Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moje A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz Avusy :good: nr2

Opublikowano

jeszcze gril poliftowy , lampki na polifta bym zmienił i fotelel na wersje sport

Opublikowano

Autko super :> :kox::naughty:. Jeszcze alufelgi 17" i przyciemniane szybki jak wspominałeś i będzie :good::naughty:. Sam się zastanawiałem nad dzielonymi lampami soczewkowymi, ale kosztowały znacznie więcej niż zespolone po II liftingu i według mnie zespolone są znacznie ładniejsze od dzielonych :>. Ja jakoś nie przepadam za automatem :thumbdown:, zero frajdy z jazdy... :no::(. A alufelgi to brał bym nr 1 :>. Najbardziej by pasowały do Twojej Audiczki :> :naughty::kox:.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

lampy super :] Sam takie planuje. Ciecie blotników to...em..... te sa ori byly w s4 i dobrze wyglądają :wink4: szkoda ze automat....felunek i delikatna gleba :good:

Opublikowano

Sam się zastanawiałem nad dzielonymi lampami soczewkowymi, ale kosztowały znacznie więcej niż zespolone po II liftingu i według mnie zespolone są znacznie ładniejsze od dzielonych :>.

Też się zgodzę z Tobą, same lampy po 220zł + kierunki 120zł tak więc troszkę już sumka wychodzi, ważne że Bartek jest zadowolony ze swojego wyboru :good:

Co do felg to wskazałbym z lekką przewagą na 2 :)

[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 16:02_________________________________________________

Lampki co sobie upatrzyłeś super będą wygladać do twojej czarnej niuni :kox:

Zastanawiam się nad zmianą Ledów bo powoli zaczynają mi się nudzić moje ledy :D

Ale to już mod po zmianie kiery i felunku :)

Opublikowano
  • Autor

Kilka dni temu założyłem Xenon 6000K niebawem fotki jak to wygląda :wink4:

Opublikowano

Bartek 3 w ogóle nie wygląda, za to jeden to jest co A4 lubią najbardzie

Opublikowano

no kolego powiem bardzo zacnie dobry wzor do nasladowania mam nadzieje że sie nie obrazisz jak co nieco sciagne (lampy :good:) teraz jeszcze ładna felga i powiem ci konkretnie i na bogato zrobione A4

Opublikowano

opcja numer 2:D :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe zdjęcia strona 1 :good:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 08:23_________________________________________________Więc przyszła wiosna i trafiła się dobra okazja kupić ładne felgi. :naughty: Uważam że autko wygląda nieźle :kox: :good Wstawiam fotkę na szybko przyjdzie jeszcze czas na sesje :naughty:

Felgi kupiłem za 1100zł uważam że to była dobra okazja felgi oryginalne :decayed::rolleyes:

9da6754140631106med.jpg

Proszę o komentarze :mysli::hi:

Opublikowano

super :good: Widzę że nie tylko ja przywitałem wiosnę 2009 na avusach :naughty: Jak wrażenia? Bo u mnie bardzo pozytywnie :kox: I przyznam że kupiłem w równie atrakcyjnej cenie :naughty: tylko że moje 8'' szer. i et 35 :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wątek uporzątkowany na stronie 1, aktualne zdjęcia, zapraszam do komentowania :tongue4::rolleyes:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 20:46_________________________________________________Witam, do sprzedania alufelgi 17" od Audi S4! Więcej pod numerem 698462397!

Atrakcyjna cena! Link do aukcji : http://moto.allegro.pl/item651791824_alufelgi_17_audi_s4_a4_5x112_opony.html

Do Moderatora :naughty:

Przepraszam, że nie wystawiłem tego w dziale "sprzedam" ale nie mogłem utworzyć w tym dziale nowego wątku! :thumbdown::no: Pozdrawiam bartek123438 :>

Opublikowano

Gratuluję modyfikacji, przyjemnie się oglądało kolejne etapy zmian, efekt końcowy :good:

Opublikowano

spasuj lepiej lampy przednie, zderzak odstaje

Opublikowano

nie mogles wystawic w dziale sprzedam bo tam trzeba miec 30 wiadomosci. sam to przerabialem bo chcialem czesci sprzedac

  • 2 lata później...
Opublikowano

też mam chrypkę na ksenon ale u mnie w miescie by to nie przeszło na sygnale by mnie zatrzymali :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.