Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne autko sobie wymodziłeś ? Jeszcze tylko Eibach i będzie super.

Dużo roboty było przy dokładce przedniego zderzaka, bo też się waham czy kupić dokładkę czy cały zderzak od S.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego :), następnie wpadnie chyba zawiecha i szybki w czerń:).

 

Kupuj sama dokładkę, pierwszy raz zeszło mi się 3h, drugi raz gdybym to robił to jakieś 45min ze zdjęciem zderzaka także wiesz :). 

Boczne kratki trzymają się jak ori na zaczepach, natomiast środkowa nie, bo zaczepy trzeba było obciąć:).

Opublikowano
2 godziny temu, MilUl napisał:

Dzięki kolego :), następnie wpadnie chyba zawiecha i szybki w czerń:).

 

Kupuj sama dokładkę, pierwszy raz zeszło mi się 3h, drugi raz gdybym to robił to jakieś 45min ze zdjęciem zderzaka także wiesz :). 

Boczne kratki trzymają się jak ori na zaczepach, natomiast środkowa nie, bo zaczepy trzeba było obciąć:).

Dzieki kolego, czyli środkową trzeba przykręcić lub przykleić?

Wszystko spoko ale cena kratek S-line to 2x100+500=700zl plus dokladka 300 i wychodzi tyle co ori zderzak w używce ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.09.2018 o 12:18, Diablo napisał:

Dzieki kolego, czyli środkową trzeba przykręcić lub przykleić?

Wszystko spoko ale cena kratek S-line to 2x100+500=700zl plus dokladka 300 i wychodzi tyle co ori zderzak w używce ?

Dokładka 300zł, kratki 2x100zł, kratka środkowa z c5 lift 30zł = 530zł :)

Opublikowano
8 godzin temu, MilUl napisał:

Dokładka 300zł, kratki 2x100zł, kratka środkowa z c5 lift 30zł = 530zł :)

Faktycznie, czytałem, że pasuje z C5 tylko troszke gorzej wygląda. Choć to nie zmienia faktu, że auto z tym zderzakiem wygląda o niebo lepiej. Dzięki ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Weselnie :)

Screenshot_20180916-233235.png

Edytowane przez MilUl

Opublikowano
  • Autor

Panowie  działacie coś przy weekendzie :)?

54656.jpg

 

Działam przy podświetleniu klamek - było za słabo, jest za mocno :).

 

a2.jpg

 

4 elektryczne szybki w chromie już na dniach :)

Edytowane przez MilUl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły 4 elektryczne szyby w chromie

1.jpg2.jpg

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czas przygotowywać się do zimy

 

Filtr powietrza i paliwa

filtry.jpg

Nowy akumulator VARTA 85ah/800

akumulator.jpg

 

 

Opublikowano

Jakie listwy led dałeś bo ładnie to świeci ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Bknz napisał:

Jakie listwy led dałeś bo ładnie to świeci ?

El-wire

Opublikowano
W dniu 5.10.2018 o 21:51, MilUl napisał:

Wpadły 4 elektryczne szyby w chromie

1.jpg

 

Dużo roboty z wstawieniem tych przycisków ?

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Miras95 napisał:

Dużo roboty z wstawieniem tych przycisków ?

trzeba te miseczki podszlifować po bokach, bo brakuje po 1mm na strone to wszystko, reszta P&P - jedynie blokada tylnich szyb nie działa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

koła letnie powiedziały papa

kolo-lato.jpg

Wpadły Ori 17 235/45 zimowe

koło- zima.jpg

Żarówki LED P21 - wsteczne

zarowki.jpg

 

lampa tyl.jpg

Zaworek Filtra Paliwa 1J0 127 247 A

zaworek.jpg

Doszedł dziś do mnie wakuometr, bo coś nie było halo z pompą vacu. Na gruszce 0,30 zamiast 0,65 do tego ciśnienie spadało, wiec standardowo króciec latający na boki przez co ciśnienie małe i uciekało. Króciec oklepany i sklejony, ale już szukam wersję z Q, bo ta metoda nie na długo. Od razu samochód zaczął hamować, ładnie gaśnie (już nie telepie) mimo wcześniej, że gruszka od gaszenia była sprawna, także warto sprawdzić to w naszych TDI .

 

Polecam także preparat do czyszczenia pompowtrysków  Diesel Spülung, drugi wtrysk miałem już 1,50 - zalałem 3 razy ten preparat do baku oczywiście po jednym, stan baku 1/4 = efekt to taki, że drugi pompowtrysk spadł z 1,50 do -0,10

 

Pozdro

 

 

 

 

Edytowane przez MilUl

Opublikowano

Pompę również mam sklejoną już ponad rok śmiga bez problemu. Wsteczny na + wreszcie coś widać. 

Opublikowano

Te żarówki led do wstecznego gdzie kupiłeś? 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, wafel135 napisał:

Te żarówki led do wstecznego gdzie kupiłeś? 

Ledy firmy Promotor Light Devices znajdziesz ich na fb.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po dwóch sezonach dowiedziałem się, że w naszych TDI jest nagrzewnica która załącza się poniżej 5 stopni xD - działa tylko z wyłączonym Econ . Zima idzie także zdaję egzamin xD.

 

Opublikowano

Jest, jest ;) ja mam nawet to w polówce, za***ista sprawa, szybko ciepełko leci, tylko na krótkich odcinkach może aku bardziej rozładowywać...

Opublikowano

z wylaczonym econ czyli palacą się lampką na econ czy nie?:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.