Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logow 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Dzis w ramach kontroli stanu samochodu zrobiłem komplet logów dynamicznych. Proszę o analizę.

http://vaglog.com/log-003_020_P52Bhb.html

http://vaglog.com/log-115_118_s7oX5X.html

http://vaglog.com/log-002_033_Ajk6Rv.html

Edytowane przez Repik

Opublikowano

Jest ubogo. Do sprawdzenia ciśnienie paliwa.

Opublikowano

Przepływka też mogła by pokazywać wiecej. Może nieszczelnosć ?

Opublikowano
  • Autor

Co to znaczy, że jest ubogo ? Na którym kanale to widać ? I co może być przyczyną ?

Zmieniłem też linki do logów bo widziałem, że dodałem dwa razy te same kanały, a nie dodałem 003 i 020.

Edytowane przez Repik

Opublikowano

W 033 korekta ucieka na +10 czyli ma za ubogo

 

Skasowales błędy przed logiem? Masz LPG?

 

 

Opublikowano
  • Autor

No właśnie zapomniałem o kasowaniu błędów. Skasowałem przed wczoraj. Bo odebrałem auto od mechanika i wymieniał mi świece. LPG nie mam. Ale zaznaczę że auto stało 3 tygodnie bez jazdy i tankowania. Dodatkowo żadna kontrolka się nie świeci, błędów brak

Edytowane przez Repik

Opublikowano

Przed każdym logiem trzeba kasować błędy nawet jak ich nie ma.

Opublikowano
  • Autor

Witam, po skasowaniu błędów w kanale 33 korekty były nawet +16%.

Oto log:

http://vaglog.com/log-002_033_31xb2.html

Ale też wydaję mi się, że przepływka delikatnie niedomaga.

Gdzie szukać przyczyny ? Dodatkowo wydaję mi się, że może być gdzieś nieszczelność bo podczas gwałtownego przyspieszania, gdzie turbo zaczyna dmuchać słychać jakby przez chwilę to ciśnienie uciekało (takie syczenie) po czym po chwili dźwięk ustępuję.

Edytowane przez Repik

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam wszystkich. Sprawdzi mi ktoś logi? Auto jest słabsze niż kiedyś, a turbo wygląda na sprawne. Co prawda to nie Audi, a Passat B5, ale silnik ten sam ;) 1.8t, AWT, 150 KM

http://vaglogi.pl/log-002_033_JtnLse.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_139aR.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_7rTzi.html

Opublikowano
W dniu 15.10.2017 o 14:19, Repik napisał:

słychać jakby przez chwilę to ciśnienie uciekało

Link nie działa, a to syczenie to może dv upuszcza ciśnienie. Zrób jeszcze 115+118.

Opublikowano
5 minut temu, TomekLG napisał:

Witam wszystkich. Sprawdzi mi ktoś logi? Auto jest słabsze niż kiedyś, a turbo wygląda na sprawne. Co prawda to nie Audi, a Passat B5, ale silnik ten sam ;) 1.8t, AWT, 150 KM

http://vaglogi.pl/log-002_033_JtnLse.html 

http://vaglogi.pl/log-115_118_139aR.html 

http://vaglogi.pl/log-003_020_7rTzi.html 

Co za przepływka jest wsadzona, bo przepływ w ciul zawyża.

Poza tym co do logów to załóż swój temat, bo się robi bałagan i uzupełnij profil :D

Opublikowano

Jasne, zajmę się tym. Napisałem tu, bo nigdzie nie uzyskałem odpowiedzi. Przeplywki nie ruszalem, a auto mam 1.5 roku. Czyli przepływomierz do wymiany? 

Po uzyskaniu odpowiedzi mogę usunąć swoje wpisy, aby nie zaśmiecać forum :)

Dodam, że niedawno wymieniłem obie sondy lambda na oryginał Bosha. Co jakiś czas wyskakuje błąd ubogiej mieszanki (17544), LPG regulowany kilkukrotnie, błąd wraca. 

Edytowane przez TomekLG

Opublikowano

Po doładowaniu masz serię, a z przepływu wychodzi jakby miało być ze 220KM ? Są jakieś błędy w sterowniku? Logi robiłeś na benzynie po kasowaniu błędów?

Opublikowano

Jedyny błąd to ta uboga mieszkanka, a logi robione na benzynie po usunięciu błędów.

Edytowane przez TomekLG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.