Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ????

nie śmiałbym :decayed:

Opublikowano

Ładna franca! Muszę zobaczyć na żywca! :kox: 

Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja

Hamulce S4 B8 na aucie, myślałem że będzie większe "wow" a to hamuje podobnie do tego co miałem, zresztą zaciski są te same.befc2091e4072f4106e4cfe2a5a5c8c7.jpg6c311a450fc556e8a1846db2fe6e24f8.jpg

Opublikowano

Jaki masz kod lakieru?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Ruby napisał:

Jaki masz kod lakieru?

LY7G :wink:

Opublikowano
23 godziny temu, Pucek napisał:

Aktualizacja

Hamulce S4 B8 na aucie, myślałem że będzie większe "wow" a to hamuje podobnie do tego co miałem, zresztą zaciski są te same.befc2091e4072f4106e4cfe2a5a5c8c7.jpg6c311a450fc556e8a1846db2fe6e24f8.jpg

Kolorek bardzo ładny fele też:thumbup1:

Apropo hebli dobrze że takiego zestawu nie brałem:P

Nie pierwszą osobą jesteś co jest rozczarowana tymi klepami z S4:kwasny:

Opublikowano

Może jakbyś założył nowe tarcze i porządne klocki odczułbyś różnicę.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Gibons napisał:

Może jakbyś założył nowe tarcze i porządne klocki odczułbyś różnicę.

To nie wina tarcz czy klocków, zaciski te same co miałem seryjnie, tarcze minimalnie większe to co ma mocniej hamować? nic, tym bardziej że nie narzekałem na serię w 3.0TDI :wink:

Opublikowano

Tarcza i klocek ma duże znaczenie. tylna tarcza jest większa w S4 niż przód w 3.0TDI do tego wentylowana. Ja tam widzę różnicę w hamowaniu.

Opublikowano

Co do felg i robienia z nimi rożnych rzeczy:P. To kiedyś powiększałem otwór centrujący w felgach bo felga nie chciała wejść na piastę. Po tym zabiegu samochód się jakoś dziwnie prowadziło:P. Felgi sprzedałem i kupiłem oryginalne takie jak powinny być.

Więc jest coś prawdy w tym co mówi komoornik

Ale każdy robi tak jak uważa i git:)

Opublikowano

Co nie zmienia faktu, że na terenie RBK gdzieś już CIę mijałem. I nie da się nie zauważyć tych za***istych felg. Zresztą całe autko prezentuje się tutaj zacnie :D 

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, A4b620 napisał:

Co nie zmienia faktu, że na terenie RBK gdzieś już CIę mijałem. I nie da się nie zauważyć tych za***istych felg. Zresztą całe autko prezentuje się tutaj zacnie :D 

Dzięki za dobre słowo :wink:

Muszę przyznać że nigdy nie chciałem rotora ale ten robi robotę :decayed:  a już nie długo ściema szyb i oklejanie chromowanych ramek na czarny mat.

 

Opublikowano
2 godziny temu, Pucek napisał:

Dzięki za dobre słowo :wink:

Muszę przyznać że nigdy nie chciałem rotora ale ten robi robotę :decayed:  a już nie długo ściema szyb i oklejanie chromowanych ramek na czarny mat.

 

Gdzie będziesz robić ściemę szyb? na terenie RBK i jaką zrobili wycenę ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, A4b620 napisał:

Gdzie będziesz robić ściemę szyb? na terenie RBK i jaką zrobili wycenę ?

Przyciemniam w MAXFOL Rybnik, normalna cena za 5 szyb to 480zł i 2 tygodnie czekania na termin, ale że będą mi oklejać ramki szyb to cena w pakiecie jest trochę inna :wink:

Opublikowano

Pucek żeby poczuć różnicę założ brembo z przodu:wink: Znacznie większa powierzchnia klocka.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Fajna B8mka :thumbup1: Kto Ci aktualizował MMI i wgrywał PL? 

Dzięki, no jak to kto, oczywiście że Ty za co jestem BARDZO WDZIĘCZNY - byłem pewny że wpisywałem to przy dokonanych modach:facepalm:

 

3 godziny temu, Wandej napisał:

Pucek żeby poczuć różnicę założ brembo z przodu:wink: Znacznie większa powierzchnia klocka.

Hamować to hamuje dobrze, po prostu mam lekki niedosyt bo nie dość że ten zacisk "nie wygląda na mocniejszy" to na dodatek hamuje tak samo jak moja seria, tył znacznie się poprawił, może w przyszłości zmienię przód na coś "fajnego"

Opublikowano
  • Autor

Swoją drogą, przywiozłem dzisiaj czarne relingi, teraz tylko ogarnąć wymianę i znowu bliżej końca :kox:

Opublikowano
3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Fajna B8mka :thumbup1: Kto Ci aktualizował MMI i wgrywał PL? 

jakiś leszcz garażowy bo mu się wszystko wysypało po paru dniach :decayed:

Opublikowano

Pucek teraz wiesz dlaczego ja prawie zawsze w 3.0tdi zostawiałem serie

Tym bardziej że esowe i każde inne większe od serii mają jeszcze jedną wielką wadę:

Albo nie da się umyć felg od środka albo się da lecz kończy się strasznym poranieniem rąk - a tak mam spokój i felgi od środka zawsze czyste :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.