Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy można odłączyć ABS w taki sposób zeby na komputerze pokładowym nie pokazywało błędu (wykrzyknik) ?

Poprostu chciałbym wyłączyć ABS i mieć sprawny komputer.

Audi [A4 B5] 1995 rok, 1.8 (125 koni)

Opublikowano

slucham???

a nie prosciej dokonac naprawy???

odlaczyc abs z powodu jego bledu na kompie???

Opublikowano
  • Autor

Tu nie chodzi o błąd na kompie... chodzi o to ze bez ABS'u o wiele lepiej mi sie jezdzi :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kurde jak hamuje a ten pedał zaczyna mi wibrować to dostaje czegoś do głowy :tongue4:

No moze i nie wpadne w poślizg ale droga hamowania jest dluzsza... ja już przyzwyczaiłem sie do normalnego hamulca :cool1:

Opublikowano

stary

powinienes dostac jakas nagrode od prezesa Hugo za temat :blink:

Opublikowano
  • Autor

Heh dzieki za nominacje...

ale czy kurde ktoś moze wypowiedzieć sie na temat ?

Opublikowano

Jak już to odłączysz to nie życzę Ci nagłego hamowania na śliskim łuku drogi :gwizdanie: tego się raczej wyłączyć nie da (na szczęście)

Opublikowano

Oczywiście, że się da - wystarczy tylko wyciagnąć bezpiecznik. :decayed:

To tak tytułem porady technicznej dla kolegi ryzykanta a może samobójcy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Hehe no to bardzo dziekować :kox:

Bedziemy szaleć bez ABS'u :evil:

Opublikowano

Żebyś (odpukać) nie żałował kiedyś tego co chcesz zrobić. :gwizdanie:

Opublikowano

Jeśli masz fis, to raczej nawet po wyjęciu bezpiecznika wykrzyknik będzie. U mnie awaria sterownika spowodowała to, ze vag wogóle nie chciał się łączyć z autem, ale na szczęście są spece którzy to naprawiają. Pozostaje Ci chyba zalepienia fisa jakąś taśmą :decayed:

Opublikowano

Kurde jak hamuje a ten pedał zaczyna mi wibrować to dostaje czegoś do głowy :tongue4:

No moze i nie wpadne w poślizg ale droga hamowania jest dluzsza... ja już przyzwyczaiłem sie do normalnego hamulca :cool1:

Ale moment. Przecież ABS nie załancza się przy każdym hamowaniu :kox:.. Tylko jak kola tracą przyczepność :decayed:.. To jak Ty jeżdzisz :mysli:.... że załancza Ci się ABS?......

Opublikowano

Pewnie zimą tylko po lesie, a latem na łysych po szutrze :polew:

Opublikowano

już go widzę jak bedzie jechał w łuku bez ABS-u :polew: :polew: :polew: :polew:

z ABS-em zintegrowany jest korektor siły hamowania tylnej osi

powodzenia........ :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Haha...

Nie no tak własciwie to ja jezdze bez kół... na samych tarczach wiecie :decayed:

Luuudzie ale wy macie problemy :tongue4:

Zadałem proste pytanie "JAK?" a nie "Po co?" :tongue4:

Opublikowano

wystarczy bezpiecznik lub przekaznik

Amen

Opublikowano

Kiedy ktoś pyta jak zawiązać supeł na szubienicę, to lepiej się zapytać po co, niż potem mieć wyrzuty sumienia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam problemu nie widze.

Od dziecka wiedziałem że nie umre smiercia naturalną... ja poprostu zgine :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.