Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wypadanie zapłonu 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypada zapłon 4 cylinder na zimnym silniku też trochę nie równa praca nieraz miga check po prostu chwilę przy ostrej jeździe i brak mocy potem wraca do normy.  zamieniłem cewki dalej pokazuje 4 cylinder. świece mają z 15 tys. pomożecie jakieś wskazówki ?

Opublikowano

Jakieś błędy pokazał komp?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, KoWaL_89 napisał:

Jakieś błędy pokazał komp?

9806312_20171023_095045.jpg

Opublikowano

Był podobny temat 

 

Opublikowano

Zapłon wypada na pb czy LPG. Szczelność dolotu robiłeś, jak chodzi na wolnych obrotach, faluje. Zrob logi

Opublikowano

u mnie jak zaczął wypadać zapłon na drugim cylindrze to najpierw zmierzyłem kompresję, było 4 bary.... :OMG:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KoWaL_89 napisał:

Jakieś błędy pokazał komp?

 

51 minut temu, wrestling1000 napisał:

Zapłon wypada na pb czy LPG. Szczelność dolotu robiłeś, jak chodzi na wolnych obrotach, faluje. Zrob logi

jakie zrobić logi jutro będę jeździł na samej pb i zobaczę

Opublikowano
19 minut temu, ziomek435 napisał:

jakie zrobić logi

002+033 ,115+118 i 003+020

Opublikowano
  • Autor

zrobię w wolnej chwili i wrzucę

Opublikowano
  • Autor

jutro spróbuję zrobić logi ale dopiero pod wieczór. ale czy to może być głowica ? czytałem ten temat wyżej co wrzuciliście, ale mi nie telepie silnikiem. tylko jak jadę na zimnym ponad powiedzmy 4-5 tys wtedy mija check i to nie zawsze. jutro sprawdzę na benzynie czy też tak będzie. i dam znać.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.10.2017 o 16:09, jacek70 napisał:

002+033 ,115+118 i 003+020

te logi zrobić na Pb czy lpg ?

Opublikowano

Najlepszego na jednym i drugim. 

Opublikowano
  • Autor

okej daj znać jak zrobię to wrzucę

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, jacek70 napisał:

Najlepszego na jednym i drugim. 

przez jaki program można odczytać logi vaglog niestety nie działa strona :/

Opublikowano
  • Autor

do tego dodam ze wczoraj i dziś okej check się nie zaświecił i autko hula

Opublikowano
  • Autor

LPG 002+033

https://log.malonetuning.com/chart/34098#H8KLCAAjWsO0WQIDbcONw5EKw4IwDAXDkH%2FDiXMCVsOFwp8ZfcKINsOUw4LDlsKMNhvDk8Kvd1tRfMOYY8OOwr3Cl3QdFBl0FgpsXMOFAB1ePB7DsXnDo8KHDsO3wpTChWLDkWnCrMKAwqfChsK9wpbDtMKWw7VEwojCksKlwrAJwrQkw49SwoxMaSFew5LCtmgbDsKBXj%2FCgsKSw6LDk8O2w4nDusOtL3AIw67CgMKvX8Omw4nCtMKOfcKywr18w7PDvgPCqMKrAsKtw5IAAAA%3D

003+020

https://log.malonetuning.com/chart/34099#H8KLCADDkFrDtFkCA23Di0EOwoIwEMKFw6HCu8OMwrrCkwgqwpchXVTCmcOUScKgQ8KmwoNBTw%2FClWhcdMO5wr7Cl8K%2Fw6%2FDoS7Dk8KNE2FUWcOmDMOuw6Rdw4FRwpTDn8K0TwfCkRJpMMKCw6NJT1JDE1wxwqxcworCownDg8KAwq8fwoFyfMOYJ8OJZH9Hw6vCoMKpw7DCucOOwpc6X8Orw5x9OSwmeR7DmcKKNsKdw7cbIk8wEsOpAAAA

115+118

https://log.malonetuning.com/chart/34100#H8KLCADDvlrDtFkCA23CjUEOw4IwDATDv8KScyxRAcO9TMKVwoMhVmrCqSTClcOjwqDDksOXwpPCtMKiw6LDkMKjZ3bDl8ODYMKew6nDtcOgSBAkwpU5G3txwrbDgSkJwq9UT2sCRRJUMsK7wolvEgVNwrAALsOcGntnZE%2FDoFExwpM2eMK1KsKFwppBw6%2FDoXPChMKNcBh1G8Krw4k%2FUVV3woLDr8Onw7jDtsODWDTDpXnDosOtacOXO8O3BQR7woElw5UAAAA%3D

a tu na PB

002+033

https://log.malonetuning.com/chart/34101#H8KLCAA0W8O0WQIDbcONw5EKw4IwDAXDkH%2FDiXMCVsOFwp8ZfcKINsOUw4LDlsKMNhvDk8Kvd1tRfMOYY8OOwr3Cl3QdFBl0FgpsXMOFAB1ePB7DsXnDo8KHDsO3wpTChWLDkWnCrMKAwqfChsK9wpbDtMKWw7VEwojCksKlwrAJwrQkw49SwoxMaSFew5LCtmgbDsKBXj%2FCgsKSw6LDk8O2w4nDusOtL3AIw67CgMKvX8Omw4nCtMKOfcKywr18w7PDvgPCqMKrAsKtw5IAAAA%3D

003+020

https://log.malonetuning.com/chart/34102#H8KLCAByW8O0WQIDbcONw4EKwoMwDMOGw7F3w4nCuQHDhcONwpfCkR7CqsKGLsOgGknCo8K4PcO9wqYyw5nCocOHw7w%2Bw77CpMOrYMKQZ8OPwokwwqoscwZXecK3w6Mkw4pvw7rCng4iJcOSYATDp8KSVlJDE8OcMGzCvBdnE8OGEV8XwoFyfMOYwpFkwrLCv8KhdlAXwrgpw7PCrcOMw7cywrc%2FDsKLScKeJ8K2w6Njw6vDvQcRwovCq0TDqQAAAA%3D%3D

115+118

https://log.malonetuning.com/chart/34103#H8KLCADCqVvDtFkCA23CjUEOw4IwDATDv8KScyxRAcO9TMKVwoMhVmrCqSTClcOjwqDDksOXwpPCtMKiw6LDkMKjZ3bDl8ODYMKew6nDtcOgSBAkwpU5G3txwrbDgSkJwq9UT2sCRRJUMsK7wolvEgVNwrAALsOcGntnZE%2FDoFExwpM2eMK1KsKFwppBw6%2FDoXPChMKNcBh1G8Krw4k%2FUVV3woLDr8Onw7jDtsODWDTDpXnDosOtacOXO8O3BQR7woElw5UAAAA%3D

 

ostatni log się nie zapisał widze. ale moze coś pomożecie od 2 dni problem na razie ustąpił

 

Opublikowano

Na benzynie masz strasznie ubogo. Sprawdź ciśnienie paliwa i pewnie pompa do wymiany. Na gazie za to go przelewa. Turbo ok, przepływka raczej też.

Robiłeś chipa może, bo wygląda na jakieś 210-220 KM?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, przem8 napisał:

Na benzynie masz strasznie ubogo. Sprawdź ciśnienie paliwa i pewnie pompa do wymiany. Na gazie za to go przelewa. Turbo ok, przepływka raczej też.

Robiłeś chipa może, bo wygląda na jakieś 210-220 KM?

tak jest ok 220 nie wiem dokładnie. założyłem quattro i jest inna pompa paliwa może dlatego tak jest ale nie Buczy ani nic ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.