Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

BTW zrobiłem zdjecie z pamięci całej trasy i az che sie wrzucić zdjecie @Kosmita z sprzed paru dni.Srednia bardzo podobna jak i spalanie.

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdzi napisał:

 

 

 

BTW zrobiłem zdjecie z pamięci całej trasy i az che sie wrzucić zdjecie @Kosmita z sprzed paru dni.Srednia bardzo podobna jak i spalanie.

image.jpg

image.jpg

No i to właśnie jest piękne. Drogi tylko ale koszty w firmie zawsze się przydadzą :) jak wejdzie sportback będzie zamówione jak nic nie wyjdzie do tego czasu in minus :)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS5 Sportback wyglada fajnie.Pozostaje tylko pytanie jak zestroili auto czy tak jak Coupe czy tak jak RS4.Jedno jest pewne wydech będzie w nim na pewno głośniejszy w porównaniu do Coupe tak jak jest w RS4 co jest na duży plus.Ciekawe kiedy wjdzie do EU bo na razie tylko US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdzi napisał:

RS5 Sportback wyglada fajnie.Pozostaje tylko pytanie jak zestroili auto czy tak jak Coupe czy tak jak RS4.Jedno jest pewne wydech będzie w nim na pewno głośniejszy w porównaniu do Coupe tak jak jest w RS4 co jest na duży plus.Ciekawe kiedy wjdzie do EU bo na razie tylko US.

Grudzień/styczeń. Czekamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2018 o 16:22, Kosmita napisał:

No to właśnie jestem po przejażdżce 1,5h RS5.. Zakochałem się. Przyznaję rację, że żadna eSa ani A4 nie może nawet stawać obok. To zupełnie inny samochód, a co najlepsze nawet na dynamicu można nim normalnie jechać nawet po nierównościach. Na comforcie jest ciut twardziej niż u mnie ale samochód staje się tak oswojony i zwyczajny, że zapomina się ile ma się mocy pod pedałem. No i jest cichutko. Za dwa tygodnie mam dostać na cały weekend i zobaczymy co wtedy :) Ale nakręciłem się zdrowo :) Czekam na sportbacka aż wejdzie do europy :)

Kosmita a co trzeba zrobić aby przejechać się takim RSem? Zwykłe Audi to dają na 1 dzien do testów ale RS? Nawet nie widziałem demo aut w salonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eskal napisał:

Kosmita a co trzeba zrobić aby przejechać się takim RSem? Zwykłe Audi to dają na 1 dzien do testów ale RS? Nawet nie widziałem demo aut w salonach.

Długa historia. Wkurzyłem się na jeden salon i poszedłem do drugiego z aferą i tamci się już postarali.

Przejazd żeby zrobić musisz być po prostu wiarygodny. A na weekend to już trzeba pokombinować i mieć dobrego handlowca. Oficjalnie nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kosmita napisał:

Długa historia. Wkurzyłem się na jeden salon i poszedłem do drugiego z aferą i tamci się już postarali.

Przejazd żeby zrobić musisz być po prostu wiarygodny. A na weekend to już trzeba pokombinować i mieć dobrego handlowca. Oficjalnie nie ma takiej możliwości.

A zdradzisz który to salon? Ja bywałem tylko na radzymińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak tak wejdziesz "z ulicy" to ci takiego auta tak łatwo nie dadzą a juz na pewno nie samemu na weekend itp.itd .Zazwwyczaj trzeba mieć tam jakaś historie zakupów czy to nowych czy używanych niekonieczne w tym konkretnym salonie ale sieci. U mnie np: jak biorą takie auta od importera to robia tzw. Kredit check osoby i jezeli nie masz pokrycia w zarobkach to importe nie wyda takiego na próbę auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, eskal napisał:

A zdradzisz który to salon? Ja bywałem tylko na radzymińskiej.

Wpadnij na spota któregoś razu to pogadamy. Jak się zastanawiasz żeby kupić to coś ogarniemy. Jak chcesz tylko pojeździć to ogólnie ciężko będzie załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Damian napisał:

40tys już przejechałes? 

Ja czy Kosmita ?

Ja prawie 5K już i rośnie.Kazda okazja do jazdy jest dobra.

Tymczasem w oczekiwaniu na wiosnę....

 

 

Screenshot_20180406-141049.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kosmita napisał:

Wpadnij na spota któregoś razu to pogadamy. Jak się zastanawiasz żeby kupić to coś ogarniemy. Jak chcesz tylko pojeździć to ogólnie ciężko będzie załatwić.

Chętnie wpadne pomimo, że audi już nie mam i jeżdże chwilowo seatem ale zawsze byłem fanem marki Audi i planuje do wakacji wziąć w leasing A4 do 250tys zł. Może się uda, wszystko zależy od klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak innym, ale mi wzór zimowych felg się bardziej podoba

 

 

*Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Temat wzoru felg RS4 B9 był już poruszany...

No są delikatnie mówiąc nie za szczególne...

I ten poler nijak tu nie pasuje...

Już lepiej całe w czerni połysk by wyglądały.

Idealnie siadłyby tu 20" z RS6 w czerni:

unofficial-audi-rs6-sedan.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda uważam że w całej gamie RS dla B9 felgi mogły by być lepsze tak jak i przez welu krytykowany dźwięk wydechu.To co jest dziwne że te felgi po prostu słabo wychodzą na zdjęciach tak jak zresztą dźwięk wydechu bo w praktyce on jest i to bardzo fajny.

Myślę że na razie zmian felg nie będzie bo mam ważniejsze rzeczy w tej chwili ale jak przyjdzie co do czego to między innymi te ż RS6 20" są wysoko na liście ale nie czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli czegokolwiek żałuję to chyba tylko tego że nie wziąłem tych felg.Nie dlatego że są ładniejsze tylko dlatego że wzór może trochę lepiej pasuje do białego.

20180423_135226.png

20180423_135142.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi jakbyś miał w tym momencie wybierać znowu auto za taka sama cene, brałbyś RS4 czy może nową A7 ? W PL w przedziale 500-550 tys można mieć RS4 lub A7 w zależności od wyposażenia i kto co lubi. Jestem też ciekawy zdania innych osób czy stawiacie na bardziej sport czy bardziej komfort i luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tomek ale RS4 to zupełnie inna bajka... 

Kompletnie inna charakterystyka...

Poza tym żadne inne auto nie łączy tak znakomicie funkcjonalności daily driver'a z autem sportowym/torowym,

Ale też jestem ciekawy zdania innych,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...