Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, mateusz16 napisał:

Sam oklejałeś ramki szyb? Jeśli tak to jaką folią?

Czym malowałeś kolego grill i ramke?

Ramki szyb oklejała mi firma, folia 3M ale nie mam pojęcia jaka, wybrałem sobie ze wzornika, natomiast ramkę grilla malowałem normalnie farbą, podkład do plastiku, 3x lakier i klar, kratki tak samo.

2 minuty temu, stanley napisał:

Szkoda, że przodu nie zrobiłeś najsłabszą folią, wyglądało by to sporo lepiej :naughty:

Pewnie tak, mogłem też zrobić jeden odcień jaśniejszą na tyle ale jak patrzyłem pod światło to ślepiło.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Ruby napisał:

Polift przodu by się przydał :)

Będzie, sezon 2018:kox:

Opublikowano

Bajka jest :good:

Zapomniałeś do list nowości dodać czarnych relingów :P

Opublikowano
3 minuty temu, Pucek napisał:

Będzie, sezon 2018:kox:

 

ogarniemy za małe pieniądze, pogadamy przy okazji :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Krystian, te relingi dały mi popalić ale już przynajmniej wiem że łatwo zmienić sufit który też musi wpaść.

 

Godzinę temu, stanley napisał:

 

ogarniemy za małe pieniądze, pogadamy przy okazji :wink:

 

:kox::wink:

 

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

Coraz bardziej zaczną mi się podoba b8 [emoji3]

Opublikowano

Gdzie dokładnie to robiłeś?  Cena znośna? Demontowali Ci ramki czy bezinwazyjnie?

Opublikowano
  • Autor

Pajda, b8 nie jest złe, tylko.trzeba kupić fajną wersje:)

Gdzie dokładnie to robiłeś?  Cena znośna? Demontowali Ci ramki czy bezinwazyjnie?

Bezinwazyjnie, u mnie w Rybniku, muszę stwierdzić że nie ma do czego sie przyczepić, cenę rzuciłem na pw

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

o wiele lepiej! :kox:

Opublikowano

O wiele lepiej się prezentuje :thumbup1: muszę z bliska obadać te ramki :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po dzisiejszych odwiedzinach u Rogala...

 

PUCEK2509@O2.PL.jpg

Opublikowano

Pięknie :decayed:

Opublikowano

fajny bonus w serii  :)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Pięknie :decayed:

:wink:

 

Godzinę temu, stanley napisał:

fajny bonus w serii  :)

I to wszystko przez Włoskie long serwisy:facepalm::decayed:

Opublikowano

Prawda to, ze r-performance zawyża wyniki? Bardzo dużo pojawia się komentarzy w necie, ze lubią dodać pare koni na papierze...

Opublikowano
  • Autor
Prawda to, ze r-performance zawyża wyniki? Bardzo dużo pojawia się komentarzy w necie, ze lubią dodać pare koni na papierze...

 

Zawyża lub nie, mam porownanie do poprzedniego auta a4 b7 gdzie miałem 3.0TDI zrobione na 282KM i 550Nm w miedzyczasie kupiłem właśnie b8 z serią na podkladzie i podczas jazdy było widać że b7 jechało lepiej na vmax ale przyspieszało podobnie czyli zgodnie z tym co widać na wykresie, po programie b8 jedzie jak wściekłe.

 

Czy rperformance zawyża wyniki? Nie wiem, byłem u Niego pierwszy raz i jestem zadowolony, pogadał jak człowiek, powiedział co zrobić żeby uzyskać większą moc, nie mam Mu nic do zarzucenia, sam też nie słyszałem takich opinii, za to słyszałem to o innej Warszawskiej firmie:)

 

 

 

Opublikowano
4 godziny temu, Pucek napisał:

 

Zawyża lub nie, mam porownanie do poprzedniego auta a4 b7 gdzie miałem 3.0TDI zrobione na 282KM i 550Nm w miedzyczasie kupiłem właśnie b8 z serią na podkladzie i podczas jazdy było widać że b7 jechało lepiej na vmax ale przyspieszało podobnie czyli zgodnie z tym co widać na wykresie, po programie b8 jedzie jak wściekłe.

 

Czy rperformance zawyża wyniki? Nie wiem, byłem u Niego pierwszy raz i jestem zadowolony, pogadał jak człowiek, powiedział co zrobić żeby uzyskać większą moc, nie mam Mu nic do zarzucenia, sam też nie słyszałem takich opinii, za to słyszałem to o innej Warszawskiej firmie:)

 

 

 

Hehe, niezły wykres.

Fajnie czuć różnicę miedzy serią, a programem. 

Zmieniałeś IC?

Opublikowano
  • Autor

Na razie sam program, ale w przyszłym roku chcę zmienić IC, trochę ruszyć wydech i wtedy też trzeba zmienić turbo żeby to miało ręce i nogi:)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dlaczego nie robileś w dynosofcie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.