Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja sliczna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich oto moja bordowa A4 1.9TDI 110 KM z 1998r.

Jej niewielkie wyposażenie to:

-ABS

-SRS

-4 poduszki powietrzne

-klimatronik

-2 szyby elektryczne (przód) i zamykanie/otwieranie na pilot

-2 lusterka elektryczne i grzane

-radio alpine +zmieniarka alpine 6 płyt

-centralny zamek

-alufelgi 15

680157ba929b0d62med.jpgc31bd7d63f9fe2aemed.jpg

efc145cdecf73d23med.jpg3d23988d88ce8a72med.jpg

dc95526357f7bdb0med.jpg3b2af3ec65354e2bmed.jpg

Planuje przyciemnić szybki i być może założyć lotkę jakąś na klapę, co o tym sadzicie?

Opublikowano

Na wiosne zainwestuj w wieksze felgi bo to podstawa dobrego wyglądu :good:

Pierwsze co bym zrobił to zdjął to "cos" z kierownicy bo :thumbdown:

Opublikowano

Ładny majtkowy kolor :decayed:

Dobra fela ..nowa lampa , zdjąć kondoma z kierownicy i będzie dobrze :good:

Opublikowano
  • Autor

Jaki? Majtkowy..........nie to nie taki :no:

Opublikowano

Autko ciekawe. I fajny kolorek :>.. Ale z lotką daj sobie spokój :no:.. Doprowadż kiere do porządku :>....

Opublikowano

A czy SRS to nie to samo co poduszki :naughty:? Fajna sztuka tylko drewno...

Opublikowano

:hi: No to ja powiem to co poprzednicy

Bardzo ładne autko i kolorek mi sie podoba :good:

Tylko zdejmij "to" z kiery :wink4:

A jak chcesz upiekszyć to lampki polfitowe i jakaś ładna dużą fele i będzie już ładnie :decayed: w lotki sie nie baw, ja mam i chce sie pozbyć jej teraz :polew:

Opublikowano

tak dokładnie... fajny kolor, felgi zmien, "tjuning" kierownicy-do kosza... a jak już masz te kostki tjuningowa kiere to może masz też pokrowce na fotelach? :chytry: jak masz to tez sie ich pozbądź zanim je tu pokażesz. a tak to samochod mi sie bardzo podobva :good: a i z lotka tez daj sobie spokoj

Opublikowano

Jeżeli dobrze widze na zdjęciach to są czerwone pokrowce :> :naughty::kox: :gwizdanie:

Pozdrawiam :>

Opublikowano

faktycznie :gwizdanie:

p.s. dziś widziałem malucha i się zastanawiałem czy on ma kubełki i pasy szelkowe czy to były pokrowce, ale nie chciało mi się podchodzic :gwizdanie:

Opublikowano

Miałem taką Audice na oku :> W takim kolorze czy identycznym. Bodajże z 1998 roku z silnikiem 1.8 150KM :shocked::blink::kox::naughty:. Ale teraz ciesze się, że jest 125 a nie 150 z turbiną :>

Pozdrawiam :>

Opublikowano

Miałem taką Audice na oku :> W takim kolorze czy identycznym. Bodajże z 1998 roku z silnikiem 1.8 150KM :shocked::blink::kox::naughty:. Ale teraz ciesze się, że jest 125 a nie 150 z turbiną :>

Pozdrawiam :>

Z czego tu się cieszyć?

Opublikowano

Autko fajne....

szkoda ze malo fotek wnetrza silnika...

tuning kierownicy won....!!!

musisz cosik zrobic z ta listwa na drzwiach...

no i alusy oraz obnizyc ja...

pozdrawiam...

Opublikowano

Autko piekne, a zwlaszcza kolorek. lotki nie zakladaj zadnej, koniecznie lampki na przodzik i wieksze kolka, a i listewki u dolu dzrzwi widac do wymiany, poza tym super furka, powodzonka w zmianach :>

Opublikowano

Bardzo fajny kolorek.. Na przód pasowałyby lampki poliftowe.. Jest trochę roboty ale auto będzie wyglądać 10x lepiej.. No chyba że chciałbyś z ringami wersje black to mam takie na sprzedaż..

Opublikowano

Zgodze sie co do kolorku bardzo ladny tez mam taki :decayed: nawet silnik sie zgada tylko moja "poliftowa" ogolnie to mi sie podoba poza kiera

Opublikowano

Bo w mieście Audi A4 z silnikiem 1.8T 150KM spala 11 litrów, a jak się przyciśnie to z 13-14 litrów będzie. A jak szukałem Diesla na początku to tylko były w opłakanym stanie... Przykładowo Volvo S80 T6 z silnikiem benzynowym 2.7 (272KM) z 2005 roku w mieście pali tylko 14 litrów :naughty::kox: i nawet jak się przyciśnie. Automatyczna skrzynia idealnie współparacuje z tym silnikiem 2.7. Jest to rzędowa 6. Różnica jest bardzo duża. Volvo to znacznie większy i cięższy samochód od Audi A4. Dlatego wybrałem Audi A4 z silnikiem 1.8 125KM. I to czekanie aż turbina zwolni obroty... :gwizdanie: :confused4:

Pozdrawiam :>

Opublikowano

I to czekanie aż turbina zwolni obroty...

No to jest argument, a różnica w spalaniu jest taka jak w osiągach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.