Audi RS4 B9 :)
3 3

51 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W czarnym ginie duzo detali dlatego ja będę szedł w jasny najprawdopodobniej glacier white.

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To przynajmniej wybierz pakiet czerń :D

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biały zdecydowanie lepszy, tak jak piszez przy czarnym za duzo detali znika. Choc moim zdaniem i tak najlpeszy niebieski :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwójkę dzieci i po 3 czarnych zadne ciemne kolory nie wchodzą w grę jezeli nie chce zeby rysy mi znow spędzały sen z powiek.To samo z niebieskim.Fiesta  ST zony jest niebieski metalik cos a'la sepang blue i tez widac na nim każda ryse.Ludzie w temacie doradzili mi biała perle dlatego bedzie glacier white.z czarnymi detalami i felgami lato zima bedzie miodzio.Aczkolwiek jak bym był bezdzietny to Nardo Blue  albo Sepang jak najbardziej.Chodził mi jeszcze po głowie Nardo Gray ale to troche taki sezonowy kolor.Plus taki ze jest bez dopłaty za Glacier niestety trzeba wyłożyć ekstra.

Edytowane przez turdzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polskie ceny zaczynają się od 401 300😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    21 godzin temu, jedrekx napisał:

Polskie ceny zaczynają się od 401 300😎

O w d.... dali do pieca :D , RS5 chyba zaczyna z nizszej polki ? Generalnie mam wrazenie ze A4 B9 strasznie drogie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RS5 od 404 300 :)

widziałeś ceny nowego A7? w Niemczech od 66 tys euro.. gdzie obecna kosztuje niecałe 60..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, wydawalo mi sie ze w konfiguratorze RS5 starotwalo od 38X tys, niewazne. Przeginaja, A7 jeszcze cennika nie widizalem ale 10% wiecej na starcie w stosunku do poprzednika...... ciekawe o ile drozsze dodatki beda. Oj dieselgate nadrabiaja :D:D ?? Zeby sobie w stope nie strzelili z tymi cenami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎22 o 22:40, turdzi napisał:

Mam dwójkę dzieci i po 3 czarnych zadne ciemne kolory nie wchodzą w grę jezeli nie chce zeby rysy mi znow spędzały sen z powiek.

Dzieci rysowały Ci lakier w samochodzie ? :eusathink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrzylem sobie na ceny konkurencji czyli M3/M4 i C63 AMG które startują z cenami w okolicach 370tys i tym bardziej stwierdzam że się komuś w Audi cos poprzestawialo w glowie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, granatowy napisał:

Dzieci rysowały Ci lakier w samochodzie ? :eusathink:

Blotniki z tylu od wsiadania i wysiadania zwłaszcza na parkingach gdzie jest ciasno a one zawsze maja jakies kurtki z zamkami blyskawicznymi a wiec czarny od razu jest porysowany tym bardzie ze obecne lakiery sa mega miękkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Ogi napisał:

Popatrzylem sobie na ceny konkurencji czyli M3/M4 i C63 AMG które startują z cenami w okolicach 370tys i tym bardziej stwierdzam że się komuś w Audi cos poprzestawialo w glowie. 

Może więcej w standardzie? Ja zawsze konfig analogiczny robie i dopiero wtedy porównuję. Ceny wyjściowe są ciut niemierzalne..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blotniki z tylu od wsiadania i wysiadania zwłaszcza na parkingach gdzie jest ciasno a one zawsze maja jakies kurtki z zamkami blyskawicznymi a wiec czarny od razu jest porysowany tym bardzie ze obecne lakiery sa mega miękkie.

Nowe auta wyjezdzaja porysowane juz z fabryki ;) dodatkowo u dealera szykujac auto do wydania byle jak myja czym dodatkowo czesto rysuja lakier. Chcesz miec ladny lakier to pierwsze co to zrob odpowiedni detailing i zabezpiecz dobra powloka. Wtedy nawet czarny ma szanse dobrze wygladac po czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎31 o 15:58, Ogi napisał:

Za magiczne quattro trzeba więcej płacić :wink:

Edytowane przez granatowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda to samo jest z A45 i RS3.AMG jest sporo tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 2.11.2017 o 22:15, turdzi napisał:

To prawda to samo jest z A45 i RS3.AMG jest sporo tańsze.

Mi się wydaje, że to też kwestia modelowa. RS4 w tej chwili najmłodsze i najfajniejsze to i najdroższe. RS6 performance z kolei jest o wiele tańsze od najnowszego m5 czy amg. Zresztą już dostałem info z pewnego źródła o tym, że ceny bmw pójdą w górę i będą się bardziej cenić. Już x3 ma kosztować sporo więcej niż q5..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem w piątek miałem zamawiać ale były jakies problemy z połączeniem z fabryka wiec muszę czekać do poniedziałku w kazdym razie cena mojego RS4 to nadal o 1/3 mniej niz RS6 performance.To sporo  , ale jest za to tańsze niz C63 S ale troche droższe niz M3 z competition pack.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, turdzi napisał:

Czy ja wiem w piątek miałem zamawiać ale były jakies problemy z połączeniem z fabryka wiec muszę czekać do poniedziałku w kazdym razie cena mojego RS4 to nadal o 1/3 mniej niz RS6 performance.To sporo  , ale jest za to tańsze niz C63 S ale troche droższe niz M3 z competition pack.

RS6 Performance w tej chwili za 600 tys. wyciągasz bez problemu (rabaty z uwagi na schodzący model). A RS4/RS5 wcale nie na full skonfigurowane ale dość bogato ok. 580 tys. Więc prawie ta sama cena. Bez ceramiki i paru systemów za 500 można kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie odwołuje do tego gdzie mieszkam i gidze kupuje.Nawet po bardzo dobrych rabatach ktore mogę dostać na jedno czy drugie i fak ze moje RS4 biedne na pewno nie bedzie to nawet nie jestem w pobliżu.

Zreszta w praktyce to i tak nie ma znaczenia bo RS6 z rożnych względów i tak mnie interesuje zaczynając od najbardziej prozaicznych jak to ze mi sie nawet do garażu nie zmieści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówienie poszło ->

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi