Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diabeł  ?

Opublikowano

No teraz wyglada :) jeszcze koło i zawias i bedzie malina :D

Opublikowano

Pięknie się prezentuje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, trzeba przyznać że przyjemniej się teraz podchodzi od frontu ?

@Leszczonka Dokładnie trzeba zrobić jeszcze to co piszesz ? 

Może elektrycznie tłumione zawieszenie -2 cm, ktoś to zakładał u siebie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły na tył ori czarne polerowane końcówki wydechu 90 mm i usunięte emblematy z klapy ?

Do tego trochę akcesoriów, za co jeszcze raz dzięki Maciek!:hi:Z apteczką w końcu uda się wykorzystać schowki pod fotelami ?

Akcesoria-1.jpg

Koncowki-blk.jpg

n05-1.jpg

n05-2.jpg
n11.jpg
n10.jpg

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

?...nic dodać nic ująć...pięknie się prezentuje ?

Opublikowano

super wyszło, walnij jeszcze znaczek oooo na czarno i bedzie ogień?

Opublikowano

@MaciekPL poznajesz turbo?

@l2k2 długo masz to turbo? Nic się z nim nie dzieje?

Furka piękna, competition robi robotę 

Screenshot_20190721-203807.png

Opublikowano
1 godzinę temu, karol1981 napisał:

@MaciekPL poznajesz turbo?

@l2k2 długo masz to turbo? Nic się z nim nie dzieje?

Furka piękna, competition robi robotę 

Screenshot_20190721-203807.png

Niestety ? tyle że u Łukasza od grudnia jakoś tam to lata.

 

Nie ma za co dziękować :P fura coraz lepiej wygląda, jeszcze tylko ogarniesz dwie rzeczy i będzie malina :D

Czarnych znaczków nie rób, nie nie będzie ognia  ? 

Opublikowano

Podoba się :kox: zdesio C+ robi robotę ;) 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie, nie ma takiego w którym C+ by nie zagrało ?

@venom171 Ringi póki co myślę, że zostaną tak jak są, może w przyszłości się odwidzi.

@karol1981 Wiem co masz na myśli.. Maciek jak widzisz też zna temat, szkoda że na własnej skórze na dodatek taki fakap, ale kto by wiedział ? Parę miesięcy póki co jeździ, dla spokoju głowy jednak raczej pójdzie do zmiany.

@MaciekPL Zawiecha i koła... obawiam się, że ta liczba może się zmienić ?

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

@l2k2 też to g kupiłem, ale po interwencji Maćka nie założyłem a zawiozłem do turbiarza i to co tam zobaczyłem to był szok, na dodatek gruszka była w żaden sposób nie wyregulowana i nawet gdybym taka założył to by nie działała, jednym słowem dramat. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, karol1981 napisał:

@l2k2 też to g kupiłem, ale po interwencji Maćka nie założyłem a zawiozłem do turbiarza i to co tam zobaczyłem to był szok, na dodatek gruszka była w żaden sposób nie wyregulowana i nawet gdybym taka założył to by nie działała, jednym słowem dramat. 

Widziałem, już nawet zewnętrznych śrub nie zmienili w tej padace co do Ciebie przyszła, tak się rozzuchwalili. Dobrze, że się w porę zorientowałeś, bo mogło być znacznie gorzej...

Opublikowano

Bardzo ładny projekt :) powodzenia w dalszych modach.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W końcu udało się zrobić coś z audio, nie ma porównania z tym co było fabrycznie czy Banga B)
Wpadły głośniki Focal K2 Power + wzmacniacz z procesorem Match PP62 DSP, położone nowe przewody do głośników, do tego solidne wygłuszenie auta matami i gąbką tłumiąca (sufit był wcześniej wygłuszony). Na dniach wpadnie nowa przednia szyba Acoustic, potem zostaje jeszcze udać się na strojenie procesora z użyciem mikrofonu, zrobić porządek z kablami przy wzmaku i mod można uznać za skończony :decayed:

Focal-1

Match-1

Focal-2

Audio-1

Audio-4

Audio-2

Audio-3

Audio-5

Audio-6

Audio-7

Audio-8

Audio-9

Audio-10

Audio-11

Audio-12

Audio-13

Audio-14

Audio-15

Audio-16

Match-2

Są też nowe stalowe dekory, żeby było i coś miłego dla oka :smiley:

Listwy-1

Listwy-4

Listwy-3

Listwy-2

Edytowane przez l2k2

Opublikowano
Godzinę temu, l2k2 napisał:

W końcu udało się zrobić coś z audio, nie ma porównania z tym co było fabrycznie czy Banga B)
Wpadły głośniki Focal K2 Power + wzmacniacz z procesorem Match PP62 DSP, położone nowe przewody do głośników, do tego solidne wygłuszenie auta matami i gąbką tłumiąca (sufit był wcześniej wygłuszony). Na dniach wpadnie nowa przednia szyba Acoustic, potem zostaje jeszcze udać się na strojenie procesora z użyciem mikrofonu, zrobić porządek z kablami przy wzmaku i mod można uznać za skończony :decayed:

Focal-1

Match-1

Focal-2

Audio-1

Audio-4

Audio-2

Audio-3

Audio-5

Audio-6

Audio-7

Audio-8

Audio-9

Audio-10

Audio-11

Audio-12

Audio-13

Audio-14

Audio-15

Audio-16

Match-2

Są też nowe stalowe dekory, żeby było i coś miłego dla oka :smiley:

Listwy-1

Listwy-4

Listwy-3

Listwy-2

No i to jest profi wygluszenie. Tak to właśnie powinno wyglądać. 

Opublikowano

No mega robota... tutaj to na bank różnicę w wyciszeniu  czuć :naughty: 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Norbas napisał:

No mega robota... tutaj to na bank różnicę w wyciszeniu  czuć :naughty: 

Czuć, czuć, mam nadzieję że ta przednia szyba będzie tu jeszcze truskawką na torcie.

Opublikowano

Wymieniasz bo została uszkodzona czy nie masz acustic'a ? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Norbas napisał:

Wymieniasz bo została uszkodzona czy nie masz acustic'a ? 

Nie ma acoustica, szyba cała, ale w sumie kilka rzeczy się na to złożyło, ta moja jest trochę wypiaskowana i przy ogólnym stanie auta trochę mnie to denerwuje. Do tego jest plan na zrobienie lane assist i dlatego ta nowa szyba wpadnie pod lane i Acoustic, żeby to wygłuszenie jeszcze podciągnąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.