochód. Mój handlowiec sam dzwonił i mówił mi dokładnie gdzie jest samochód. A jak zadzwonisz to się nie krępuj. To Twoje 300 tysięcy i masz prawo się pytać i co dwie godziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki off topic: do HomeLInk-a -> wystarczy mieć uniwersalny odbiornik (tutaj est Ori ~ 52 EURO, ale na alli pewnie znajdziesz coś za 0.1x ceny) i podłączyć go do sterownika w domowej centralce otwierania drzwi/bramy/szlabanu etc... Każda centralka będzie miała wejście sterujące - problem może być z zinterfejsowaniem tego, ale każdy elektronik amator powinien sobie poradzić (a jak nie, to dorobić jakiś element pośredniczący na arduino czy raspberry). Ot takie przemyślenie po tym jak przeczytałem, że:

Dnia 6/22/2017 o 20:58, INFOLUDEK napisał:

Homelinki - tak zgadza sie jak w dwóch salonach sie o to pytałem to widziałem przerażenie w oczach... kolega gdzie zamówiłem auto potwierdził ze mówią tak każdemu bu pózniej nie było męczenia w serwisie o ten produkt... biorę pod uwagę ze nie będzie to działało ale przy takiej wartości auta to jest pomijalny aspekt.

- po prostu interfejsowanie tego z bramami to nie jest biznes dla dealera audi i nie mają żadnego interestu w tym, żeby to wspierać (czy naprawiać/konfigurować/zestrajać etc...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kosmita napisał:

Oni widzą dokładnie gdzie jest samochód. Mój handlowiec sam dzwonił i mówił mi dokładnie gdzie jest samochód. A jak zadzwonisz to się nie krępuj. To Twoje 300 tysięcy i masz prawo się pytać i co dwie godziny ;)

Dzisiaj widziałem na trasie 2 lawety/ciężarówki  jechały z nowymi audi wszystkie w białych pokrowcach/ochraniaczach:) w środę sie wypytał co z fura i dam znac.

Edytowane przez INFOLUDEK
Lawety/ciezarowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, was002 napisał:

taki off topic: do HomeLInk-a -> wystarczy mieć uniwersalny odbiornik (tutaj est Ori ~ 52 EURO, ale na alli pewnie znajdziesz coś za 0.1x ceny) i podłączyć go do sterownika w domowej centralce otwierania drzwi/bramy/szlabanu etc... Każda centralka będzie miała wejście sterujące - problem może być z zinterfejsowaniem tego, ale każdy elektronik amator powinien sobie poradzić (a jak nie, to dorobić jakiś element pośredniczący na arduino czy raspberry). Ot takie przemyślenie po tym jak przeczytałem, że:

- po prostu interfejsowanie tego z bramami to nie jest biznes dla dealera audi i nie mają żadnego interestu w tym, żeby to wspierać (czy naprawiać/konfigurować/zestrajać etc...).

Jesli mowa o bramie garażowej na osiedlu to ciężko będzie to zastosować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, INFOLUDEK napisał:

Jesli mowa o bramie garażowej na osiedlu to ciężko będzie to zastosować:)

w takim razie dodatkowy pilot + lutownica... można to zrobić "na chama" z wykorzystaniem pilota, który aktualnie mamy ;-) Najbardziej elegancko jest chyba jednak zainstalować przycisk od bramy pod mieszkiem zmiany biegów czy w innym miejscu gdzie się nie będzie rzucał w oczy a spełni swoje zadanie... Tylko po co homelink wtedy.

U mnie praktycznie wszystkie osiedla i bramy wjazdowe są operowane kartami zbliżeniowymi - nikt się już nie bawi w radio ze względu właśnie na podatność takich systemów... trzeba wszędzie podjechać i pokazać kartę. Scenariusz wykorzystania do tego homelinka nie istneieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, was002 napisał:

w takim razie dodatkowy pilot + lutownica... można to zrobić "na chama"

Tracić gwarancję dla HomeLinka... :kox:

Ale fakt faktem - przy keyless szukanie pilota po kieszeniach to jakaś porażka :facepalm: Mam nadzieję, że @INFOLUDEK odpali go z powodzeniem na swojej bramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sowiq napisał:

Tracić gwarancję dla HomeLinka... :kox:

Ale fakt faktem - przy keyless szukanie pilota po kieszeniach to jakaś porażka :facepalm: Mam nadzieję, że @INFOLUDEK odpali go z powodzeniem na swojej bramie.

Ja mam pilota zawsze w jednym miejscu i zawsze w aucie. Więc nie ma żadnego szukania. Nie widzę sensu dopłacać tyle kasy za coś co może nie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...