Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Moje A4


bartek123438

Rekomendowane odpowiedzi

Autko super :> :kox::naughty:. Jeszcze alufelgi 17" i przyciemniane szybki jak wspominałeś i będzie :good::naughty:. Sam się zastanawiałem nad dzielonymi lampami soczewkowymi, ale kosztowały znacznie więcej niż zespolone po II liftingu i według mnie zespolone są znacznie ładniejsze od dzielonych :>. Ja jakoś nie przepadam za automatem :thumbdown:, zero frajdy z jazdy... :no::(. A alufelgi to brał bym nr 1 :>. Najbardziej by pasowały do Twojej Audiczki :> :naughty::kox:.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem nad dzielonymi lampami soczewkowymi, ale kosztowały znacznie więcej niż zespolone po II liftingu i według mnie zespolone są znacznie ładniejsze od dzielonych :>.

Też się zgodzę z Tobą, same lampy po 220zł + kierunki 120zł tak więc troszkę już sumka wychodzi, ważne że Bartek jest zadowolony ze swojego wyboru :good:

Co do felg to wskazałbym z lekką przewagą na 2 :)

[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 16:02_________________________________________________

Lampki co sobie upatrzyłeś super będą wygladać do twojej czarnej niuni :kox:

Zastanawiam się nad zmianą Ledów bo powoli zaczynają mi się nudzić moje ledy :D

Ale to już mod po zmianie kiery i felunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek 3 w ogóle nie wygląda, za to jeden to jest co A4 lubią najbardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zdjęcia strona 1 :good:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 08:23_________________________________________________Więc przyszła wiosna i trafiła się dobra okazja kupić ładne felgi. :naughty: Uważam że autko wygląda nieźle :kox: :good Wstawiam fotkę na szybko przyjdzie jeszcze czas na sesje :naughty:

Felgi kupiłem za 1100zł uważam że to była dobra okazja felgi oryginalne :decayed::rolleyes:

9da6754140631106med.jpg

Proszę o komentarze :mysli::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :good: Widzę że nie tylko ja przywitałem wiosnę 2009 na avusach :naughty: Jak wrażenia? Bo u mnie bardzo pozytywnie :kox: I przyznam że kupiłem w równie atrakcyjnej cenie :naughty: tylko że moje 8'' szer. i et 35 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek uporzątkowany na stronie 1, aktualne zdjęcia, zapraszam do komentowania :tongue4::rolleyes:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 20:46_________________________________________________Witam, do sprzedania alufelgi 17" od Audi S4! Więcej pod numerem 698462397!

Atrakcyjna cena! Link do aukcji : http://moto.allegro.pl/item651791824_alufelgi_17_audi_s4_a4_5x112_opony.html

Do Moderatora :naughty:

Przepraszam, że nie wystawiłem tego w dziale "sprzedam" ale nie mogłem utworzyć w tym dziale nowego wątku! :thumbdown::no: Pozdrawiam bartek123438 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję modyfikacji, przyjemnie się oglądało kolejne etapy zmian, efekt końcowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogles wystawic w dziale sprzedam bo tam trzeba miec 30 wiadomosci. sam to przerabialem bo chcialem czesci sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...