Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Uważam, że cały ogrom pracy oraz wkład finansowy opłacał się - samochód dużo lepiej się prowadzi, tył twardy i nie czuć, żeby w ciasnych zakrętach stawial opór tylko grzecznie za przodem idzie.

Teraz czas na montaż haka :D

Opublikowano

Klawo Grzesiek , że ogarnąłeś to wreszcie , zasadniczo. :thumbup1:

Do mnie przyszła paka od Eibacha  z gwinciorem  , czekam na poduchy amorów  od Dzika i działam. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

@dekiel 13

Podziękował :)

Trochę z tym pracy było, jak już zacząłem odkręcać to chciałem wymienić wszystko co jest zużyte aby nie musieć do tego znowu zaglądać :)

Tak mi się przypomniało, że jeszcze czujników ABS nie podpiąłem. Wogole gdzie te wtyczki się znajdują w kabinie?

No i chyba jedną linkę od ręcznego będę musiał wymienić.

No i nie można zapominać o @trepkowa, sprawy pędzlowe to głównie jej zasługa:kox:

Opublikowano
1 minutę temu, trepek napisał:

@dekiel 13

Podziękował :)

Trochę z tym pracy było, jak już zacząłem odkręcać to chciałem wymienić wszystko co jest zużyte aby nie musieć do tego znowu zaglądać :)

Tak mi się przypomniało, że jeszcze czujników ABS nie podpiąłem. Wogole gdzie te wtyczki się znajdują w kabinie?

No i chyba jedną linkę od ręcznego będę musiał wymienić.

No i nie można zapominać o @trepkowa, sprawy pędzlowe to głównie jej zasługa:kox:

Tak, ja do trzymania pędzla to pierwsza :decayed:

Opublikowano
10 minut temu, trepkowa napisał:

Tak, ja do trzymania pędzla to pierwsza :decayed:

:buahaha: ............

Opublikowano
3 godziny temu, trepkowa napisał:

Tak, ja do trzymania pędzla to pierwsza :decayed:

Fajnie się tam bawicie ?

3 godziny temu, trepek napisał:

Tak mi się przypomniało, że jeszcze czujników ABS nie podpiąłem. Wogole gdzie te wtyczki się znajdują w kabinie?

Wtyczki od absu masz pod listwą drzwi z tyłu. Albo pod boczkiem kanapy nie pamiętam, na bank jak podniesiesz siedzisko to będziesz widział przelotki kabla od czujników po prawej i lewej stronie.

Opublikowano
  • Autor

@MaTeo85

W weekend to ogarnę ;-)

Hmm... przecież ja jeszcze w garażu mam soczewki Hella Intemo, może by tak je założyć wkońcu? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Masz bixy, odpuść Intemo, wsadzaj soczewki od B8 FL.

Tylko Intemo juz mam zakupione. Z tego co widzialem to Intemo ma chyba lepsze mijania a gorsze drogowe od b8 fl.

Opublikowano
10 godzin temu, trepek napisał:

Intemo ma chyba lepsze mijania a gorsze drogowe od b8 fl.

Raczej odwrotnie, o ile dobrze mi się pamięta. 

Kamil dobrze radzi, szkoda rzeźbić z Intemo, skoro B8 z adapterem jest praktycznie p&p 

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bierzemy sie za hak :) przy okazji ogarne czujnik zegarowy oraz pdc tyl.

404E02E3-28C0-4F0C-8A29-A61414A88F94.jpeg

Opublikowano

wycieraczka na klapie chyba też wymaga interwencji? czy to jakiś przypadek że stanęła nie w pozycji?

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, MaTeo85 napisał:

wycieraczka na klapie chyba też wymaga interwencji? czy to jakiś przypadek że stanęła nie w pozycji?

Czujne oko ;) tez wymaga interwencji bo juz ciezko wycieraczka dziala.

Opublikowano
24 minuty temu, trepek napisał:

Czujne oko ;) tez wymaga interwencji bo juz ciezko wycieraczka dziala.

znany temat, u mnie od przecieków płynu padł silniczek, czyszczenie pomogło tylko doraźnie, w końcu wymiana na nówkę valeo załatwiła sprawę.

Opublikowano
  • Autor

Modul PDC, glosnik oraz modul haka na swoim miejscu tak jak fabryka chce. Wiazka od czujnika zegarowego rowniez poprowadzona jak fabryka.

FDF13941-6840-4639-B502-65BAC6C7D0C7.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Cos tam sobie powoli w miedzy czasie dlubie ;) Wiazka PDC zrobiona od zera (lacznie z kostka bo mialem tylko 20 pin :p), wiazka haka zrobiona tak od 50 %.

Kable podciagniete juz do przodu, zostalo glownie wpiecie w bezpieczniki. Z racji ze chce aby to wygladalo jak ori to troche trwa aby znalezc odpowiednie wsuwki, kolory kabli etc 

0CF19EEE-038D-4D86-A7FF-03FBA2002EFB.jpeg

Opublikowano

Hak dobry mod i praktyczny. :thumbup1:

Ja poszukuję chowanego WESTFALIA .

Opublikowano
  • Autor

Ostatni wolny dzien wiec podgonilem troche z wiazkami.

Generalnie hak i pdc podpiete (zostalo wpiecie w szyne CAN i wpiecie pod czujnik hamulca). Wiazka zrobiona na gotowo i polozona na samochodzie, cala w oplocie. Bezpieczniki w orginalnych miejscach.

Wiazka od czujnika zegarowego rowniez pociagnieta w samochodzie i wpieta w licznik (rowniez w oplocie).

Wzialem sie rowniez za pamiec w fotelach, dodalem odpowiednie kabelki do fotela, teraz tylko jeden kabelek przeciagnac przez kostke drzwi i kodowanie ustawien fotela pod piloty B)

Jak juz zdejme boczek drzwi to zamontuje moduly skladanych luster od kkam :)

Nawet w swoich „skarbach” odnalazlem odpowiednia obudowe bezpiecznika z odpowiednimi kolorami kabli aby umiescic go obok MCE :)

BDF61B64-2A36-4279-AA76-6A18E05E1B4F.jpeg

Edytowane przez trepek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.