Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.8Q 30V]Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Moja A4 mam doslownie od klikunastu dni. Mam bardzo malo wolnego czasu, wiec autko zostanie w niezmienionym stanie. Duzy motor daje wiele frajdy z jazdy. Auto jest dokladnie takie jak chcialem, a niedociagniecia, ktore posiada powoli bede eliminowal. Pozdrawiam Wszystkich. "szerokosci"

158831741.jpg

158831741_3.jpg

158831741_1.jpg

158831741_4.jpg

158831741_6.jpg

Opublikowano

Fajna :a4fan: i motorek też niczego sobie..... :twisted: :twisted: :twisted:

No i QuattrO malinka :twisted: :cool:

Opublikowano

Ladna ...ale to chyba nie rocznik 99 ?

Opublikowano

w papierach ma 99 ;)

Opublikowano

Może pierwsza rejestracja '99.

Opublikowano

rok produkcji jest 99, ale moze to byla wyprzedaz z 98 niewiem jak to wtedy jest, zreszta wbijam :/

Opublikowano

ładny Avant :wink:

Opublikowano

no robi wrażenie połączenie takiej skóry i nadwozia. Przyjemne :)

Opublikowano

Ładniutka i czarniutka no i S-line :wink: Mi się wydaje czy z przodu masz kieruneczki typu clear? A lampy pozostały standardowe... Możesz zrobić jakąś fotkę samym tym lampom, bo jestem ciekawy jak to się prezentuje. Na tej fotce jako tako widać, ale chętnie to zobaczę w lepszym ujęciu :wink: Gdyby jeszcze miała chromy... Ale jest OK! Pozdrowionka!

Opublikowano

niestesty moj aparat mial maly crasch i jest u mechanika, ale w sumie widac roznice bo kierunki sa nowe a lampy maja juz swoje km wiec widac roznice. Pozdrawiam

Opublikowano

zestaw typu 2.8 + q + avant + tip dla mnie jest malinka :quattro:

Opublikowano
rok produkcji jest 99, ale moze to byla wyprzedaz z 98 niewiem jak to wtedy jest,

Wszystko jest w porządku, w 99 wychodziły jeszcze wersje przed II liftem.

Super avancik :a4fan: , ładne wnętrze, no i :quattro:

Opublikowano

ladna ladna a skorka chyba dokladana? bardzo ladny avancik:)

no i :quattro: i ma pare pod maska:)

Opublikowano

jak dla mnie to petarda !! :a4fan:

Opublikowano

piekna. a ta skora mhh. musisz koniecznie pojawic sie na spocie i sie pochwalic bo jak nie to :bicz: :twisted:

Opublikowano

wlasnie,mi sie najbardziej srodek podoba.fajna sprawa,chyba trzeba sie troche nameczyc zeby zadbac o czystosc.

Pozdrawiam

Opublikowano

bardzo ladna furka, sam nie raz ogladalem ja na aukcji w poszukiwaniu auta :) wnetrze jest boskie a silnik i naped wybrales prawie najlepiej jak mogles! (zostaje jeszcze 2.7BiT :P )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.