Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wieksze tarcze Klocki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie czy w seryjne jarzmo da rade upchnac ciut wieksza tarcze z klockiem?

Opublikowano
1 godzinę temu, thefast napisał:

Witam panowie czy w seryjne jarzmo da rade upchnac ciut wieksza tarcze z klockiem?

nie

Opublikowano
  • Autor

Czyli pozostaje mi tylko wymiana jarzma na wieksze + zacisk? 

 

Opublikowano

Jak byś chciał mam zaciski z tarczami tył pod 255 

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki jak coś to na pewno sie odezwe. :)


Aaa jeszcze jedno pytanko
Gdy zaloze tarcze 320mm na przód to wejda felgi bez zaczepiania o odwazniki itd? czy nie ma takiej opcji aby weszlo w koło 16"?

Edytowane przez thefast

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem w innym poscie
Felgi:
Zestaw 320/288 - w zasadzie pasuje każda felga aluminiowa 16”, ze stalówkami już gorzej.
Zestaw 345/300 - minimalny rozmiar to 17”
Zestaw 365/324 - minimalny rozmiar to 18” i też nie każda felga

Pozdrawiam kolege  H4mm3R

Edytowane przez thefast

Opublikowano
Dnia 2.08.2017 o 08:37, thefast napisał:

Witam panowie czy w seryjne jarzmo da rade upchnac ciut wieksza tarcze z klockiem?

wymieniając same jarzmo

przód tarcze 288mm zmieniasz na 312mm zacisk i klocek zostaje ten sam

tył tarcze 245mm zmieniasz na 255mm zacisk i klocek zostaje ten sam

Edytowane przez wyzyk83

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 4.08.2017 o 16:20, wyzyk83 napisał:

wymieniając same jarzmo

przód tarcze 288mm zmieniasz na 312mm zacisk i klocek zostaje ten sam

tył tarcze 245mm zmieniasz na 255mm zacisk i klocek zostaje ten sam

a felga 15 wejdzie na tyl 255

 

Opublikowano

Witam Kolegów. Co do pytania powyżej to 15 pod 255 to pewnie że wejdzie tylko z tego co wiem to jeśli na przód założysz 312 to felga min 16.

Sam zmieniałem u siebie z 288 -> 312 i  tył 245 -> 255, . Tyle że na lato mam 17 a na zimę zakładam alu 16 ori biedronki audi. Dlaczego właśnie taki zestaw? Bo nie musiałem ruszać zacisków a jarzma trafiłem za dobre pieniądze na alledrogo. Różnica w hamowaniu odczuwalna i pewnie by to wystarczyło, ale że wpadły mi w ręce tanio zaciski przód 320, teraz się malują to pewnie niedługo wbiją na auto.

Pozdrawiam i udanego dłubania.

Opublikowano
6 godzin temu, maciejhildek1982 napisał:

Witam Kolegów. Co do pytania powyżej to 15 pod 255 to pewnie że wejdzie tylko z tego co wiem to jeśli na przód założysz 312 to felga min 16.

Sam zmieniałem u siebie z 288 -> 312 i  tył 245 -> 255, . Tyle że na lato mam 17 a na zimę zakładam alu 16 ori biedronki audi. Dlaczego właśnie taki zestaw? Bo nie musiałem ruszać zacisków a jarzma trafiłem za dobre pieniądze na alledrogo. Różnica w hamowaniu odczuwalna i pewnie by to wystarczyło, ale że wpadły mi w ręce tanio zaciski przód 320, teraz się malują to pewnie niedługo wbiją na auto.

Pozdrawiam i udanego dłubania.

320mm wejdzie w biedronki

Opublikowano

Dzięki Kolego za utwierdzenie mnie w przekonaniu,że wejdzie. Bo wcześniej sprawdzałem w temacie "Upgrade hamulców w naszych a4" i tam też ktoś pisał ze się mieszczą.

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, 

Jestem po swapie przodu na 320. Na zimę mam biedronki, wchodzą ale musiałem dołożyć dystanse 10mm. Okazało się z w moich biedronkach jest inne ET (chyba z A3) i bez dystansu felga blokowała się o zacisk.

Pozdrawiam,

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie jest mowa o zmianie tarcz z 288 w górę. Mam b7 1.6 tarcze 280 i chciałbym założyć  312 lub 320. Czy wymiana jarzma wystarczy? 

Opublikowano
3 minuty temu, towek napisał:

Panowie jest mowa o zmianie tarcz z 288 w górę. Mam b7 1.6 tarcze 280 i chciałbym założyć  312 lub 320. Czy wymiana jarzma wystarczy? 

przy 312 tak, 320: kpl zacisk + klocki

 

Edytowane przez M@rcin

  • 1 rok później...
Opublikowano

Zbliża się wymiana chce wstawić przód 312 i wiem ze muszę dokupić większe jarzmo tył wlecą 255 i nigdzie nikt nie wspominał o wstawieniu większego jarzma i nie wiem czy stare będzie ok czy też musze wstawić większe? liczę na pomoc z waszej strony  

Opublikowano

Poniżej masz wszystko napisane

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.