Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka ręczna - mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli juz lipa nie ma szans na wyjscie z grupy?

Opublikowano

teraz to graja o wejscie na MŚ do Londynu

o grę na olimpiadzie w Londynie :wink4:

Opublikowano

a mogło byś tak pięknie.

Opublikowano

Może zbyt wiele od nich oczekujemy :mysli:

A Oni grają tak na ile ich aktualnie stać, a może czas Wenty dobiega już końca :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Może zbyt wiele od nich oczekujemy :mysli:

A Oni grają tak na ile ich aktualnie stać, a może czas Wenty dobiega już końca :mysli:

Jarek :bicz:

podań w łapę, przestrzelone rzuty czy łatwe do obrony tego nikt się nie spodziewał - oczywiście nie uniknie się tego w meczu ale u nas było tego wszystkiego stanowczo za dużo a przypominam każda "strata" to 2-e bramki do tyłu - my nie bez braki a przeciwnik rzuca nam kolejną...

Z danią wystarczyłyby 2 - 3 błędy mniej i byśmy wygrali... pewnie ciągle byśmy byli w grze a tak co najwyżejo 5 miejsce zagramy.

Opublikowano

No racja., Za dużo strat, mała skuteczność to był Nasz kłopot bo chłopakom się chciało grać i ambicji im nie brakowało... :evil:

A Bodziu Wenta jak zawsze przy ławce rozwścieczony biegał i ich poganiał. :kox::good: Tak czasem jest, że te kilka strat (o czym mówisz) mają WIELKIE znaczenie...

Opublikowano

Ale te straty same z siebie tak poprostu nie przyszły...

Może źle się do turnieju przygotowali, gdzieś musi być przyczyna takiej ich postawy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:wallbash: WSTYD WSTYD WSTYD !!! :bicz::facepalm: :facepalm: :facepalm:

dziś przegięli na maksa :wallbash: chorwaci objechali nas na maksa jak dzieciaków

może to i dobrze bo zejdą na ziemię i na olimpiadzie coś zagrają lepiej.

Opublikowano

No nie popisali się dzisiaj... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:wallbash: WSTYD WSTYD WSTYD !!! :bicz::facepalm: :facepalm: :facepalm:

dziś przegięli na maksa :wallbash: chorwaci objechali nas na maksa jak dzieciaków

może to i dobrze bo zejdą na ziemię i na olimpiadzie coś zagrają lepiej.

Fatalna passa podtrzymana ....

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

:facepalm:

dobry komentarz :wallbash:

Opublikowano

No szkoda słów! :thumbdown:

BTW Jak mecz wogóle wyglądał bo nie oglądałem? Straty tak jak w poprzednich meczach, słaba skuteczność, brak szczęścia? Chciało im się grać czy już motywacja spadła do "0"?

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

No szkoda słów! :thumbdown:

BTW Jak mecz wogóle wyglądał bo nie oglądałem? Straty tak jak w poprzednich meczach, słaba skuteczność, brak szczęścia? Chciało im się grać czy już motywacja spadła do "0"?

nawet nie pytaj, zagrali chyba najgorszy mecz na tym turnieju :thumbdown:

Opublikowano

Coś w nich pękło jak to się mówi. :thumbdown: To chyba ich ostatnia szansa w tym składzie na jakiś medal... :mysli:

Opublikowano

ESP-SWE

24-23 :decayed:

Opublikowano

oby Francja wygrala

Opublikowano

I to jest finał :good:

Prawdziwa walka i emocje :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.