Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ramka rejestracji do A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

które  numery to odpowiedniki ramki sline?

Opublikowano

wwlkdp.jpg

Opublikowano
  • Autor

Zwykły plastik nie podchodzi do zderzaka sline?

Ale czy wielkość jest taka sama a tylko montaż jest inny?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

zwykły nie pasuje, ma inne mocowania

Opublikowano
  • Autor

Spoko.
Już zamówiłem slina.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć,

Jak zobaczycie na zdjeciu, moje audi wyposazone jest w ramke, blende z czujnikami ktorych nie mam z przodu :grin:. Chce wymienic na taka bez czujnikow ale na allegro sa chyba blendy do ktorych tab. Rejestracyjna trzeba przykleic albo tylko tak to wyglada. Czy wystepuje taka ramka bez opcji z czujnikami? Jezeli to co widac na allegro to opcja z przyklejeniem tablicy to jaki bylby numer ramkiw ASO?

WP_20170825_09_24_42_Pro.jpg

Opublikowano

Blenda w ASO to koszt ponad 250zł. Nie lepiej dołożyć PDC? :wink:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
3 godziny temu, afroo. napisał:

Blenda w ASO to koszt ponad 250zł. Nie lepiej dołożyć PDC? :wink:

Ma to sens kiedy nawet w zderzaku nie mam otworów? Bardzo skkmplikowana to by była operacja?

Opublikowano

Nie nie jest skomplikowane ale musisz wymienić zderzak albo spróbować zrobić w nim otwory i dokleić koszyczki z tyłu w których montuje się czujniki. Do tego wiązka, czujniki, sterownik, przycisk, kodowanie, głośniczek.. prościzna z tym że trzeba uważać przy wierceniu otworów w zderzaku aby lakier nie odprysnął.

Jest o tym wątek wiec możesz poczytać są też już patenty żeby przewiercić to i żeby wyglądało jak ori musisz poszukać bo jest na forum

Opublikowano
  • Autor

Robert dobrze Ci doradza. Jest jeszcze jedno rozwiązanie :-) kup 2 czujniki i zamontuj. Otworów nie będzie a kto będzie wiedział że brak systemu w aucie? Jedynie Ty. W późniejszym czasie możesz wystawić ramkę na wymianę. Są osoby które montuja pdc i szukają części.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzięki za porade, temat do zamkniecia!

Pozdrawiam

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżę i ponowie wcześniejsze pytanie - dla blendy z końcówką 287 C (4-ta na zdjęciu) jak się mocuje ramkę z tablicą? Przykręca jakoś na bezczela? Czy się nie mocuje tablicy do tej blendy? :)

Edytowane przez Pablo_s-c

Opublikowano

Ta blenda służy raczej do zakrycia miejsca na tablicę w grillu. Można do niej przykręcić albo przykleić tablicę ale po co, jeśli inne ramki do tego służą?

Opublikowano

Chcę do siebie złożyć taką blende bo mam taką że trzeba do niej mocowac ramkę, do czego służy ten adapter? 

Od razu mam zamiar założyć pdc, czy ta ramka ma koszyczki na parki?  

Opublikowano
13 godzin temu, Slowiktm napisał:

taką blende

Jaką?

13 godzin temu, Slowiktm napisał:

do czego służy ten adapter

Do przymocowania tablicy rejestracyjnej do grilla.

13 godzin temu, Slowiktm napisał:

Od razu mam zamiar założyć pdc, czy ta ramka ma koszyczki na parki?  

Nie ma koszyczków, ma otwory na czujniki, które montowane są w grillu.

Opublikowano
3 godziny temu, afroo. napisał:

Jaką?

Do przymocowania tablicy rejestracyjnej do grilla.

Nie ma koszyczków, ma otwory na czujniki, które montowane są w grillu.

Czyli koszyczki mocuje w grillu a na to nachodzi blenda ? Jeżeli mam Blendę gdzie trzeba dodatkowo montować ramkę do rejestracji a chcę zmienić na tę gdzie rejestracja wchodzi w blendę potrzebuje ten adapter? 

Opublikowano

Koszyczki/adaptery czujników montujesz w grillu. Blenda zakrywa jednocześnie tablicę z adapterem i czujniki.

Jeśli wybierasz opcję z tablicą pod blendą to dodatkowo potrzebujesz adapter. Tablica wchodzi w adapter, wsuwasz adapter z tablicą w grill i przykrywasz blendą. Numery masz podane na zdjęciu w drugim poście. Natomiast w poście nr 6 masz zdjęcie zestawu, który potrzebujesz, czyli adapter na tablicę + blenda pod pdc.

 

Edytowane przez afroo.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, obecnie szukam blendy S-Line ale mam pytanie czy blenda z A6 C6 podjedzie pod grill? Na zdjęciach wygląda identycznie tylko czy da się to spasować?

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 25.08.2017 o 09:56, biellun napisał:

Cześć,

Jak zobaczycie na zdjeciu, moje audi wyposazone jest w ramke, blende z czujnikami ktorych nie mam z przodu :grin:. Chce wymienic na taka bez czujnikow ale na allegro sa chyba blendy do ktorych tab. Rejestracyjna trzeba przykleic albo tylko tak to wyglada. Czy wystepuje taka ramka bez opcji z czujnikami? Jezeli to co widac na allegro to opcja z przyklejeniem tablicy to jaki bylby numer ramkiw ASO?

WP_20170825_09_24_42_Pro.jpg

Czy ktoś posiada numer tej blendy?
Jest to pod zderzak i grill bez sline?

  • 3 lata później...
Opublikowano
W dniu 13.07.2017 o 11:08, qruku napisał(a):

wwlkdp.jpg


witam, czy blenda nr 1 oraz 2 są wymienne między sobą? Tzn czy zapięcia są usytuowane w obu przypadkach tak samo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.