Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wróciłem i powiem niech żałują Ci których nie było z Nami wczorajsza imprezka była rewelacyjna :) morze alkoholu....... :P:a4fan::a4fan:

Opublikowano

no o wrazeniach ze zlotu to ju zni ema co pisac wiadomo co bylo :a4fan: lepiej byc niz opisywac:)

mi sie podobal tez zorganizowany powrot mala kolumna 6 aut z warszawki i jak Q7 chcialo sie podpiac do szyku ale zrobilem na swiatlach specjalnie ONOwi miejsce i mu pokazali co tj a4 :quattro: a potem jak widzial ze cal akolumna nawet b5 go biora to odpuscil bo widzial brawure w oczach :biggrin:

Opublikowano

Już w domku

Imprezka świetna i niech żałują co nie byli :bicz:

Opublikowano
b5 go biora to odpuscil bo widzial brawure w oczach

hahaha, no swietne to bylo :):rotfl:

Opublikowano
no o wrazeniach ze zlotu to ju zni ema co pisac wiadomo co bylo :a4fan: lepiej byc niz opisywac:)

mi sie podobal tez zorganizowany powrot mala kolumna 6 aut z warszawki i jak Q7 chcialo sie podpiac do szyku ale zrobilem na swiatlach specjalnie ONOwi miejsce i mu pokazali co tj a4 :quattro: a potem jak widzial ze cal akolumna nawet b5 go biora to odpuscil bo widzial brawure w oczach :biggrin:

chodzi ci o takiego czarnego 3.0 TDI ? znami tez sie chwilke bujal.

a tak poza tym my juz rowniez dawno w domku. fotki wrzuce albo w nocy albo jutro bo teraz trzeba na kolejna impe jechac. :twisted: ja ja to wytrzymam :confused:

Opublikowano

My też już w domku, wrażenia niezapomniane :a4fan:

Opublikowano

My również niedawno wrócilśmy, atmosfera super. Bardzo mi się podobało. A wjazd na rynek w Wiśle robił wrażenie. Dzięki za zabawę.

Opublikowano

Ja utknęłem w Katowicach do jutra :) Ale impreza FULL WYPAS. Chlamy teraz wiśniówę Ahoj!!!

Opublikowano

jak zobaczylem ile autek tam stalo to zaluje ze mojego nie bylo :evil: ale na jakis letni spocik juz musze jechac

Opublikowano
hodzi ci o takiego czarnego 3.0 TDI ? znami tez sie chwilke bujal.

tak czarnego ale czy to ten sam to nie wiem :a4fan:

Opublikowano

Dzięki Chłopaki za wszystko !

Szczególne podziękowania dla poźka i ono :exclaim:

Było naprawdę zajefajnie

Do następnego raza

:quattro:

Opublikowano

Wrażenia po zlocie bezcenne :) Wjazd na rynek tyloma furkami to niezły efekt czekamy na następne spotkanie :):a4fan:

Opublikowano

zlot zajefajny, im bliżej końca tym atmosfera była przyjemniejsza, szkoda tylko, że integracja piewszego dnia niespełniła moich oczekiwań :a4fan:

Opublikowano

Dzięki wszystkim i za wszystko.. hehe widzieliście jak w sobote wyglądałem masakra.. byłem nie w stanie.. impreza za***ista niezapomniana.. jestem zaskoczony szczególnie cche podziękować

Dawid835 za transport do Wisły :)

Poziek- za pokazanie ostrej jazdy 1.8 TQ i ta twoja bajera z Onem

ONO za przejażdżke tym potworem.. masakra... !

REX za miły powrót ;)

Adamoo za wpuszczanie na powrocie nas przed siebie

Pods1 za wpuszczenie ONA na swoje miejsce obok Q7 haa ale dostała :bicz: masakra...

wogóle Adamoo ten koleś w tym B6 Avancie nie chciał wziąść kalendarzyka przy 140 km/h :lol::lol:

Dziękuje wszystkim za przybycie i za klimat.. oraz za to, że o co bym nie zapytał na temat OOOO dostałbym odpowiedź... DZIęKI !

Opublikowano
szkoda tylko, że integracja piewszego dnia niespełniła moich oczekiwań

tzn czego oczekiwales?? :twisted:

Opublikowano

Witam. Ja teraz dopiero dotarlem do domu (whisky z Malym w Wisle do 16) Musialem dac poprowadzic mojej ukochanej :biggrin:

Bylo Super

Zaluje ze dopiero dotarlem w sobote.

Pozdrawiam Wszystkich :a4fan:

Opublikowano

My tez jesteśmy już w domciu. Wszystko co dobre szybko sie kończy :cry:

Dla tych co nie byli - impreza zajefajna :biggrin:

Zaczynam odliczać czas do września :exclaim:

Podziękowania dla wszystkich obecnych na zlocie za wspaniałe towarzystwo :a4fan:

p.s. NiuniaA4 masz buziaka od Sebastiana :biggrin:

Opublikowano
szkoda tylko, że integracja piewszego dnia niespełniła moich oczekiwań

tzn czego oczekiwales?? :twisted:

nie oczekiwałem tak silnego podziału na grupy :twisted:

Opublikowano

Eeeech zarąbiście było.

Rozwinę się bardziej jutro z roboty.

Jak doję do siebie :-D

O podziałach na grupy długo by dyskutować.

Eeeech - jutro, jutro.

Dziś tylko czytam

Opublikowano

A4 WARSAW TEAM rowniez w domku

Droga miodzio i szybko kilka osob wyleczonych :wink:

Dziekuje Wszystkim za Miła Zabawe :exclaim:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.